Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω πληρώσει απο την Πέμπτη φίλε μου το ασφάλιστρο των 17 ευρώ χωρίς να έχει ενεργοποιηθεί η ασφάλεια, γι' αυτό το είπα! Να κάνεις παράθεση ολόκληρο το Post μου!

Χαλάρωσε δε σε κατηγόρησα για κάτι!

Επισήμανα απλώς έναν τρόπο σκέψης, τον οποίο σίγουρα έχουν υιοθετήσει πολλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 915
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καθόλου πολλοί δεν τον έχουν υιοθετήσει.

μην προβάλεις στους άλλους τις δικές σου σκέψεις, ειδικά όταν έχουν εξαιρετικά αρνητικό περιεχόμενο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα από cosmote, σφραγισμένο σωστά με μία ταινία και σε άψογη συσκευασία. (μου είχε έρθει μέσω ΕΛΤΑ εδώ και μία εβδομάδα, αλλά τώρα μπόρεσα να πάω στο κατάστημα.)

Βέβαια έχει την εικόνα της cosmote στο boot, αλλά δεν με νοιάζει καθόλου.

Επίσης εντυπωσιάστηκα με το γεγονός ότι οι εφαρμογές της cosmote μπορούν να απεγκατασταθούν εντελώς, και δεν είναι στο system όπως της google.


Που στο μεταξύ ,σχεδόν οι περισσότεροι που πηραμε απο Public, έχουμε παραεισαγωγης συσκευές..Οποτε,η διαφορά από τα σκρουτζομάγαζα ποιά είναι? Εγώ ότι έχω πάρει από 2-3 σκρουτζομάγαζα ήταν ελληνικά με τη βούλα..

 

Επειδή είχα πέσει και σε ίδια συζήτηση όταν ήθελα να πάρω το S4. Δεν υφίσταται η έννοια της παραεισαγωγής όπως την εννοείς. Εάν είναι από χώρα εντός Ε.Ε. η ελληνική αντιπροσωπεία σε καλύπτει απόλυτα (έχω επισκευάσει το S4 Λουξεμβούργου), και είναι απολύτως νόμιμη η εισαγωγή από χώρες εντός Ε.Ε. Έχει καταργηθεί η έννοια της αντιπροσωπείας όπως ήταν παλιά. Ουσιαστικά δεν αλλάζει κάτι εάν δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα από cosmote, σφραγισμένο σωστά με μία ταινία και σε άψογη συσκευασία. (μου είχε έρθει μέσω ΕΛΤΑ εδώ και μία εβδομάδα, αλλά τώρα μπόρεσα να πάω στο κατάστημα.)

Βέβαια έχει την εικόνα της cosmote στο boot, αλλά δεν με νοιάζει καθόλου.

Επίσης εντυπωσιάστηκα με το γεγονός ότι οι εφαρμογές της cosmote μπορούν να απεγκατασταθούν εντελώς, και δεν είναι στο system όπως της google.

 

 

Επειδή είχα πέσει και σε ίδια συζήτηση όταν ήθελα να πάρω το S4. Δεν υφίσταται η έννοια της παραεισαγωγής όπως την εννοείς. Εάν είναι από χώρα εντός Ε.Ε. η ελληνική αντιπροσωπεία σε καλύπτει απόλυτα (έχω επισκευάσει το S4 Λουξεμβούργου), και είναι απολύτως νόμιμη η εισαγωγή από χώρες εντός Ε.Ε. Έχει καταργηθεί η έννοια της αντιπροσωπείας όπως ήταν παλιά. Ουσιαστικά δεν αλλάζει κάτι εάν δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας.

Το γνωρίζω..Απλά,είναι το βασικό "μείον " των σκρουτζομάγαζων..Οτι έχουν κινητά που προορίζονται για άλλες χώρες..Εντέλει,δεν υπάρχει διαφορά..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ασφάλιση έχει δεί κανείς το παρακάτω;

 

http://www.cityshop.gr/index.php?target=topics&topic_id=24

 

Προθεσμία έχεις 1 μήνα από την αγορά (όπως αναφέρει)

στην ίδια εταιρία με αυτή που λέμε γίνεται η ασφάλιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ασφάλιση έχει δεί κανείς το παρακάτω;

 

http://www.cityshop.gr/index.php?target=topics&topic_id=24

 

Προθεσμία έχεις 1 μήνα από την αγορά (όπως αναφέρει)

Είναι η ίδια που αναφέρουν παραπάνω απλά αλλάζει ο ασφαλιστής. Για το αν έχουν το ίδιο κόστος δεν γνωρίζουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Παρατηρουσα σημερα την καμερα απο κοντα.

 

Φοραει ζελατινες πισω; εκει που ειναι ο φακος και το φλας.

 

Εσεις βγαλατε ζελατινες απο εκει;

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρουσα σημερα την καμερα απο κοντα.

 

Φοραει ζελατινες πισω; εκει που ειναι ο φακος και το φλας.

 

Εσεις βγαλατε ζελατινες απο εκει;

Αν δε με γελάει η μνήμη μου,είχε ζελατίνα ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...