Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 915
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έλα ρε vairass με την βοήθεια και τα κονέ σου :P

Έχουν αλλά δεν τα δίνουν.. Μόνο σε γνωστούς

Εκτος αν σε συμπαθήσει δεν ξέρω :)

Μόλις μίλησα με φίλο στο Γερμανό στη μποτσαρη.. Αύριο μπορεί να φέρουν κάποια κομμάτια. Όποιος θέλει ας πάρει τηλέφωνο αύριο πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με το Xiaomi Redmi Note 4 Pro (international edition) που έχει και τα μισά χρήματα (περιπου)?

 

Εννοώ σε δυνατότητες και χαρακτηριστικά, συν του οτι το Xiaomi είναι δικαρτο.

 

Γιατί να δώσεις 400 για το όνομα Samsung μόνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με το Xiaomi Redmi Note 4 Pro (international edition) που έχει και τα μισά χρήματα (περιπου)?

 

Εννοώ σε δυνατότητες και χαρακτηριστικά, συν του οτι το Xiaomi είναι δικαρτο.

 

Γιατί να δώσεις 400 για το όνομα Samsung μόνο?

 

ε καλα τωρα εσυ το πεθανες... συγκρινεις την κινηταρα με ενα κινητο της σειρας... δεν δινεις 400 για το ονομα... ειναι ετη φωτος καλυτερο σε ολα απο το κινητο που αναφερεις

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα στο σαιτ της cosmote και μεσω τσατ ζητησα ενημερωση, με καλεσαν, μου ειπαν οτι κανουν απογραφη στην αποθηκη σημερα και πως θα γινει η αποστολη τη Δευτερα, θα παραλαβω Τριτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μια φιλη μου πηγε απο κωτσοβολο ευσομου σημερα,το πληρωσε και θα παραλαβει την τριτη ,εχω την αισθηση οτι η προσφορα θα συνεχιστει για πολυ καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περιπτωση που οντως παραλαβω απο cosmote την Τριτη, και δεν φαω ακυρο απο public, θα ενημερωσω να παει αν θελει καποιος απο public στο cosmos να παραλαβει αυτο που θα μου κρατουσαν (μαυρο). Θα ενημερωσω !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί λιγα είναι 50€ διάφορα;

Δεν είναι λίγα αλλα ουτε τα 450 ειναι πολλα σε σχεση με τα 400 :) τεσπα να το χαρειτε οσοι το παρετε.. κραταει και αξια σε αυτη την τιμη..εγω το πηρα 560 πριν 10 μηνες..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με ενδιέφερε και εμένα.

Αν κάποιος έχει κρατήσει/πληρώσει κάποιο, κατά προτίμηση μαύρο από Αθήνα και το μετάνιωσε, ας με ενημερώσει.

Θα το έπαιρνα που θα το έπαιρνα, ε ας γίνει μία ώρα αρχίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι θελω να αγορασω ενα κινητο και περιμενω το one plus 5, και ετυχε να δω τωρα την προσφορα στο forum. Αλλα δεν ξερω, ακομα και στα 400ευρω αξιζει να παρεις τωρα το s7? βλεπεις καθημερινα να πεφτουν οι τιμες του g6 και s8, και τουλαχιστον το g6 θεωρω οτι σε κανα μηνα θα πεσει κανα 30 ακομα περιπου (ειναι 465 τωρα) και το θεωρω πιο καλο κινητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εμενα ο γνωστος μου απο γερμανο εχθες μου ειπε οτι θα φερουν παρτιδες το σαββατο γιατι τους τελειωσαν και του ζητησα να μου παραγγειλει ενα κοραλι μπλε αποκλειστικα για εμενα γιατι δεν θα εφερνα.τον επιασα απροετοιμαστο μιας και δεν ηξερε οτι υπαρχει κοραλι μπλε στο s7 edge.μου ειπε πως μεχρι και το σαββατο θα το παρω με τιμη προσφορας αλλιως αν το πηγαινα απο δευτερα-τριτη θα το επερνα στην κανονικη του τιμη!! Οποτε εχετε και για σημερα-αυριο τον νου σας γενικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...