Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο είναι να γινεται καθε φορα. Γιατι ειναι ευκολια. Και γιατι πληρώνεις 400 ευρω για κινητό και σου το προσφερει. Και στην τελικη κινητο ειναι, οχι το παιδι μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο είναι να γινεται καθε φορα. Γιατι ειναι ευκολια. Και γιατι πληρώνεις 400 ευρω για κινητό και σου το προσφερει. Και στην τελικη κινητο ειναι, οχι το παιδι μας.

Για τον ίδιο λόγο που όταν αγοράζεις με φερραρι των 150000 ε δεν πας Αθήνα θεσσαλονικη με δευτέρα κατά τα άλλα δικό σου το κινητό όπως θέλεις το φορτίζεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Εγώ έβαλα στο Χρυσο την original Samsung Flip Gold wallet και μπορώ να πω ότι ειμαι

σούπερ ευχαριστημένος βέβαια σε πολλούς δεν αρέσει το πορτάκι αλλά νομίζω ότι σε αυτό το κινητό με την κυρτή οθόνη είναι ότι καλύτερο έτσι Δεν χρειάζεται καν να βάλω και τα τζαμακι προστασίας ουτε να ανησυχώ αν θα κάτσε καλά και μπλα μπλα .. αφήνει όλες τις λειτουργίες πολύ χρηστικές και έχει πολύ καλή λαβή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που λέτε μερικοί θα νόμιζε κανείς ότι το κινητό φοράει μπαταρία Νικελίου-Καδμίου... :)

 

Οι λιθίου όμως δεν έχουν πρόβλημα να τις φορτίζεις όσες φορές θες, και αρκετά γρήγορα. Το θέμα που έχουν είναι ότι δεν τους αρέσει να αδειάζουν τελείως. Το αντίθετο από αυτό που προτείνετε δηλαδή. Ευτυχώς οι εταιρίες προνοούν και το κινητό κλείνει και δεν ανοίγει χωρίς να έχει βαρέσει κόφτες στα βολτ η μπαταρία. Αλλά και πάλι δεν είναι καλό να φέρεστε στις li-ion σαν να είναι νικελίου.

 

Το καλύτερο range είναι 20-80%. Αν μπορείς να το κρατάς εκεί το κινητό έχεις θεωρητικά κάνει το καλύτερο για την μπαταρία σου. Πρακτικά δεν σε νοιάζει γιατί θα αλλάξεις κινητό πριν αλλάξεις μπαταρία. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν το βαλω σε αγγελια αν καποιος ενδιαφερεται για σφραγισμενο coral blue με μια θηκη ας μ στειλει ενα μνμ. Απο αθηνα παραλαβη απο χωρο μου .

 

Καλημερα

 

Edit κρατημενο

Επεξ/σία από augoustiatiko16
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν το βαλω σε αγγελια αν καποιος ενδιαφερεται για σφραγισμενο coral blue με μια θηκη ας μ στειλει ενα μνμ. Απο αθηνα παραλαβη απο χωρο μου .

 

Καλημερα

Πμ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...