Προς το περιεχόμενο

belvedere


rambo1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι και να λεμε υπαρχει διαφορα. Βαλτε ενα σφηνακι αμπσολουτ και ενα διπλα μια premium βοτκα και θα το καταλαβετε και  οι ιδιοι.

Απλα για μενα ειναι μεγαλοι μαγκες οι belvedere company. Πουλανε και παγο στους εσκιμωους. 

Ποτο που δεν εχει καμια ωριμανση, που εχει απλα αποσταξη καποιες φορες και βγαινει κατευθειαν, εχει την ιδια τιμη με 15 ετων ουισκυ με τρελη ποικιλια γευσεων και οσμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

εγω εκανα αποταμιευση στα καλα χρονια,εχτισα  3 κτηρια  που τωρα τα πληρωνω,δεν πηγα διακοπες ποτε,εβγαινα και την εβγαζα με 1 ποτο......τι καταλαβα???????εσυ τι καταλαβες απο αυτο που εγραψα??????

 Κατάλαβα ότι έκανες αποταμίευση στα καλά χρόνια, έχτισες 3 κτήρια, τα οποία τώρα πληρώνεις, δεν πήγες διακοπές ποτέ, και ότι την έβγαζες με ένα ποτό...τί κατάλαβες;;;;;

 

 Στο θέμα μας τώρα. Αν θες να βγεις για μόστρα και ααα ουυυυ, πάρε πελβεντέρε. Αν θες να βγεις, και να απολαύσεις καλό ποτό, πάρε κάτι ποιοτικό, με σύμβουλο, τον φίλο σου  το google..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το φτασατε το θεμα...

 

Φιλε Topic Starter δεν ξερω ποσο παει το μπουκαλι στο γκαζι,

Σε 'μενα (κλαμπ στη Συγγρου) το 700ml εχει 140€, του λιτρου που ρωτας δεν εχω αλλά αν ειχα θα το ειχα 180-200€.

Και οι πελατες μου λενε οτι την εχω φθηνα σε σχεση με αλλου (υποθετω οτι εννοουν απο μπουζουκια).

 

Κοστος αγορας 32€ χωρις ΦΠΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξυ εχει πεσει το κραξιμο της αρκουδας στον ts ο οποιος δεν ξαναεμφανιστηκε ποτε.

Ναι άστα αισθάνομαι τύψεις τώρα... σκέφτομαι τον TS να ξεκίνησε την ημέρα του γεμάτος ελπίδες πως κοντοζυγώνει η ημέρα που θα μπορέσει να κάνει και αυτός tag στο facebook μια selfy με ένα special ποτο #kaigamwtisvradies και τον κάναμε να συνειδητοποιήσει την πικρή πραγματικότητα και τώρα τον φαντάζομαι κάπως έτσι

 

HnUkUnU.gif

 

Και καίγεται η ψυχή μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι άστα αισθάνομαι τύψεις τώρα... σκέφτομαι τον TS να ξεκίνησε την ημέρα του γεμάτος ελπίδες πως κοντοζυγώνει η ημέρα που θα μπορέσει να κάνει και αυτός tag στο facebook μια selfy με ένα special ποτο #kaigamwtisvradies και τον κάναμε να συνειδητοποιήσει την πικρή πραγματικότητα και τώρα τον φαντάζομαι κάπως έτσι

 

HnUkUnU.gif

 

Και καίγεται η ψυχή μου...

 

Ή απλά μπήκε να κάνει μια ερώτηση και άρχισε ο καθένας το μακρύ και το κοντό του με συμβουλές που δεν ενδιαφέρουν κανένα και έφυγε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η belvedere καλη σαν βοτκα αλλα ειναι πια μοδα. Αν την αγοραζα θα την επαιρνα απο καβα να την πιω σπιτι και να την χαρω. Στο club που η γκομενα την γεμιζει με λεμοναδα και ο φιλος την κατεβαζει σε ενα λεπτο για να γινει τουβλο δεν αξιζει να δωσεις 120€.

Οι περισσοτεροι την παιρνουν για να βγαλουν φωτογραφια μαζι με το μπουκαλι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού χθες έχω διαβάσει το θρεντ πάω σήμερα το πρωί στην κουζίνα στο γραφείο και βλέπω αυτό

 

 

a6RM1PO.jpg

Δουλεύεις σίγουρα σε γραφείο;

:P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσει η βοτκα γενικα αλλα belvedere και grey goose μπορω να τις πιω ανετα σκετες χωρις παγο και μου αρεσουν, σε συγκριση με τις "απλες". Πιο πολυ δεν το εχω ψαξει με το συγκεκριμενο ποτο, μονο αυτες τις 2 εχω δοκιμασει απο "σπεσιαλ", η grey goose παντως μου αρεσε πιο πολυ. 100-120 ευρω παιζουν σε κλαμπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν  η belvedere πινεται σκετη πινεται εχει πιο ωραιαγευση απο τις απλες βοτκες.

Παντως μια και ανοιξε κουβεντα για βοτκες, αγαπημενη μου ειναι η  zubrowka, με παγο η με χυμο μηλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσει η βοτκα γενικα αλλα belvedere και grey goose μπορω να τις πιω ανετα σκετες χωρις παγο και μου αρεσουν, σε συγκριση με τις "απλες". Πιο πολυ δεν το εχω ψαξει με το συγκεκριμενο ποτο, μονο αυτες τις 2 εχω δοκιμασει απο "σπεσιαλ", η grey goose παντως μου αρεσε πιο πολυ. 100-120 ευρω παιζουν σε κλαμπ.

Κάποιοι προτιμούν την zero απο την light ή την 7up απο την sprite... μάντεψε κάτι ειναι ακριβώς το ίδιο πράγμα με άλλη ζωγραφιά στο κουτάκι...

 

Δεν παίζει με την καμία να μην μπορείς να πιείς τις "απλές" και να σου αρέσει η belvedere ή goose (γιατί πχ αντιδράει διαφορετικά στους γευστικούς σου κάλυκες ή και εγώ δεν ξέρω τι)

 

2 πράματα έχει η vodka νερό + αλκοολ σε συγκεκριμένες αναλογίες... δεν χρειάζεται να ωριμάσει σε συγκεκριμένο βαρέλι απο συγκεκριμένο ξύλο για συγκεκριμένο χρόνο σε συγκεκριμένη θερμοκρασία και δεν έχει άλλα συστατικά (αν μιλάμε για καθαρή vodka γιατι υπάρχουν και αυτές με γεύσεις κτλ )

 

Απλά ακούς/ξέρεις πως είναι special και το μυαλό σου σε κάνει να πιστεύεις πως είναι καλύτερη... κλασικό κόλπο στο marketing... στην Ρωσία δεν πίνουν καμία απο τις βότκες που εδώ θεωρούνται τοπ ή και εγώ δεν ξέρω τι.. ούτε ακουστά τις έχουν είναι απλά marketing.

Αυτο που εφτιαξες μου θυμιζει Μονικα Λεβινσκι

Ε σιγά μην καθόμουν πάνω απο 1 λεπτό να ασχοληθώ με την συγκεκριμένη φωτό στα μπαμ απλά online επεξεργάστηκα το avatar και έβγαλα το link :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...