Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πεμπτη πρωι παραγγειλα το s7 edge μαυρο απο κοτσοβολο παρασκευη το ειχα στα χερια μου (παραλαβη στον χωρο μου), κανονικα σφραγισμενο. 

Ευχαριστω τα παιδια για την ενημερωση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 915
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε περιπτωση που πεσει ακυρο απο public, ξερουμε αν θα παιξει τιποτα για το απλο s7; απο vodafone με 350€ οσες φορες εχω μπει φαινεται εξαντλημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανείς από public?

 

Καμια αλλαγη στην παραγγελια, και την ειχα κανει πρωι πρωι στις 8 μολις εμφανιστηκε διαθεσιμο το μαυρο!!

Απορω πως ο Γερμανος βρισκει αποθεμα και δινει ενω το Public τοσες μερες τιποτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνει παραγγελία αλλά για παραλαβή από το κατάστημα . Θέλω δύο κινητά και έχω παραγγείλει ένα από Γερμανό και ένα από public. Προς το παρόν όμως καμμία ενημέρωση. Έχει άλλος βάλει παραλαβή από κατάστημα ώστε να ξέρω τι παίζει;δεν έχω λάβει ούτε θετικό ούτε αρνητικό μέιλ πλην αυτό της παραγγελίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άσπρο θα το αγοραζατε;

Θεωρώ πως το άσπρο είναι το χρώμα στο οποίο δεν θα φαίνονται οι γρατσουνιές. Έχω Note 2 άσπρο και ειδκά στο πίσω καπάκι αν δεν το βάλει σε φως δεν φαίνονται οι γρατσουνές από την χρήση κυρίως. Προσωπικά σε άσπρο το παράγγειλα. Αν δεν το παραλάβω θα ενημερώσω εδώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγώ απο Κωτσόβολο αλλά το κουτί ήταν σφραγισμένο με δεύτερη ταινία...(δεν υπάρει περίπτωση να το είχαν πασπατέψει μεταφορική)

εσάς ήταν όλα οκ?

 

 

το κινητό δεν φαινόταν χρησιμοποιημένο αλλά φορούσε nougat Απριλίου και πήρε άλλη μια μικρή ενημέρωση 200+ ΜΒ.

 

παίζει να είναι refurbished ή εκθεσιακό? θα μπορέσω να μάθω κάτι με to serial nr με τηλεφώνημα smartec?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγώ απο Κωτσόβολο αλλά το κουτί ήταν σφραγισμένο με δεύτερη ταινία...(δεν υπάρει περίπτωση να το είχαν πασπατέψει μεταφορική)

εσάς ήταν όλα οκ?

 

 

το κινητό δεν φαινόταν χρησιμοποιημένο αλλά φορούσε nougat Απριλίου και πήρε άλλη μια μικρή ενημέρωση 200+ ΜΒ.

 

παίζει να είναι refurbished ή εκθεσιακό? θα μπορέσω να μάθω κάτι με to serial nr με τηλεφώνημα smartec?

Η αλήθεια είναι πως κι εγώ θα παραξενευομουν... Λιγο ύποπτα , ειδικά η νουγκατ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητο οσο καινουργιο και να ειναι με nougat δεν ερχεται.βαλε sams info απο play store να δεις ποτε ειναι κατασκευασμενο.αν ειναι πριν τον φεβρουαριο που εδωσαν nougat τοτε καταλαβαινεις οτι μαλλον σου δωσαν εκθεσιακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...