Προς το περιεχόμενο

Μονο εγω σιχαινομαι τα μωρακια;


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσε μας ρε nenya άκου τα σιχαίνεσαι. Ότι καλύτερο είναι. Εγώ τα αγαπάω όλα χαίρομαι να τα βλέπω να γελανε και ελπίζω να κάνω πολλά και εγώ. Αυτά σε δίνουν ζωή και όποιος δεν αγαπάει τα μωράκια θεωρώ ότι δεν έχει καλοσύνη μέσα του.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι δινει ζωη στον καθενα ειναι υποκειμενικο Heybro. Εμενα ζωη μου δινει το να περιτριγυριζομαι π.χ. απο ζωακια. Και το αν θεωρεις οτι δεν εχω καλοσυνη μεσα μου με αφηνει αδιαφορη. Εισαι απλα αλλο ενα αγνωστο ατομο σε ενα φορουμ που παει να με κρινει χωρις να με γνωριζει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε μας ρε nenya άκου τα σιχαίνεσαι. Ότι καλύτερο είναι. Εγώ τα αγαπάω όλα χαίρομαι να τα βλέπω να γελανε και ελπίζω να κάνω πολλά και εγώ. Αυτά σε δίνουν ζωή και όποιος δεν αγαπάει τα μωράκια θεωρώ ότι δεν έχει καλοσύνη μέσα του.

Σοβαρά τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια σε ποιον έχει τύχει να παει σε γλέντι γάμου, και η οικογενεια διπλα να εχει ενα μωρό στο καροτσακι που ξεκινησε να κλαιει στις 9, και σταματησε στις 12 οταν οι γονείς του πήραν αποφαση οτι ταλαιπωρησαν το μωρό αδικα και επρεπε να χεραιτήσουν και να φύγουν?

Επίσης ενδιαμεσα στο κλάμα το μωρό χέστηκε και το διαπίστωσε όλο τραπέζι δια της οσμής?

Εκεί φταίει το μωρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας κλεισει το θεμα εδω διοτι ξεφυγε οπως παντα.το iq μερικων περναει της αγελαδας και εχουν κατι αποψεις απο το ετος των δεινοσαυρων.επισης ο καθενας εχει αποψη να εκφερει την γνωμη του.το πιο παραξενο ειναι βεβαια που αυτοι που δεν θελουν παιδια δεν λενε τιποτα σε αυτους που θελουν ενω αυτοι που θελουν προσπαθουν να περασουν την ιδεα οτι ο σκοπος της ζωης ειναι το παιδι και να συνεχισουμε το ειδος μας και να φτιαξουμε στρατο να πολεμησουμε τον et που θα ερθει απο τον αλλον κοσμο.επισης αποψεις οτι επειδη καποιος δεν θελει κατι δε σημαινει οτι δεν μπορει να το αγαπησει ειναι......απλα no comment.να υπενθυμισω οτι ειμαστε ετος 2017 σε μερικα ατομα που απαντησαν στο θεμα που οι νοοτροπιες τους ειναι του περασμενου αιωνα

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...