Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σε ρωτησω

 

Το ασφαλιστηριο τι γραφει μεσα;

 

Πανω κατω πες μας στο περιπου

 

Λεει οτι εισαι καλυμενος γ αυτα που αε ειπαν κτλπ; γραφει απο τοτε μεχρι τοτε; μοντελο κινητου-imei και τετοια;

Page_1.jpgPage_2.jpgPage_3.jpgPage_4.jpg
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο, ενώ έχω ακόμα δύο μέρες για να παραλάβω ακύρωσαν την παραγγελία από μόνοι τους....

Πάρε τούς τηλέφωνο και πες τους ότι οι 5 μέρες δεν έχουν περάσει με αποδεικτικά το μήνυμα και το mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να "ακουστω" επιθετικος αλλα πραγματικα δεν βρισκω λογικη σε αυτο το post:

 

"Ειναι το κινητο που ΜΠΟΡΕΙ να παραλαβω, ΑΝ παραλαβω θελω να το κανω ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ αλλα επειδη μπορει να ΜΗΝ στειλτε μου μήνυματα μηπως και τελικα ΔΕΝ παραλαβω αλλα μπορει και ΝΑ παραλαβω."

θα προτιμουσες να το πουλησω με καπελο??φταιω εγω που θελω να το δωσω οσο το περνω

Θα παρει μηνυματα του στυλ :

 

"ΑΜΑ δεν παραλαβεις το μαυρο και μπορει να παραλαβεις το μπλε, τοτε ΜΠΟΡΕΙ να το θελω αν εχω λεφτα τοτε και ΑΜΑ ειναι το μαυρο αλλιως ΜΠΟΡΕΙ να παρω και το μπλε αν τελικα θα το παρω. Αν τελικα το παρεις τοτε ΜΠΟΡΕΙ να εχω λεφτα και να σου κανω προσφορα αλλα μονο αν ειναι το μπλε γιατι το μαυρο δεν μου αρεσει. Αλλα μπορει και οχι..who knows? " :-)

αλλο??δηλαδη εσενα τι σε ενδιαφερει για το τι κανω? ειπα θελω ανταλλαγη με κοραλ μπλε,απο εκει και περα θα αποφασισω εγω!! ελεος δηλαδη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου σπάσει ή μου το κλέψουν το ΣΚ λέω να κάνω τον Κινέζο...

Πολλοί σκέπτονται σίγουρα να "τους κλαπεί" το κινητό την προτελευταία μέρα της ασφάλειας, ελπίζω να μην κάνουν και αυτοί τους κινέζους όταν χρειαστεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί σκέπτονται σίγουρα να "τους κλαπεί" το κινητό την προτελευταία μέρα της ασφάλειας, ελπίζω να μην κάνουν και αυτοί τους κινέζους όταν χρειαστεί!

Εγώ έχω πληρώσει απο την Πέμπτη φίλε μου το ασφάλιστρο των 17 ευρώ χωρίς να έχει ενεργοποιηθεί η ασφάλεια, γι' αυτό το είπα! Να κάνεις παράθεση ολόκληρο το Post μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί σκέπτονται σίγουρα να "τους κλαπεί" το κινητό την προτελευταία μέρα της ασφάλειας, ελπίζω να μην κάνουν και αυτοί τους κινέζους όταν χρειαστεί!

Τους Κινέζους θα κάνουν,υπό προϋποθέσεις,καθώς στις λεπτομέρειες γράφει "Κλοπή με χρήση βίας".

όχι απλά να σου φάνε το κινητό από την τσέπη πχ στο λεωφορείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την ασφαλεια θα την κανω,καθως με νοιαζει κατα 95% η θραυση οθονης

 

Ολα τα αλλα με αφηνουν αδιαφορο οπως πυρκαγιες,πλημμυρες κτλπ

Εγώ έχω πληρώσει απο την Πέμπτη φίλε μου το ασφάλιστρο των 17 ευρώ χωρίς να έχει ενεργοποιηθεί η ασφάλεια, γι' αυτό το είπα! Να κάνεις παράθεση ολόκληρο το Post μου!

Τους πηρες τηλεφωνο; τους ειπες οτι πληρωσα να το δουνε και να σ στειλουν την ασφαλεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Δευτέρα τώρα Στέλιο...

Καλα ναι εννοειται αυτο

 

Εγω δευτερα θα κανω την καταθεση και μετα απο καμια ωρα θα παρω τηλ να τους πω να το στειλουν να ξεμπερδευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους πηρες τηλεφωνο; τους ειπες οτι πληρωσα να το δουνε και να σ στειλουν την ασφαλεια;

Μέχρι το απόγευμα της Παρασκευής δεν πρόλαβα λόγω δουλειάς. Τώρα πάμε για Δευτέρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως φαίνεται ότι έσκασαν παραλαβές στο public, έχει γεμίσει με μικρόμιζαδωρους στις αγγελίες, σφραγισμένο από public όχι skroutzομαγαζο και τέτοια!.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως φαίνεται ότι έσκασαν παραλαβές στο public, έχει γεμίσει με μικρόμιζαδωρους στις αγγελίες, σφραγισμένο από public όχι skroutzομαγαζο και τέτοια!.

Που στο μεταξύ ,σχεδόν οι περισσότεροι που πηραμε απο Public, έχουμε παραεισαγωγης συσκευές..Οποτε,η διαφορά από τα σκρουτζομάγαζα ποιά είναι? Εγώ ότι έχω πάρει από 2-3 σκρουτζομάγαζα ήταν ελληνικά με τη βούλα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...