Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 915
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρελαβα κι εγω σημερα απο public με παραγγελια απο 15/6 το μπλε και με +50€ εβαλα και προστασια σπασιματος οθονης..Συμφωνα με το IMEI που βλεπω εξω απο το κουτι ειναι 08 αρα Γερμανια και πραγματικα δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο με την χωρα κατασκευης..

Πολυ το ψειριζουμε χωρις ιδιαιτερο νοημα ποσο μαλιστα οταν το εχουμε παρει στα 399€

Καλοριζικο σε οσους το πηραν και κοιταχτε να το χαρειτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα κι εγω σημερα απο public με παραγγελια απο 15/6 το μπλε και με +50€ εβαλα και προστασια σπασιματος οθονης..Συμφωνα με το IMEI που βλεπω εξω απο το κουτι ειναι 08 αρα Γερμανια και πραγματικα δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο με την χωρα κατασκευης..

Πολυ το ψειριζουμε χωρις ιδιαιτερο νοημα ποσο μαλιστα οταν το εχουμε παρει στα 399€

Καλοριζικο σε οσους το πηραν και κοιταχτε να το χαρειτε

Δεν το ψειριζουμε αγαπητε. Αν δεις στο αλλο θεμα που αφορα κινητα αγορας απο σκρουτζομαγαζα ανεκαθεν γραφονταν τα ιδια και τα ιδια.

Οτι δηλαδη να αγοραζουμε απο αλυσιδες επειδη φερνουν Ελληνικης εισαγωγης(Ελλαδα χωρα προορισμουν)και οχι απο σκρουτζομαγαζα που προοριζονται για αλλες χωρες. Καποιοι μαλιστα τα θεωρουν ως κινητα Β διαλογης.

Επισης αντιπροσωπεια service(νομιζω η procordia της LG δεν ειμαι σιγουρος)πιο παλια ειχε πει οτι δεν κανει αντικατασταση κινητου αν δεν εχει χωρα προορισμου την Ελλαδα αλλα μονο επισκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η χωρα προελευσης σε τι μας επηρεαζει;

to απολυτος τιποτα

Παρελαβα κι εγω σημερα απο public με παραγγελια απο 15/6 το μπλε και με +50€ εβαλα και προστασια σπασιματος οθονης..Συμφωνα με το IMEI που βλεπω εξω απο το κουτι ειναι 08 αρα Γερμανια και πραγματικα δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο με την χωρα κατασκευης..

Πολυ το ψειριζουμε χωρις ιδιαιτερο νοημα ποσο μαλιστα οταν το εχουμε παρει στα 399€

Καλοριζικο σε οσους το πηραν και κοιταχτε να το χαρειτε

καθολου κακο ,απλα σχολιασα οτι μερικοι πουλανε τα μεταχειρισμενα του πιο ακριβα απο καινουριο στο σκρουτζ επειδη τα πηραν απο αλυσιδα και επειδη τους χαιδεψαν λιγο θελουν και αυτοι να χαιδεψουν :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα κι εγω σημερα απο public με παραγγελια απο 15/6 το μπλε και με +50€ εβαλα και προστασια σπασιματος οθονης..Συμφωνα με το IMEI που βλεπω εξω απο το κουτι ειναι 08 αρα Γερμανια και πραγματικα δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο με την χωρα κατασκευης..

Πολυ το ψειριζουμε χωρις ιδιαιτερο νοημα ποσο μαλιστα οταν το εχουμε παρει στα 399€

Καλοριζικο σε οσους το πηραν και κοιταχτε να το χαρειτε

Παρέλαβα κι εγώ blue coral. Μου είχαν πει μαύρο αλλά περνώντας τυχαία από ένα public το είδα σφραγισμένο και απαίτησα να μου το δώσουν, το χρώμα ακριβώς που είχα παραγγείλει και μου είχαν πει ότι δεν θα ξαναφέρουν..

Πήγαν και μένα να μου πασάρουν την ασφάλεια των 50€ αλλά τους απάντησα ότι θα την κάνω στην generalli με 19€ + ασφάλεια κλοπής, όχι μόνο σπασιματος οθόνης! Παρόλα αυτά επεμεναν ότι έπρεπε να κάνω την δική τους... Όχι άλλο κάρβουνο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά για άμεση παραλαβή έως μαύρου edge από public Καλλιθέας, ας στείλει pm.

Edit: δόθηκε σε μέλος του φόρουμ.

Επεξ/σία από gr234567
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ blue coral. Μου είχαν πει μαύρο αλλά περνώντας τυχαία από ένα public το είδα σφραγισμένο και απαίτησα να μου το δώσουν, το χρώμα ακριβώς που είχα παραγγείλει και μου είχαν πει ότι δεν θα ξαναφέρουν..

Πήγαν και μένα να μου πασάρουν την ασφάλεια των 50€ αλλά τους απάντησα ότι θα την κάνω στην generalli με 19€ + ασφάλεια κλοπής, όχι μόνο σπασιματος οθόνης! Παρόλα αυτά επεμεναν ότι έπρεπε να κάνω την δική τους... Όχι άλλο κάρβουνο!

Ωραίος..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να δώσεις λίγες παραπάνω πληροφορίες?

Ενδιαφέρομαι και εγώ οπότε εάν μπορείς να δώσεις καμιά πληροφορία παραπάνω θα ήταν καλό

θενξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ευρώ, γιατί η απόδειξη μας είναι κάτω από 400€
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...