Προς το περιεχόμενο

Call of Duty WWII [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αθλιο UI, λες και το σχεδίασε εταιρεία παιχνιδιών low budget για κινητά.

εχει και παιχνιδια για κινητα η acti, μπορει να παιρνει ιδεες απο εκει, οτι να ναι, τα τελευταια cod ειναι ακριβως ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 636
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα και εγώ το trailer. Το παιχνίδι φαίνεται χάλια. Με ενοχλεί τρομερά η γρήγορη εναλλαγή των όπλων. Πότε θα καταλάβουν ότι έχει καταντήσει βαρετό αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And, he added, non-white male soldiers will be playable on the Axis side of multiplayer - despite this not being authentic to the time period.

 

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

politically correct world war II έπρεπε να λέγεται.

το politically correct για να ισχύσει πρέπει να είναι βάσιμο.. και να μην διαστρεβλώνει την πραγματικότητα.

Κοινώς κάνουν μαλακία μεγάλη..Ακούς εκεί είχαν έγχρωμους οι ναζί στα στρατεύματα τους. Που να το πεις και ποιός να μην λυθεί στα γέλια με την ηλιθιότητα αυτή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να καταργήσεις/να μην έχεις σβάστικα στο online το καταλαβαίνω (λόγω απαγόρευσης σε χώρες όπως η Γερμανία), αν και δεν θα έπρεπε, ούτε το WaW είχε στο online (αν θυμάμαι καλά), αλλά το να λες "visceral, gritty, immersive game" και να βάζεις ανακρίβειες στο παιχνίδι, έστω και στο multiplayer που καλώς ή κακώς εκεί θα επικεντρωθεί το κοινό το θεωρώ τουλάχιστον ανοησία. Δεν μπορείς τόσο απλά να διαστρεβλώσεις ιστορικά γεγονότα, δηλαδή τι, μετά από χρόνια, τα σημερινά πιτσιρίκια θα λένε "Οι Ναζί είχαν μαύρους στα στρατεύματά τους" και απλώς επειδή το είχε ένα CoD, θα μας κάνουν να ξεχάσουμε και την ιστορία που μάθαμε. Μια φορά τέτοια παιχνίδια δίδασκαν ιστορία, τώρα τέλος αυτά.

 

Εγώ θεωρούσα ότι όταν έλεγαν "back to roots", κατάλαβα όπως τα πρώτα CoDs, όχι απλώς σαν θέμα (WW2) αλλά και σε περιεχόμενο..

 

Προς το παρόν είμαι στο να παίξω το campaign από τον "θείο" και έξω απ' εδώ. Περιμένω να δω BETA και βλέπω...

 

Incoming (?)

 

 

2j5M7Hn.jpg

:P

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το λέει ο άνθρωπος ξεκάθαρα. Στο campaign όλα θα είναι προβλεπέ και στο multiplayer αχταρμάς. Έτσι και αλλιώς όλοι θα τρέξουν να το αγοράσουν για το campaign, ποιος ασχολείται με MP και τρίχες κατσαρές :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα και εγω περιμενω να εχει. Αναμενουμε.

θα εχει ζομπιες οπως ειπανε, μονο γι αυτο ειναι λογος αγορας 100%, δεν υπαρχει τετοιο μοντ σε αλλο παρομιο παιχνιδι, και ειναι μακραν καλυτερο σαν μοντ απο παιχνιδια ολακερα  ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...