Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Origins


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα σπαει το παιχνιδι 

Eγω με 6500 δεν εχω καθολου lag. Vsync off επειδη εχει random stuttering , screen mode:  borderless 1080p ultra settings μονο το  anti aliasing medium.

60+ fps   καποιες φορες fps drops 45 50 55 χωρις lag.Δεν ξερω ομως  antialing πρεπει να το  εχω στο low medium high ? :D γιατι οπως ειπα εχει random fps drops! gpu 1060.

Ξερει κανεις πως διορθωνεται θολουρα?

 

 

 

Επεξ/σία από fox_fox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να ξεκλειδωσω το anubis outfit χωρις να παιξω το trial of gods ή πως γινεται να το ξεκλειδωσω γενικα χωρις να πρεπει να τρεχει live το συγκεκριμενο event?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ελατε να συζητησουμε και για trainers χαλαρα δεν τρεχει μια.. Απαγορευονται συζητησεις πειρατικου περιεχομενου στο forum. 

Αν εχετε το γνησιο περιμενετε απλα μεχρι το επομενο trial of gods που θα γινει σε λιγες μερες και αφου παλεψετε με ολους τους θεους θα ξεκλειδωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να ξεκλειδωσω το anubis outfit χωρις να παιξω το trial of gods ή πως γινεται να το ξεκλειδωσω γενικα χωρις να πρεπει να τρεχει live το συγκεκριμενο event?

Σκοτώνεις τα παρακάτω αλάνια και μετά πέρνεις στολή. Δικές μου φωτογραφίες πριν κάνα μήνα και βάλε. 

 

ACOrigins_2017_12_19_20_37_29_469.png
ACOrigins_2017_12_19_21_25_17_355.png
ACOrigins_2017_12_19_21_45_48_249.png
ACOrigins_2017_12_20_01_14_05_208.png
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να ξεκλειδωσω το anubis outfit χωρις να παιξω το trial of gods ή πως γινεται να το ξεκλειδωσω γενικα χωρις να πρεπει να τρεχει live το συγκεκριμενο event?

Δεν υπαρχει τιποτα το ''πειρατικο περιεχομενο΄΄ σε αυτο που εγραψα, απλα μια ερωτηση εκανα.

2 λεπτά πριν, Heybro είπε

Σκοτώνεις τα παρακάτω αλάνια και μετά πέρνεις στολή. Δικές μου φωτογραφίες πριν κάνα μήνα και βάλε. 

ACOrigins_2017_12_19_20_37_29_469.png
ACOrigins_2017_12_19_21_25_17_355.png
ACOrigins_2017_12_19_21_45_48_249.png
ACOrigins_2017_12_20_01_14_05_208.png
 

Ναι αλλα πως μπορω να παιξω το trial of gods χωρις να τρεχει live το συγκεκριμενο event, μπορω με καποιο τροπο να παιξω το quest αυτο μεσα απο το game, φυσικα μιλαω παντα για νομιμους τροπους, ειναι αυτονοητο.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Δεν υπαρχει τιποτα το ''πειρατικο περιεχομενο΄΄ σε αυτο που εγραψα, απλα μια ερωτηση εκανα.

Ναι αλλα πως μπορω να παιξω το trial of gods χωρις να τρεχει live το συγκεκριμενο event, μπορω με καποιο τροπο να παιξω το quest αυτο μεσα απο το game, φυσικα μιλαω παντα για νομιμους τροπους, ειναι αυτονοητο.

Δεν γίνεται από όσο ξέρω και εγώ live το πέτυχα και το έπαιξα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Δεν υπαρχει τιποτα το ''πειρατικο περιεχομενο΄΄ σε αυτο που εγραψα, απλα μια ερωτηση εκανα.

Ναι αλλα πως μπορω να παιξω το trial of gods χωρις να τρεχει live το συγκεκριμενο event, μπορω με καποιο τροπο να παιξω το quest αυτο μεσα απο το game, φυσικα μιλαω παντα για νομιμους τροπους, ειναι αυτονοητο.

Πως γινεται να ξεκλειδωσεις περιεχομενο που ανοιγει μονο αν παιξεις το event; To γραφεις κιολας μονος σου χωρις να τρεχει live. 

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοουσες λοιπον οταν γραφεις κατι τετοιο και προφανως και δεν υπαρχει αλλος "νομιμος" τροπος να ξεκλειδωσει τετοιο περιεχομενο χωρις "fishy" workarounds και δη σε πειρατικες εκδοσεις (που τυχαινει και ειναι συνηθως οι μη live για καποιο "απροσδιοριστο" λογο.. ) 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Πως γινεται να ξεκλειδωσεις περιεχομενο που ανοιγει μονο αν παιξεις το event; To γραφεις κιολας μονος σου χωρις να τρεχει live. 

