Προς το περιεχόμενο

Call of Duty WWII [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα μου αρεσε, αλλα ειμαι περισσοτερο των ζομπιες, εκει πραγματικα ξεπερασανε καθε προηγουμενο, απιστευτο ιστορια και easter eggs + storytelling + χαρτες. Το μουλτι απλα οκ, το bo3 μου αρεσε περισσοτερο να πω την αληθεια, αλλα επαιξα αρκετα, πλεον οχι. Εγω τα γουσταρω γενικα τα κοντς παρα τη γκρινια και να χαμε να λεγαμε. Τα ζομπιες ειναι ο κυριος λογος που παιζω ακομα black ops

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ppd2RGMrsCQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 636
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα μου αρεσε, αλλα ειμαι περισσοτερο των ζομπιες, εκει πραγματικα ξεπερασανε καθε προηγουμενο, απιστευτο ιστορια και easter eggs + storytelling + χαρτες.

Απιστευτη ιστορια και story telling τα call of duty?what?? :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις και εμενα τα προηγουμενα campaign των call of duty τα βρηκα οκ(σε σχεση με του battlefield μεχρι και το 4)αλλα νομιζω οτι υπερβαλλεις λιγο οσον αφορα τους χαρακτηρισμους. Ενταξυ ειπαμε οχι και απιστευτη ιστορια και storytelling.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να καταλαβω ρε najin ?. Που σχεδον σε καθε παιχνιδι(και στα anime το ιδιο) που σχολιαζεις συνεχεια τα εκθειαζεις ολα?

Και μην τολμησει να σου πει κανεις τιποτα,κατευθειαν να αρπαχτεις.

 

Οταν συμμετεχει καποιος σε forum θα πρεπει να περιμενει οτι ολοι δεν θα συμφωνουν με αυτα που πιστευει/λεει.

Επισης ο γραπτος λογος δεν ειναι ο καλυτερος δυνατος για υπονοουμενα.
Ουτως ή αλλως δεν ειπα πουθενα οτι το zombie mode των call of duty ειναι κακο.

 

Ξαναδιαβασε τα σχολια και πες μου που υπερβαλω.

 ειμαι περισσοτερο των ζομπιες,

απιστευτο ιστορια και easter eggs + storytelling + χαρτες. Το μουλτι απλα οκ.

Εγω τα γουσταρω γενικα τα κοντς παρα τη γκρινια και να χαμε να λεγαμε. Τα ζομπιες ειναι ο κυριος λογος που παιζω ακομα black ops

 

Απιστευτη ιστορια και story telling τα call of duty

 

Εμενα μου αρεσε

 

 τεσπα σταματαω να ασχολουμαι μαζι σου πραγματικα 

Η μαθετε να κουβεντιαζετε οταν αποφασιζετε να συμμετεχετε σε forum και να γραψετε κατι ή μην σχολιαζετε καθολου.

Ρωτησα κατι πολυ απλο με βαση και την εμπειρια μου απο τα προηγουμενα παιχνιδια της σειρας περαν του τελευταιου(οποιος με εχει κανει add στο playstation μπορει να το επιβεβαιωσει κιολας αυτο),και η απαντηση πραγματικα οτι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αρπαζομαι, δε καταλαβαινεις τι λεω, επισης καθε φορα που γραφω κατι να γραψεις κατι αρνητικο. Καθαρα μιλαω για Ζομπιες, δεν ανεφερα πουθενα 

 

απιστευτο ιστορια και easter eggs + storytelling gia to single player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθε φορα που γραφω κατι να γραψεις κατι αρνητικο. Καθαρα μιλαω για Ζομπιες, δεν ανεφερα πουθενα 

 

απιστευτο ιστορια και easter eggs + storytelling gia to single player

Για το πρωτο σου εξηγησα τι εννοω(και στο εχουν γραψει και στο θεμα των anime αυτο και αλλοι).

 

Για το δευτερο αν εννοεις αποκλειστικα και μονο για zombies τοτε λαθος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγραψα 100 φορες, μιλαω καθαρα για ζομπιες, το single το φετινο ακομα δεν το τελειωσα

Ναι αγαπητε,το θεμα ειναι οτι εδω μιλαμε γενικα για ολοκληρα τα παιχνιδια call of duty τι ρολο βαρανε,τουλαχιστον μεχρι να βγει το καινουργιο να δουμε τι ψαρια θα πιανει και αυτο.

 

Το οτι το zombie mode ειναι απο τα καλα που εχει φερει η σειρα τα τελευταια χρονια ειναι γεγονος(παρολο που δεν ασχοληθηκα ποτε μου παρα πολυ με αυτο),το θεμα ομως ειναι οτι η σειρα δεν πουλαει για αυτο το mode κυριως αλλα για το κλασσικο Multiplayer(deathmatch). Και το κραξιμο που λες πιο πανω εκει ακριβως πηγαινει,δηλαδη στο υπολοιπο παιχνιδι παρα στο zombie mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To zombie mode για μενα ειναι λογος αγορας, κανενα αλλο τετοιο παιχνιδι προσφερει την ιδια διασκεδαση, μπορεις να παιξεις απειρες ωρες. TA easter eggs ειναι τρομερα και αρκετα δυσκολα καποια. To multy ειναι απλα οκ, δε συγκρινεται με τα παλιοτερα αλλα το αγαπημενο μου μουλτυ παραμενει το bo3 για πολλους λογους. Δε περιμενω πολλους να το αγορασουν μονο για ζομπιες, αλλα εμενα μου φτανει για να αγορασω το παιχνιδι μονο γι αυτο

 

Το zombies community ειναι μακραν απο τα καλυτερα για μενα γενικοτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To zombie mode για μενα ειναι λογος αγορας, κανενα αλλο τετοιο παιχνιδι προσφερει την ιδια διασκεδαση, μπορεις να παιξεις απειρες ωρες. TA easter eggs ειναι τρομερα και αρκετα δυσκολα καποια. To multy ειναι απλα οκ, δε συγκρινεται με τα παλιοτερα αλλα το αγαπημενο μου μουλτυ παραμενει το bo3 για πολλους λογους. Δε περιμενω πολλους να το αγορασουν μονο για ζομπιες, αλλα εμενα μου φτανει για να αγορασω το παιχνιδι μονο γι αυτο

 

Το zombies community ειναι μακραν απο τα καλυτερα για μενα γενικοτερα. 

Με την μονη διαφορα ομως οτι εσυ παιζεις στο ps4 που ειναι τελειως διαφορετικα τα πραγματα απο οτι στο Pc για τα call of duty. Στο call of duty στο pc ειναι πεθαμενα τα πραγματα λογω server,αποδοσης και μερικες φορες(απο οτι διαβαζω)και απο hackers.

 

Αν επαιζες call of duty στο Pc ισως να ειχες διαφορετικη αντιληψη για την day one αγορα,ακριβως λογω των παραπανω και του παρα πολυ λιγου κοσμου σε σχεση με τις κονσολες.(τα λεω αυτα γιατι σε call of duty για pc σχολιαζουμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το zombies community ειναι μακραν απο τα καλυτερα για μενα γενικοτερα.

 

Έχεις διεύθυνση να επικοινωνήσω με τους ιθύνοντες: Ενδιαφέρομαι να γίνω μέλος.

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...