Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Αψογα νεα.

Οτι πρεπει για να βγει το παιχνιδι σχεδον τσαμπα για οποιον θελει να το παιξει μεσω Game Pass :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Κι όμως το στόχο του σε πωλήσεις τον έπιασε παρόλο που έκανε first release το Epic store

Αυτοί μπορούν να λένε ότι θέλουν και τα δείγματα δείχνουν αλλα imho.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πολλές πωλήσεις στο pc, προέρχονται από τις προπαραγγελίες στο steam. Κάποιες άλλες δε, είναι από προσφορά της nvidia για αγορές καρτών της. 

Πρέπει να ψιλοπάτωσαν οι πωλήσεις αμιγώς στο χαζ-epic store τελικά. 

 

ΥΓ. το quote ήταν από λάθος, αλλά δεν ξέρω πως να το αφαιρέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλυτερη σαν παραγωγη και ποιο δουλεμενο μου φαινεται απο τα προηγουμενα. Επισης αναμενομενα εξαιρετικο το RT GI που χρησιμοποιει. Αν και βρισκομαι λογικα περιπου στη μεση μου αρεσει καλυτερα απο τα 2 πρωτα ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, είμαι σε αποστολή με έναν τύπο που μπαίνουμε μέσα σε ένα σπήλαιο και χρειάζομαι μάσκα αλλά δεν έχω φίλτρα. Τί κάνω; Δε μπορώ να γυρίσω πίσω να φτιάξω. Είναι κάποιο bug;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θυμαμαι και εγω αυτο το σημειο και οτι ειχα ξεμεινει με ελαχιστα φιλτρα.

Με ψαξιμο ,ειχα βρει καποια τελικα.Οποτε ψαξε καλα πριν μπεις μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ καν να βάλω τη μάσκα. Μήπως δεν την έχω πλέον για κάποιο λόγο; Έκανα restart την αποστολή αλλά με βγάζει από το σημείο που παίρνω το αυτοκίνητο. Δεν έχει work bench εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το τερμάτισα και εγώ σήμερα... Εντάξει, δεν σκίζω και τα ρούχα μου, αλλά ένα τίμιο 8 το αξίζει... by the way, ειδα το bad ending, χωρίς όμως να έχω κάνει κάτι λάθος...

Επεξ/σία από sotirisl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά υπάρχει ποτέ περίπτωση να κυκλοφορήσει το παιχνίδι στο Steam;; Θέλω πολύ να το παίξω αλλά α) είναι ακόμα ακριβό και β) δεν θέλω να κάνω λογαριασμό στο Epic Store για διάφορους λόγους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Ρε παιδιά υπάρχει ποτέ περίπτωση να κυκλοφορήσει το παιχνίδι στο Steam;; Θέλω πολύ να το παίξω αλλά α) είναι ακόμα ακριβό και β) δεν θέλω να κάνω λογαριασμό στο Epic Store για διάφορους λόγους...

Πάντως και στο epic store μια χαρά είναι,αν θυμάμαι το αγόρασα day one 60€ πόσο έχει τώρα, μιλάμε για ΑΑΑ τίτλο που βγήκε φέτος δεν είναι ακριβό....

Αν σου φαίνεται υπάρχει και η λύση του torrent εξ άλλου single player είναι

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Ρε παιδιά υπάρχει ποτέ περίπτωση να κυκλοφορήσει το παιχνίδι στο Steam;; Θέλω πολύ να το παίξω αλλά α) είναι ακόμα ακριβό και β) δεν θέλω να κάνω λογαριασμό στο Epic Store για διάφορους λόγους...

κανε λογαριασμο στο xbox game pass beta με 4 ευρω νομιζω και μπορεις να το παιξεις. Προσωπικά έτσι το τερμάτησα.  60 ευρώ για single και τοσο λιγες ωρες ειναι no go. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...