Προς το περιεχόμενο

[Netflix] House of Cards (Season 5)


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα γνωστα μερη, το πρωτο που μολις βγηκε ειναι το 13ο επεισοδιο  :-D

Στο δικο μου γνωστο μερος δεν εχει ανεβει κατι ακομα, οποτε αν θες να μοιραστεις μεσω pm το δικο σου γνωστο που ειναι αγνωστο σε εμενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει ήδη όλη ή σεζόν με Ελληνικούς υπότιτλους, έχω δει τρία επεισόδια, αύριο αλλά δύο ή τρία. Αφήστε το Survivor και δείτε την ποιότητα στην τηλεόραση σάς. Η διαπλοκή και η δολοπλοκια στην πολιτική σε όλο της το μεγαλείο! Δεν πάει ο νους σάς το τι σκαρφιζεται ο πρόεδρος για να κερδίσει της εκλογές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ήδη όλη ή σεζόν με Ελληνικούς υπότιτλους, έχω δει τρία επεισόδια, αύριο αλλά δύο ή τρία. Αφήστε το Survivor και δείτε την ποιότητα στην τηλεόραση σάς. Η διαπλοκή και η δολοπλοκια στην πολιτική σε όλο της το μεγαλείο! Δεν πάει ο νους σάς το τι σκαρφιζεται ο πρόεδρος για να κερδίσει της εκλογές.

Υπότιτλοι; Πού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα τα 4 πρωτα και η αληθεια ειναι οτι ψιλο ξενερωσα απο την ακραια υπερβολη πλεον που κινειται. 

Φυσικα ειναι κορυφαιο σε ολα απο ηθοποια μεχρι παραγωγη και σκηνοθεσια αλλα στο σεναριο νοιωθω οτι το παρακαναν λιγο. 

 

Εννοειται οτι θα το τελειωσω με ευχαριστηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επρεπε να τον κανουν προεδρο τόσο νωρίς, εκαψαν και το χαρτι με ρωσίες και δολοφονίες και τώρα ξεμένουν από υλικό, ηρθε και ο Τραμπ οπότε πρεπει να υπερβάλουν περισσότερο. Επρεπε να του δώσουν αλλη 1 σεζόν ως αντιπρόεδρο. Γενικότερα του πηγαινε πιο πολύ ο ρόλος να προσπαθεί να αναρριχηθεί στην εξουσία παρα ο τωρινός. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει βρει κανείς ελληνικούς υπότιτλους για εμάς τους τζαμπατζήδες; ας στείλει κανείς με πμ

 

Ελάτε και είμαι Ερωτευμένος με τον Φρανσις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...