Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλασσικά λίγα κομμάτια για τον καταναλωτή και τα υπόλοιπα για τους υπαλλήλους. Ας ελπίσουμε να βγάλουν πάλι, θα τσιμπήσω το 950.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Υπάρχει αλλά δεν ξέρουμε πόσοι πρόλαβαν ή θα προλάβουν σήμερα.

 

Πολλοί πήραν, αλλά δεν γράφουν όλοι ινσομνια...

 

Σε 7-8 καταστήματα που ρώτησα, μου είπαν πως ό,τι στοκ είχαν το έδωσαν, ενώ σε παραγγελίες που πρόλαβαν να κάνουν, πως είναι δεσμευμένες.

 

Περιμένω νεώτερα από 1-2 καταστήματα, ίσως γίνω ένας εξ αυτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αύριο 15 έως 17/6 προσφορά σε όλα τα καταστηματα Wind τα συγκεκριμένα τηλέφωνα. Πιστεύω τρομερες τιμές..

ισχυει η προσφορα μονο για το δικτυο καταστηματων της wind, οχι για το site. Ημουν σημερα εκει αλλα αν δεν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο δεν μπορεις.. κ ηδη ηταν κρατημενα κ εχουν εξαντληθεί, τουλαχιτον καρδιτσα, λαρισα, Τρίκαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια

 

Καταρχήν να ευχαριστήσω το φίλο που έδωσε το τηλέφωνο από το κατάστημα της Wind στο πρώην καρφουρ Μακεδονία.

 

Είχα πάρει τηλέφωνο κατά τις 11 και έκανα κράτηση και  πριν λίγο πήγα και το πήρα . Δυστυχώς είναι το λευκό, οπότε αν βρω κάποιον με μαύρο θα το κάνω ανταλλαγή . Αλλιώς θα το δώσω όσο το πήρα .

Να πω ότι περιμένει 2-3 P9 για αύριο το πρωί όπως μου είπε το παλικάρι 

 

Και βγαίνοντας από το μαγαζί βλέπω ακριβώς απέναντι τον Γερμανό να μου κλείνει το μάτι ,λέω κάτσε να ρωτήσω αν έχει το S7 edge και όντως το είχε στα 399€. Ένα μαύρο και ένα χρυσό είχαν μείνει . Πήρα το χρυσό . Πάει η πιστωτική ... 

 

Η πλάκα είναι ότι επειδή χρειάζομαι δίκαρτο δε ξέρω αν θα το κρατήσω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά η wind δεν είναι η εταιρεία που όλοι κράζουμε και σιχαινόμαστε με τις λαμογιές στα συμβόλαια την κακή εξυπηρέτηση το χάλια σήμα και και και ? μη τους κάνετε μάγκες για ένα πεταμένο τηλέφωνο! πάτε στο μαγαζί και σας παίζουν τον παπά εδώ παπάς εκεί παπάς εδώ lumia εκεί lumia που είναι το lumia??? αντισταθείτε !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να πω και γω με την σειρά μου ευχαριστώ στον ts και τον vairass.Παράγγειλα το 950.Οι πιθανότητες να φάω άκυρο είναι προφανώς πολλές αλλά προσφέρθηκαν να βοηθήσουν και αυτό μετράει.

Γιαυτούς που τους φαίνεται παράξενο που έχει ζήτηση αν και είναι windows phone τους βρίσκω κολλημένους.Όταν μπορείς να παραλάβεις τέτοιο κινητό σε τιμή που δίνεις για δεύτερο,τι να λέμε...Στο 2017 είμαστε όχι στο 2020+.Τέτοια χαρακτηριστικά ούτε σε κινέζικο δεν υπάρχουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν σταθω τυχερος και παραλαβω σε μιση ώρα που θα παω να "διεκδικησω" την τηλεφωνικη μου πρωινη κράτηση, θα βαλω προς πωληση το 'one sim' 950xl που ηδη κατεχω.

 

σε τιμή 90ευρω σκέφτομαι...(με θηκες τζαμακια καλωδια κτλ).

 

αλλιώς απλά θα το κρατήσω και θα συνεχισω να εχω απαράλλαχτη αρνητική εικόνα για την wind.

(η πρωινή υπάλληλος στο τηλεφωνο παντας ήταν ευγενέστατη κι εξυπηρετικότατη, να δώ από κοντά τί εμπειρία θα ζήσω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους! έχει βρει κάποιος την ενημέρωση από την wind για αυτές τις τιμές? αν ναι, μπορεί να την ανεβάσει εδώ? ευχαριστώ!

Βασικά το ήξεραν μόνο κάποιοι υπάλληλοι..ουτε καν τα αφεντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω τωρα το είδα και χάσαμε καλή προσφορά για το lumia. Πήρα τηλ σε 2 καταστήματα και είναι εξαντλημένο και στα 2. Μόνο για την κάμερα πιστεύω αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτο που μου κινει την περιεργεια ειναι πως ολοι μας εδω περα ενω ξερουμε απο τη προηγουμενη μερα τη προσφορα,την αλλη μερα δε προλαβαινει κανεις, παρολαυτα μετα απο λιγες ωρες οι αγγελιες γεμιζουνε με καπελο φυσικα.δεν γινεται δηλαδη σε ολες τις προσφορες να μην προλαβαινει κανενας μας,αλλα παντα να προλαβαινουνε τα λαμογια. τα καβατζονουνε οι ιδιοι για να τα σπρωξουνε.και ειμαι σιγουρος οτι αν στειλουμε σεναν απο αυτους που ηδη εχουνε εμφανιστει στις αγγελιες , θαχει πανω απο ενα κοματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτο που μου κινει την περιεργεια ειναι πως ολοι μας εδω περα ενω ξερουμε απο τη προηγουμενη μερα τη προσφορα,την αλλη μερα δε προλαβαινει κανεις, παρολαυτα μετα απο λιγες ωρες οι αγγελιες γεμιζουνε με καπελο φυσικα.δεν γινεται δηλαδη σε ολες τις προσφορες να μην προλαβαινει κανενας μας,αλλα παντα να προλαβαινουνε τα λαμογια. τα καβατζονουνε οι ιδιοι για να τα σπρωξουνε.και ειμαι σιγουρος οτι αν στειλουμε σεναν απο αυτους που ηδη εχουνε εμφανιστει στις αγγελιες , θαχει πανω απο ενα κοματι.

Το θεμα εχει 22.000 προβολες και φυσικα δεν εγινε ποτε προς τα εξω η προσφορα γνωστη.Αρα κοινως κυριως οσοι γνωριζαν απο το forum ή ειχαν ατομα στην Wind(βυσμα και στην αγορα κινητων δηλαδη) γνωριζαν.

 

Βασικα ειναι και ο λογος που ορισμενοι εχουν σταματησει να ανεβαζουν προσφορες που πετυχαινουν,επειδη παιζει αρκετα μαυρη αγορα σε αυτα.

 

Επισης ισχυει οτι και σε προηγουμενα εγκαινια καταστηματων ορισμενοι επαιρναν 4 και 5 συσκευες οπως ειχαν αναφερει ατομα που ειχαν παει. Πως να μεινει stock μετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα μαύρο honor 8 στα 199Ε. Είναι dual sim.

Σε όλη την Πάτρα είχε δύο συσκευές, τα περισσότερα καταστήματα δε, δεν ήξεραν ότι υπάρχει η προσφορά.

Ευχαριστώ τον topic starter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...