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοουσες λοιπον οταν γραφεις κατι τετοιο και προφανως και δεν υπαρχει αλλος "νομιμος" τροπος να ξεκλειδωσει τετοιο περιεχομενο χωρις "fishy" workarounds και δη σε πειρατικες εκδοσεις (που τυχαινει και ειναι συνηθως οι μη live για καποιο "απροσδιοριστο" λογο.. ) 

Μια πολυ απλη λεπτομερεια.. Το ενδεχομενο οτι δεν γνωριζω αν υπαρχει η δυνατοτητα να ξεκλειδωθει το συγκεκριμενο item με ή χωρις το συγκεκριμενο live event, εκανα μια ερωτηση και μερικοι το κανετε ολοκληρο θεμα και ψαχνετε το γιατι και το πως και αν ειναι πειρατικο και θεωριες συνομοσιας απο το πουθενα χωρις να υπαρχει λογος και χωρις να ανεφερα το παραμικρο για οτιδηποτε πειρατικο. Μηπως εσεις συζητατε περι πειρατειας και οχι εγω?

Αnyway, φιλικα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη γνωριζες 1. οτι λεγοταν trial of gods και 2. οτι ειναι event live για να ξεκλειδωθει (που τα λες και εκτεταμενες λεπτομερειες) και δεν γνωριζες τα αυτονοητα που υπαρχουν στα περισσοτερα συγχρονα παιχνιδια οτι δηλαδη δεν γινεται να ξεκλειδωθει κατι που ανοιγει μονο σε live event εκτος και αν υπαρχει προς αγορα στο store σαν extra content;  

Οκ λοιπον, δεν γινεται.. Τουλαχιστον με νομιμο τροπο. Παμε παρακατω.

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zus είπε

Archaeologists in Egypt have restored the 4,500-year-old tomb that is located in a “tribal mountain” near the pyramid.

 

Κοντα στην πυραμιδα οχι μεσα. Αν κανω λαθος εννοειται πες το μου να το ψαξω περισσοτερο οταν ειμαι σε pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μπορώ να πω πως περίμενα πολύ χειρότερο performance. Μινιμουμ με το σύστημα της υπογραφής μου είδα 40 fps μέσα στην Αλεξάνδρεια και στην έρημο χτυπάει άνετα 55-70. Και όλα αυτά ενώ έχω stock τον cpu μέχρι να ξαναπεράσω τη ψήκτρα. Αρκετά ικανοποιημένος από το performance. Σε 1440p και settings λίγο custom κυρίως high.

Όσον αφορά το game μου αρέσει. Είναι αρκετά διαφορετικό από τα προηγούμενα και μπορώ να πω πως έχουν βελτιώσει οτιδήποτε με ενοχλούσε. Σίγουρα τέλειο δεν είναι, αλλά φαίνεται πως τα 2 χρόνια break έφεραν αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, naruto14 είπε

Εντάξει μπορώ να πω πως περίμενα πολύ χειρότερο performance. Μινιμουμ με το σύστημα της υπογραφής μου είδα 40 fps μέσα στην Αλεξάνδρεια και στην έρημο χτυπάει άνετα 55-70. Και όλα αυτά ενώ έχω stock τον cpu μέχρι να ξαναπεράσω τη ψήκτρα. Αρκετά ικανοποιημένος από το performance. Σε 1440p και settings λίγο custom κυρίως high.

Όσον αφορά το game μου αρέσει. Είναι αρκετά διαφορετικό από τα προηγούμενα και μπορώ να πω πως έχουν βελτιώσει οτιδήποτε με ενοχλούσε. Σίγουρα τέλειο δεν είναι, αλλά φαίνεται πως τα 2 χρόνια break έφεραν αποτέλεσμα.

Τι ρυθμησεις εχεις και μπορεις και παιζεις 1440p 60fps? Εμενα με το συστημα της υπογραφης και ultra προς high μολης βαλω upscale 120% σερνεται το συμπαν σε καποια σημεια και ανα μερικα διαστηματα εχω stutter. Μονο με reshade και lumasharpen εχω καταφερει να λυσω το unplayability του 1080p που ειναι κυριολεκτικα τιγκα στη θολουρα και μου εχουν βγει τα ματια. Ειναι κριμα τοση θολουρα γιατι εχει πολυ ωραια γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...