Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν στοιχεια θα πρεπει αν δωσουμε τα στοιχεια που εχει κοπει το τιμολογιο οταν ειναι αγορασμενο απο επαγγελματια ?

χωρίς να είμαι σίγουρος, θεωρώ ότι τους ενδιαφέρει το imei και όχι το όνομα του κατόχου. Άλλωστε μέχρι να λήξει η ασφάλεια μπορεί να το έχεις πουλήσει! Η ασφάλεια λογικά συνοδεύει το κινητό και όχι τον κάτοχο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να είμαι σίγουρος, θεωρώ ότι τους ενδιαφέρει το imei και όχι το όνομα του κατόχου. Άλλωστε μέχρι να λήξει η ασφάλεια μπορεί να το έχεις πουλήσει! Η ασφάλεια λογικά συνοδεύει το κινητό και όχι τον κάτοχο.

παντως στους ορους της ασφαλισης διαβασα οτι γραφετε το ονομα αυτου που το εχει και αποζημιωνεται κατευθειαν σε αυτο το ονομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχει κανει κανεις να μας πει 100% πληροφοριες αξιοπιστες;

Σε λινκ που εχουν ποσταρει πιο πριν απο το myphone λενε μερικοι οτι εσπασε η οθονη, πληρωσαν 300 ευρω για το σερβις και μετα με τα αποδεικτικα τους πιστωθηκαν πισω τα λεφτα που πληρωσαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στο gsmarena. Θεωρω πως το s7 κερδιζει κατα κράτος.

Δεν καταλαβαίνω από πού προκύπτει αυτό. Στα reviews που έχω δεί βγαίνει στην καλύτερη περίπτωση ισοπαλία και στα περισσότερα χάνει στα σημεία από το G6 με μοναδικό σημείο υπεροχής την οθόνη λόγω amoled, που και αυτό είναι υποκειμενικό γιατί πολλοί προτιμούν τα φυσικά χρώματα μιας IPS από τα saturated των amoled

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στο gsmarena. Θεωρω πως το s7 κερδιζει κατα κράτος.

Εδω υπαρχει κοσμος που προτιμησε το G6 απο το S8

 

λογω της απουσιας curved οθονης,και μου το βγαζετε και καλυτερο απο το απλο s7 κιολας?Γελανε και οι πετρες.

 

Κερδιζει κατα κρατος το S7

στην μεγαλυτερη αναλυση(που δεν εχει),

στις παραπανω ιντσες(που παλι δεν εχει),

στην καλυτερη αυτονομια(που παλι δεν εχει)

στην καλυτερη καμερα(που ουτε εκει εχει αφου ειναι στα ιδια πανω κατω)

στην ποιοτητα κατασκευης και αδιαβροχοποιηση(που ειναι τα ιδια)

στον χειροτερο επεξεργαστη(απο πλευρας γραφικων)που εχει.

 

Δεν ειναι βεβαια θεμα συγκρισης μεταξυ των 2 κινητων για να δωσω παραπανω εκταση αλλα ελεος ρε παιδια μην γραφουμε και οτι θελουμε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαταρία, οθονη amoled, φθηνότερο, και απο σοβαρότερη εταιρεία (δες τα bootloop και την αντιμετώπιση της lg). Οποτε αλλος γραφει οτι να ναι.

 

Υ.Γ. Μιλαω για το edge.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαταρία, οθονη amoled, φθηνότερο, και απο σοβαρότερη εταιρεία (δες τα bootloop και την αντιμετώπιση της lg). Οποτε αλλος γραφει οτι να ναι.

 

Υ.Γ. Μιλαω για το edge.

Η καραμέλα του bootloop για τα lg έχει τελειώσει από πέρυσι με τις νέες πλακέτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g6 δεν έχει notification led, μεγάλο μείον για εμένα από εκεί και πέρα χειρότερη οθόνη μπαταρία on screen buttons που και αυτά είναι μείον για εμένα. Προσωπικά ξεκάθαρος νικητής το s7 edge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τις παραλαβές: Σήμερα παρέλαβα για λογαριασμό φίλου μαύρο από τα public από παραγγελία που είχε γίνει 15/06. Κωδικός στο IMEI 08, ίδιος με αυτόν που υπήρχε και στην συσκευή που είχα αγοράσει από κεντρικό κατάστημα της Cosmote όταν είχε ξεκινήσει η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...