Προς το περιεχόμενο

Collagen pro active


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πρότεινα στον ts να ρωτήσει κάποιον γιατρό.

 

Προσωπικά οτιδήποτε ακούω να διαφημίζεται σε τηλεόραση και τα ΜΜΕ για καιρό, έχω την τάση να μην το θεωρώ αξιόπιστο προϊόν, δεν λέω οτι κατέχω την πραγματική αλήθεια, δηλαδή μπορεί να είμαι και άκυρος, αλλά έτσι λειτουργεί το μυαλό μου και ειδικά αν αναφερόμαστε σε φαρμακευτικά ή ιατρικά προϊόντα που σχετίζονται με την υγεία.

Καλά για το κολλαγονο εγώ ρώτησα... Αν είναι για φάρμακα δνε παίρνω κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για το κολλαγονο εγώ ρώτησα... Αν είναι για φάρμακα δνε παίρνω κιόλας.

φιλε μου απλα μην τα προμηθευτεις ειναι αμφιβολλου ποιοτητος σκευασματα και δε νομιζω να ειναι εγκεκριμενα απο τον ΕΟΦ κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε καμια γρανιτα που ερχεται και καλοκαιρι να δροσιστεις λεω εγω..

η απατη με το κολλαγονο δομειται ως εξης

1. Σου λεει αυτο το διαλυμα εχει κολλαγονο μπλα μπλα μπλα οντως εχει

2. Σου περιγραφει τι κανει το κολλαγονο στο σωμα

 

ομως

το οτι πινεις κολλαγονο δε σημαινει οτι θα παει και θα σου κανει ολα αυτα που κανει το κολλαγονο στους ιστους γιατι πολυ απλα θα γινει χιλια κομματια κατα την πεψη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε καμια γρανιτα που ερχεται και καλοκαιρι να δροσιστεις λεω εγω..

η απατη με το κολλαγονο δομειται ως εξης

1. Σου λεει αυτο το διαλυμα εχει κολλαγονο μπλα μπλα μπλα οντως εχει

2. Σου περιγραφει τι κανει το κολλαγονο στο σωμα

 

ομως

το οτι πινεις κολλαγονο δε σημαινει οτι θα παει και θα σου κανει ολα αυτα που κανει το κολλαγονο στους ιστους γιατι πολυ απλα θα γινει χιλια κομματια κατα την πεψη..

Καλά με. Την γρανίτα θα περάσουν τα κόκαλα; :-) πίστευα ότι κάτι κάνει αυτό η τα παρόμοια σκευάσματα και έλεγα να το πάρω όχι ως φάρμακο απλά να δω αν κάνει κάτι σε εμένα.

φιλε μου απλα μην τα προμηθευτεις ειναι αμφιβολλου ποιοτητος σκευασματα και δε νομιζω να ειναι εγκεκριμενα απο τον ΕΟΦ κιολας

Δεν είναι; πως τα πουλάνε στα φαρμακεία τότε; μου κάνει εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για το κολλαγονο εγώ ρώτησα... Αν είναι για φάρμακα δνε παίρνω κιόλας.

 

Το ίδιο πράγμα λέμε, φαρμακευτικό προϊόν είναι, τώρα το αν βαφτίζεται από κάποιους συμπλήρωμα διατροφής ή κάτι άλλο δεν με ενδιαφέρει, η ουσία είναι οτι αν χρειαστεί να το πάρεις θα το πάρεις όταν παρουσιάσεις πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο πράγμα λέμε, φαρμακευτικό προϊόν είναι, τώρα το αν βαφτίζεται από κάποιους συμπλήρωμα διατροφής ή κάτι άλλο δεν με ενδιαφέρει, η ουσία είναι οτι αν χρειαστεί να το πάρεις θα το πάρεις όταν παρουσιάσεις πρόβλημα.

Κοίτα αν ήταν φάρμακο σοβαρό πιστεύω θα δινόταν με συνταγή ιατρού.. Το πρόβλημα μου το έγραψα, έχω θέμα ακινησίας στη δουλειά και με πονάνε κυρίως τα πόδια.

 

Φαντάσου πόσες φορές πατάω συμπλεκτη την ημέρα... Τρελός πόνος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ίδια φάση που προτείνανε παλιά να τρως ζελέ για να βγάλεις μαλλιά...

 

 

lol wut?

Vairas αν το πρόβλημα σου είναι γόνατα και μέση υπάρχουν και άλλες λύσεις. Απλά πρέπει οπωσδήποτε να βρεις χρόνο μέσα στη βδομάδα να κινείς το υπόλοιπο σώμα σου. Πέρα από την διατροφή. Στις εξετάσεις αίματος έχεις κάνει για ουρικό οξύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol wut?

 

Vairas αν το πρόβλημα σου είναι γόνατα και μέση υπάρχουν και άλλες λύσεις. Απλά πρέπει οπωσδήποτε να βρεις χρόνο μέσα στη βδομάδα να κινείς το υπόλοιπο σώμα σου. Πέρα από την διατροφή. Στις εξετάσεις αίματος έχεις κάνει για ουρικό οξύ;

Τι άλλες λύσεις; δεν έχω χρόνο.. Έκανα 7.5 περίπου, έχω υψηλό το ξέρω..

 

Το πρόβλημα είναι από τον συμπλεκτη νομίζω όμως.. Πονάω πάνω από το γόνατο εκεί στον μυ... Βασικά και ο τετρακεφαλος είναι τούμπανο.

 

Φυσικά και το κλασικό πρόβλημα των οδηγών ο αστράγαλος.. Ίσως είναι όλα μαζί δνε ξέρω, σύντομα θα πάρω άδεια, σε τι ιατρό να πάω; ορθοπεδικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aπό όσο είδα τα θέματά σου,αν σκέφτεσαι τα φοφίκο και τα πιτόγυρα....λιγουλάκι δύσκολο.

Και γιατί να μην προλαβαίνεις να πας γυμναστήριο;;

Εγώ και γυμναστήριο πάω,και σε μαθήματα χορού.Και δουλεύω,και κάποτε έκανα και υπερωρίες.Και είμαι σχεδόν 45 ετών.

Επεξ/σία από palawiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό όσο είδα τα θέματά σου,αν σκέφτεσαι τα φοφίκο και τα πυτόγυρα....λιγουλάκι δύσκολο.

Ναι σωστό δεν αντιλέγω, προς το παρόν δεν έχω όμως χρόνο για γυμναστήριο, για αυτό σε ρωτάω πως να τα χάσω.

 

Να πάω σε ινστιτούτο με μηχανήματα; κάνουν δουλειά;

 

Βασικα δεν ξέρω κανέναν τρόπο για να τα χάσω.

 

Όταν πήγαινα γυμναστήριο είχα φτάσει στα 92 κιλά.

Αμα δεν προλαβαινεις γυμναστηριο παρε ενα compex, ειναι ακριβα αλλα ειναι πολυ καλα.

 

https://www.compexstore.com/en

Πώς δουλεύει αυτό ; δεν γνωρίζω αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδω:

http://www.medi-shop.gr/el/electrostimulation?gclid=CP3m3MGrsdMCFQ-3GwodgdsPrg

 

Δεν αντικαθιστα το γυμναστηριο, ομως μπορει να ενδυναμωσει τη περιοχη που εχεις προβλημα. Εχει πολλα προγραμματα λειτουργιας και σε πολλες περιπτωσεις βοηθαει απιστευτα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...