Προς το περιεχόμενο

Collagen pro active


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τα θέλεις για εσένα η για την γυναίκα σου; :P :)

Για εμένα ρε συ, Πονάω παντού χάχα

 

Αν όντως κάνει δουλειά θα πάρει κ η γυναίκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα πηγαινε σε ενα μαγαζι με συμπληρωματα διατροφης και αγορασε με 20-30 ευρω πολυ μεγαλυτερη ποσοτητα αμινοξεων που θα τα κανονισει ο οργανισμος σου οπως χρειαζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα πηγαινε σε ενα μαγαζι με συμπληρωματα διατροφης και αγορασε με 20-30 ευρω πολυ μεγαλυτερη ποσοτητα αμινοξεων που θα τα κανονισει ο οργανισμος σου οπως χρειαζεται

Τι ακριβώς κάνουν Δηλσδη τα αμινοξέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο google να δεις τι ακριβως ειναι τα αμινοξεα.Εγω απλα θα σου πω οτι το κολλαγονο ειναι απλα μια πρωτεινη που οταν εσυ πινεις ο οργανισμος την διασπα σε αμινοξεα και την χειριζεται οπως χρειαζεται.Δεν παραμενει με λιγα λογια κολλαγονο ωστε να προστεθει στα υπαρχον παλιο και να δεις εσυ αυτην την τρομερη διαφορα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο google να δεις τι ακριβως ειναι τα αμινοξεα.Εγω απλα θα σου πω οτι το κολλαγονο ειναι απλα μια πρωτεινη που οταν εσυ πινεις ο οργανισμος την διασπα σε αμινοξεα και την χειριζεται οπως χρειαζεται.Δεν παραμενει με λιγα λογια κολλαγονο ωστε να προστεθει στα υπαρχον παλιο και να δεις εσυ αυτην την τρομερη διαφορα.

 

Για να παραμένει το κολλαγονο τι πρέπει να πάρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαδικασία της πέψης είναι λίγο πιο περίπλοκη. Αν σου λείπει κολλαγονο(που δεν γίνεται να το ξέρεις παρεμπιπτόντως) δε σημαίνει ότι πίνοντας κολλαγόνο θα το αναπληρώσεις.

Όλα αυτά με τα ποσιμα κολλαγόνα και τα υαλουρονικα είναι άλλη μια μπιζνα με πολλά λεφτά, χωρίς παρενέργειες και placebo effect.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαδικασία της πέψης είναι λίγο πιο περίπλοκη. Αν σου λείπει κολλαγονο(που δεν γίνεται να το ξέρεις παρεμπιπτόντως) δε σημαίνει ότι πίνοντας κολλαγόνο θα το αναπληρώσεις.

Όλα αυτά με τα ποσιμα κολλαγόνα και τα υαλουρονικα είναι άλλη μια μπιζνα με πολλά λεφτά, χωρίς παρενέργειες και placebo effect.

Οπότε προτείνεις κ εσύ αμινοξεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε προτείνεις κ εσύ αμινοξεα;

Μπα, όχι. Εγώ προτείνω υγιεινή διατροφή και τακτική άσκηση. Βοηθάει να νιώθεις Πολύ καλύτερα. Αν το πρόβλημα (που δεν έχω καταλάβει ποιο είναι) επιμένει, τότε γιατρό.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα ρε συ, Πονάω παντού χάχα

 

Αν όντως κάνει δουλειά θα πάρει κ η γυναίκα.

Από τι πονάς; Πού;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού να δείτε γιατρούς και φαρμακοποιούς να τα διαφημίζουν και να τα προτείνουν για διάφορους λόγους και να τα παρουσιάζουν ως σωτήρια λύση όταν τους επισκέπτεσαι. Κολλαγόνο και υαλουρονικό. Μπράβο doctorkostis για τη σοβαρότητά σου. Το εννοώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τι πονάς; Πού;

Αρθρώσεις από την δουλειά, 10 ώρες σε ένα τιμόνι. Γυμναστήριο δεν μπορώ να πάω δεν υπάρχει λεπτό ελεύθερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...