Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν βγήκε η προσφορά και το s8 κόστιζε 650+ ήταν σε πραγματικά καλά επίπεδα η τιμή του s7 edge. Πλέον με 550 ευρώ το νέο μοντέλο S8 βελτιωμένο σε όλα δεν νομίζω ότι υπάρχει κανένας λόγος κάποιος να διαλέξει σήμερα συσκευή 1,5 χρόνου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 550 με τα 400 όμως εχουν μια διαφορά της τάξης των ... 150 ευρώ. ;)

Διόλου ευκαταφρόνητο ποσό για να μπορέσει κάποιος να αποκτήσει την περσινή ναυαρχίδα της samsung.

Μη λέμε ότι θέλουμε λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βγήκε η προσφορά και το s8 κόστιζε 650+ ήταν σε πραγματικά καλά επίπεδα η τιμή του s7 edge. Πλέον με 550 ευρώ το νέο μοντέλο S8 βελτιωμένο σε όλα δεν νομίζω ότι υπάρχει κανένας λόγος κάποιος να διαλέξει σήμερα συσκευή 1,5 χρόνου. 

καμία σχέση σαν συσκευές στη πράξη, άλλη μπαταρία, άλλο πλάτος οθόνης και συνολικό μέγεθος.

η σύγκριση θα είχε νόημα μεταξύ s8+ και s7 edge, και βγαίνουμε off topic.

 

 

για την ασφάλεια, μήπως ρώτησε κανείς την εξής λεπτομέρεια που μου διέφυγε.

ο 1 χρόνος ασφάλισης ξεκινά απο την ημερομηνία αγοράς ή απο την ημερομηνία υπογραφής του ασφαλιστηρίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να ξεκιναει απο την ημ.αγορας;

 

Δεν ειναι εγγυηση λειτουργιας του κινητου ουτε ηταν πακετο με το κινητο.

 

Η εγγυηση αυτη που κανουμε για την οθονη με τα 17€ ισχυει απο την μερα υπογραφης του ασφαλιστηριου.οπως ισχυει με ολες τις ασφαλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θηκη πρέπει να είναι καλή, αλλά η nillkin nature είναι καλύτερη και σε grip και σαν αίσθηση ότι δεν φοράει θηκη το κινητό. Αυτή που είναι απαράδεκτη είναι η ζελατίνα η οποία, όπως είπες, αφήνει ακάλυπτες τις δυο edge πλευρες! Δεν παρέχει ασφάλεια λοιπόν στο 1/3 της συσκευής!

Ο χρόνος ασφάλισης ξεκινάει από τότε που κανεις την ασφάλεια και όχι από τότε που αγόρασες το κινητό. Την είχα κάνει τον Νοέμβριο στο s7 edge που είχα πάρει από Black Friday. Το κόστος τότε ήταν 19€και 15€, ενώ τώρα έχει πάει 22&17€ αντίστοιχα και ευτυχώς επειδή το κινητό κοστίζει <400€ με την προσφορά έχει 17€.

Πήρα ένα σετακι θήκη + μεμβράνη της puro με 13 ευρώ απο public. Η θήκη σιλικόνης πάρα - πάρα πολύ λεπτή 0,3 cm, δεν επηρεάζει καθόλου το μέγεθος του κινητού (είναι σαν να μην φοράει θήκη) και κάθεται πολύ καλά στην πλάτη και στα πλαινά της edge οθονης χωρίς να επηρεάζει την λειτουργία της. Η μεμβράνη κάθεται καλά αλλά ουσιαστικά καλύπτει μόνο το εμπρός μέρος της οθόνης και αφήνει ακάλυπτα τα πλαινά, όπως σχεδόν και οι περισσότερες λύσεις. Την πήρα σαν μια γρήγορη λύση όταν παρέλαβα το κινητό με σκοπό να πάω σε κάτι καλύτερο αμέσως μετά, αφού το έψαχνα με την ησυχία μου. Με άφησε όμως πάρα πολύ ικανοποιημένο που σκέφτομαι να την κρατήσω. Ρίξε της μια ματιά. 

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-samsung-galaxy-s7-edge-and-membrani-othonis-puro-slim-03-cover-diafanes/prod8010882pp/

  

καμία σχέση σαν συσκευές στη πράξη, άλλη μπαταρία, άλλο πλάτος οθόνης και συνολικό μέγεθος.

