Προς το περιεχόμενο

[Netflix] House of Cards (Season 5)


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα δεν έχεις κάψει τον 1 μήνα δωρεάν Netflix μπορείς να τον εκμεταλλευτείς και να δεις τη σειρά

Και αν τον έχεις κάψει, κάνεις λογαριασμό με άλλο email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...η βαζει ενας φιλος σου και μπορειτε να δειτε μεχρι 4 ατομα,εμεις αυτο κανουμε. 3€ το ατομο.

Οταν ληγει ο μηνας κανει λογαριασμο ο αλλος κοκ ετσι θα εχουμε 4 μηνες δωρεαν.Αμα θελουμε και παραπανω βαζουμε με αλλο mail/καρτα.

 

Αλλα για 3€ δεν νομιζω να το συνεχισουμε αυτο το "κολπο"....

 

post-317401-0-62889400-1496300662_thumb.jpg

 

post-317401-0-81444000-1496300689_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω για το Netflix ότι αν είχατε λογαριασμό και τον είχατε απενεργοποιήσει, μπορείτε ενεργοποιώντας τον ξανά να έχετε τον 1ο μήνα δωρεάν. Το έκανα χθες και είδα κανονικά χωρίς κάποια χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω για το Netflix ότι αν είχατε λογαριασμό και τον είχατε απενεργοποιήσει, μπορείτε ενεργοποιώντας τον ξανά να έχετε τον 1ο μήνα δωρεάν. Το έκανα χθες και είδα κανονικά χωρίς κάποια χρέωση.

Δηλαδή φτιάχνεις δωρεάν λογαριασμό για ένα μήνα τον κλείνεις στις 20 μέρες και όταν τον ξανά ενεργοποιησεις έχεις πάλι 30 η τις υπόλοιπες 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνοψίζω, είχα ανοίξει λογαριασμό μόλις έγινε διαθέσιμο στην Ελλάδα και είχα πάρει τον 1ο μήνα δωρεάν, πλήρωσα και τον 2ο και μετά ακύρωσα τη συνδρομή. Χθες μπήκα και δήλωσα εκ νέου το PayPal μου (το ίδιο με την προηγούμενη φορά) και πάλι μου έδωσε free month μέχρι τις 30 Ιουνίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν περιπου ενα μήνα μου ειχε ερθει ενα μειλ απο το netflix οτι επειδή ειχα καιρό να χρησιμοποιησω την υπηρεσία μου δινει δωρο ενα μηνα τον οποια και χρησιμοποιησα, μαλλον αυτο θα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειχες πληρωσει ηδη μαλλον ...Και αυτο καλο ειναι γιατι σημαινει οτι πληρωνεις ενα μηνα και βλεπεις δυο στην ουσια .(πληρωνεις ενα,κοβεις,παιρνεις ενα δωρεαν μετα,πληρωνεις,κοβεις,κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τόσο κοροιδα δεν είναι στο netflix εάν το κάνεις αυτό δύο τρεις φορές στη σειρά δεν θα σου δίνουν συνέχεια δωρεάν μήνες, οι άλλοι πού πληρώνουν κοροιδα ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφτηκα 1 μήνα δοκιμαστικό μόνο και μόνο για House of Cards. Δεν μου βγάζει όμως Ελληνικούς υπότιτλους. Μόνο Αγγλικούς και Τούρκικους. Στην Γλώσσα του λογαριασμού είναι επιλεγμένο τα Αγγλικά (δεν έχει Ελληνικά για επιλογή).

Τι δεν καταλαβαίνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφτηκα 1 μήνα δοκιμαστικό μόνο και μόνο για House of Cards. Δεν μου βγάζει όμως Ελληνικούς υπότιτλους. Μόνο Αγγλικούς και Τούρκικους. Στην Γλώσσα του λογαριασμού είναι επιλεγμένο τα Αγγλικά (δεν έχει Ελληνικά για επιλογή).

Τι δεν καταλαβαίνω?

Και ο ενας απο τους κολλητους μου που εχουμε τον λογαριασμο εχει το ιδιο προβλημα- μονο τουρκικα και αγγλικα-. Το ψαχναμε 2 ωρες δεν βγαλαμε ακρη . Καταληξαμε οτι φταιει η τηλεοραση του ή η εκδοση του netflix που εχει γιατι απο το κινητο του τα βγαζει σωστα .Μολις παει να το κανει cast στην τηλεοραση παλι μονο τουρκικα/αγγλικα εχει.

Το παρατησαμε τελικα γιατι δεν βγαζαμε ακρη.

 

Απο το κινητο/tablet σου εσενα τι σου βγαζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...