Προς το περιεχόμενο

Freecom 1TB 2.5" €29.99 / €31.99 @ Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο δικός μου πάντως 1.75GB  βγήκε χαλασμένος ,γράφει κάποια αρχεία και μετα χτυπάει ,  οπότε αύριο τον παω πίσω να δούμε τι θα πούνε ....

και ήμουν έτοιμος να τον παραγγείλω, συμφαίρει σε σχέση με τον 1Τ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιος σου είπε ότι πήρα αυτό το πανάκριβο; :P

 

Από alixpress μια φθηνή θήκη προστασίας με 2€ ;) ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O xxs ωραίος, μικρούλης με full rubber θήκη στην ουσία, ιδιαίτερα μαλακή αφού νιώθεις στην ουσία το τι υπάρχει μέσα απο το κύκλωμα κτλ (και αυτό δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό τουλάχιστον σαν αίσθηση) αλλά το νιώθεις ιδιαίτερα durable και απόλυτα προστατευμένο απο μικροχτυπήματα κτλ. Πέρασα γύρω στα 200gb από έναν παλιό σκληρό.. το transfer απο usb3 σε usb3 ήταν κάπου στα 35-40ΜΒ/sec (δεν θυμάμαι ακριβώς) σε μεγάλα αρχεία οπότε πρέπει να δοκιμαστεί πιο σωστά με transfer απ τον υπολογιστή κατευθείαν και με κανένα tool καθώς αυτές οι τιμές αφορούν και το read στον άλλο σκληρό.

Μετά απο τόσο transfer πάντως δεν είδα την παραμικρή υποψία υψηλής θερμοκρασίας.

Φυσικά το αιώνιο πρόβλημα με τα κοντά καλώδια που ευτυχώς λύνεται με το καλώδιο απ τις θήκες απο zapals που είναι λιγάκι μακρύτερο.

 

Εμένα μου βγήκε 20 ευρώ με το ωραιότατο 10ευρω κουπονάκι απο alpha bank.

 

Ps. Πήγα για καλό για να τον πάρω για την γυναίκα μου και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως κατέληξε αυτή τελικά με τον intenso 2tb (από παλιότερη προσφορά public) και εγώ με αυτόν... πάλι κότσο πιαστήκαμε ρε γαμώτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωσε μας αν δεν σου κανει κόπο τι σου είπαν γιατί είμαι περίεργος.

 

Ολα καλα τελικά μου τον αλλάξαν με ίδιο απο άλλο μαγαζί και τώρα που δοκιμάζω πάει σφαίρα . Ήρθε και πολύ γρήγορα και ούτε θόρυβο κάνει όπως ο πρώτος ούτε τίποτα άλλο παράξενο  .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορά σε πολλά καταστήματα ο 1.75GB. Για 53,99 συμφέρει, δε νομίζω να υπάρχει φτηνότερος στο μέγεθος αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορά σε πολλά καταστήματα ο 1.75GB. Για 53,99 συμφέρει, δε νομίζω να υπάρχει φτηνότερος στο μέγεθος αυτό.

Ξερουμε ποιον σκληρο εχει μεσα;  Επισης αν τον ανοιξουμε, εχει την τυπικη υποδοχη για να κουμπωσει σε λαπτοπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά κάνει, τον έβαλα ήδη

Αν θυμάμαι σωστά όταν βάζεις τον εξωτερικό δίσκο στο PS4 σου δίνει επιλογή να τον κάνεις Format σε Fat 32 για να μπορείς να παίζεις τα παιχνίδια απο εκεί.

 

Εφόσον γίνει αυτό,ο εσωτερικός δίσκος θα διαβάζεται από το PS4 και θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως "αποθήκη" η θα είναι σαν να μην υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...