η σύγκριση θα είχε νόημα μεταξύ s8+ και s7 edge, και βγαίνουμε off topic.

 

 

για την ασφάλεια, μήπως ρώτησε κανείς την εξής λεπτομέρεια που μου διέφυγε.

ο 1 χρόνος ασφάλισης ξεκινά απο την ημερομηνία αγοράς ή απο την ημερομηνία υπογραφής του ασφαλιστηρίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουργιο σφραγισμενο θα ειναι το μαυρο που θα παραλαβω

πριν το παρω ανταλλαγη για κοραλ μπλε θα ηθελα σφραγισμενο

 

 

σε περιπτωση που δεν το παρω ,δεν ειμαι 100% ακομα,οποιος ενδιαφερεται ασ μου στειλει μηνημα (Ξανα λεω μπορει και να το παραλαβω)

 

αθηνα κεντρο PUBLIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουργιο σφραγισμενο θα ειναι το μαυρο που θα παραλαβω

πριν το παρω ανταλλαγη για κοραλ μπλε θα ηθελα σφραγισμενο

 

 

σε περιπτωση που δεν το παρω ,δεν ειμαι 100% ακομα,οποιος ενδιαφερεται ασ μου στειλει μηνημα (Ξανα λεω μπορει και να το παραλαβω)

 

αθηνα κεντρο PUBLIC

 

Χωρις να θελω να "ακουστω" επιθετικος αλλα πραγματικα δεν βρισκω λογικη σε αυτο το post:

 

"Ειναι το κινητο που ΜΠΟΡΕΙ να παραλαβω, ΑΝ παραλαβω θελω να το κανω ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ αλλα επειδη μπορει να ΜΗΝ στειλτε μου μήνυματα μηπως και τελικα ΔΕΝ παραλαβω αλλα μπορει και ΝΑ παραλαβω."

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω τον συμφορουμιτη και συντοπιτη katcos. Ηδη σχολιαζω απο αυτο αν και προοριζετακ μαλλον για την γυναικα :)

Και εγώ το σκέφτομαι να το κάνω έτσι, αλλά όσο θυμάμαι ότι αυτό που έχει το έριξε καμμια 15-20 φορες και ότι έχει καθισει κάνω του και το έχει κάνει κυρτό το ξανασκεφτομαι...

 

Σορρυ για το οφ τοπικ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να "ακουστω" επιθετικος αλλα πραγματικα δεν βρισκω λογικη σε αυτο το post:

 

"Ειναι το κινητο που ΜΠΟΡΕΙ να παραλαβω, ΑΝ παραλαβω θελω να το κανω ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ αλλα επειδη μπορει να ΜΗΝ στειλτε μου μήνυματα μηπως και τελικα ΔΕΝ παραλαβω αλλα μπορει και ΝΑ παραλαβω."

Θα παρει μηνυματα του στυλ :

 

"ΑΜΑ δεν παραλαβεις το μαυρο και μπορει να παραλαβεις το μπλε, τοτε ΜΠΟΡΕΙ να το θελω αν εχω λεφτα τοτε και ΑΜΑ ειναι το μαυρο αλλιως ΜΠΟΡΕΙ να παρω και το μπλε αν τελικα θα το παρω. Αν τελικα το παρεις τοτε ΜΠΟΡΕΙ να εχω λεφτα και να σου κανω προσφορα αλλα μονο αν ειναι το μπλε γιατι το μαυρο δεν μου αρεσει. Αλλα μπορει και οχι..who knows? " :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να έχει, μάλλον πρέπει να ευχαριστήσουμε τα παιδιά παραπάνω που προσφέρονται να το δώσουν απευθείας - με αλλαγή ονόματος στην απόδειξη - παρά να βγάλουν κέρδος έτσι.

 

Σήμερα ρώτησα ένα μέλος που το έδινε στα 425ε στις αγγελίες, ολοκάινουριο, αγορασμένο σήμερα, τι τιμή γράφει η απόδειξη. Και αρχισα να ακούω καντήλια (για τιμή ούτε λόγος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να έχει, μάλλον πρέπει να ευχαριστήσουμε τα παιδιά παραπάνω που προσφέρονται να το δώσουν απευθείας - με αλλαγή ονόματος στην απόδειξη - παρά να βγάλουν κέρδος έτσι.

