Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος κι από μένα (good ending).

Αρκετά έως πολύ καλό, αλλά κατώτερο των προσδοκιών, και γι' αυτό ευθύνεται ξεκάθαρα το hype.

Μου φάνηκε και κάπως μικρό, παρόλο που έκανα όσο περισσότερο exploring μπορούσα. Ίσως ακριβώς γι' αυτό το λόγο να μου φάνηκε πιο μικρό απ' ότι περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Τέλος κι από μένα (good ending).

Αρκετά έως πολύ καλό, αλλά κατώτερο των προσδοκιών, και γι' αυτό ευθύνεται ξεκάθαρα το hype.

Μου φάνηκε και κάπως μικρό, παρόλο που έκανα όσο περισσότερο exploring μπορούσα. Ίσως ακριβώς γι' αυτό το λόγο να μου φάνηκε πιο μικρό απ' ότι περίμενα.

Μικρο είναι οντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Για το καλό τέλος πρέπει να μη σκοτώνουμε humans;

Νομίζω. 

Η αλλιώς βάζεις youtube και το βλέπεις 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎20‎/‎3‎/‎2019 στις 11:45 ΜΜ, gpapad20 είπε

παιδια στα d12 games αντι για reshade τι πειραζετε μεσω nvidia geforce και ποσο στο reshade βαζω lumasharpen colorfourness curves και κανα δυο ακομα

 

13 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Για το καλό τέλος πρέπει να μη σκοτώνουμε humans;

όχι μονο...πρεπει να κανεις και καποια side missions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρό είναι αλλά στον τεχνικό τομέα είναι το νέο Crysis, σαν πίστες θα προτιμούσα στην tundra να ήταν λίγο μεγαλύτερος ο χάρτης ok γούστα είναι αυτά π.χ. στην τελευταία πίστα που άρεσε στους περισσότερους εγώ βαρέθηκα δεν με ενθουσίασε, αλλά στον τεχνικό τομέα ΑΑΑΑ respect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν εντυπωσιάστηκα και τόσο γενικά απ' το παιχνίδι, η μηχανή αν και γυαλισμένη δείχνει τα χρόνια της.

Περίμενα περισσότερα βάσει όσων είδα στο trailer της Ε3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω το τερμάτισα και ξανάρχισα σε πιο δύσκολο level και παίζω 4Κ ultra settings rtx ultra και dlss και είχα καιρό να ενθουσιαστώ με κάποιο παιχνίδι από άποψη γραφικών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειδικα η Taiga αλλα και η τελευταια πιστα ειναι αριστουργηματικη απο πλευρας φωτοσκιασεων, προσωπικα χαζευα 40ωρες αριστερα και δεξια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οι υφες ειδικα σε καποιους εσωτερικους χωρους για objects ειναι για τα πανηγυρια.. Αν λαμπει σε κατι το παιχνιδι ειναι ο φωτισμος του.. Αλλα στις πιστες που το αναδεικνυει πραγματικα τα fps πεφτουν σαν κοτοπουλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...