 

Σήμερα ρώτησα ένα μέλος που το έδινε στα 425ε στις αγγελίες, ολοκάινουριο, αγορασμένο σήμερα, τι τιμή γράφει η απόδειξη. Και αρχισα να ακούω καντήλια (για τιμή ούτε λόγος).

Καλα εννοειται οτι πρεπει να ευχαριστησουμε τα παιδια που το δινουν στην τιμη τους .Και εγω αν ειχα φραγκα τωρα θα επαιρνα ενα απο τα παιδια παραπανω σιγουρα .

 

Για το αλλο που εγραψα , απλα πλακιτσα κανουμε :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να έχει, μάλλον πρέπει να ευχαριστήσουμε τα παιδιά παραπάνω που προσφέρονται να το δώσουν απευθείας - με αλλαγή ονόματος στην απόδειξη - παρά να βγάλουν κέρδος έτσι.

 

Σήμερα ρώτησα ένα μέλος που το έδινε στα 425ε στις αγγελίες, ολοκάινουριο, αγορασμένο σήμερα, τι τιμή γράφει η απόδειξη. Και αρχισα να ακούω καντήλια (για τιμή ούτε λόγος).

Συμφωνω να λεμε ενα ευχαριστω σε οσους παραχωρουν την παραγγελια τους, και ευτυχως εχω δει οτι γινεται στις τελευταιες σελιδες :)

 

Αποκει και περα για να λεμε μαι του στραβου το δικιο, ασχετα αν η αντιδραση του τυπου με τον οποιο επικοινωνησες ηταν υπερβολικη, δεν εισαι και πολυ καλυτερος στα ματια μου που ρωτησες κατι απλα για να κανεις τον εξυπνητζη και να του την πεις.

Γιατι ας ειμαστε ρεαλιστες, αμα σου ελεγε οτι το αγορασε 600€ θα του το αγοραζες ενω αν σου ελεγε 399 ΔΕΝ? δε νομιζω... αν πραγματικα ενδιαφεροσουνα και δεν ειχες τροπο να το βρεις στα 399 απλα θα του το αγοραζες in any case.

 

ΥΓ: περιμενω μαυρο στο public ψυχικου αλλα καμια ενημερωση ακομα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω να λεμε ενα ευχαριστω σε οσους παραχωρουν την παραγγελια τους, και ευτυχως εχω δει οτι γινεται στις τελευταιες σελιδες :)

 

Αποκει και περα για να λεμε μαι του στραβου το δικιο, ασχετα αν η αντιδραση του τυπου με τον οποιο επικοινωνησες ηταν υπερβολικη, δεν εισαι και πολυ καλυτερος στα ματια μου που ρωτησες κατι απλα για να κανεις τον εξυπνητζη και να του την πεις.

Γιατι ας ειμαστε ρεαλιστες, αμα σου ελεγε οτι το αγορασε 600€ θα του το αγοραζες ενω αν σου ελεγε 399 ΔΕΝ? δε νομιζω... αν πραγματικα ενδιαφεροσουνα και δεν ειχες τροπο να το βρεις στα 399 απλα θα του το αγοραζες in any case.

 

ΥΓ: περιμενω μαυρο στο public ψυχικου αλλα καμια ενημερωση ακομα...

 

Οχι αλλά κάνει μπαμ ότι ψάχνει για το κορόιδο και μάλιστα σε λάθος φόρουμ (τεχνολογίας).

 

Btw χθες είχα στειλει pm στον katcos αν απασχολεί το αν ενδιαφερόμουν ή όχι. Και ο άνθρωπος ήταν ευγενικότατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα ολα τα αρχεια εχθες με τις φωτο κτλπ και πριν λιγο μ εστειλαν μαιλ για να κανω καταθεση τα 17€ και να μου στειλουν το συμβολαιο.

 

(Για την ασφαλεια μιλαω)

 

Δευτερα μολις κανω καταθεση θα μου στειλουν μετα απο λιγο και το συμβολαιο μου ειπαν.

 

Δεν υπαρχει δυνατοτητα επεκτασης για αλλο ετος παρα μονο για το πρωτο ετος γινεται συμβολαιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...