Προς το περιεχόμενο

H AMD ανακοίνωσε ότι η τιμή της Radeon Vega Frontier Edition ξεκινάει από τα $999


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα την αγορασω! Θα την βαλλω σε windows xp και θα παιζω καθε μερα street fighter! Nομιζω ειναι οτι πρεπει για την 19" οθονη μου! Λεμε και καμια μ@λ@κ!@ να περασει η ωρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 999. Εγώ πούλησα την rx 480 5000.

 

Θα την αγορασω! Θα την βαλλω σε windows xp και θα παιζω καθε μερα street fighter! Nομιζω ειναι οτι πρεπει για την 19" οθονη μου! Λεμε και καμια μ@λ@κ!@ να περασει η ωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο, αυτή είναι η Gaming vega ή θα βγει άλλη σε χαμηλότερη τιμή και αυτή είναι επαγγελματική κάρτα;

Είναι καθαρά επαγγελματική κάρτα αλλά απο οτι κατάλαβα έκαναν και κάποιες δοκιμές και αφού είδαν οτι κάτι κάνει στα games σου λέει αν βαρεθείς λίγο την δουλειά παίξε κανένα παιχνιδάκι γιατί μπορείς.

Παντός θα βγει και gaming vega

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H tesla τι σχέση έχει με αυτά που συζητάς; Να μου έλεγες θα έπαιρνα titan xp/quadro θα έλεγα νταξ. Εδώ μιλάμε για άλλες κατηγορίες.

Που κανω λαθος ??? Για επαγγελματικη καρτα δεν την προωθουσαν ???Και ουσιαστικά λενε ότι παιζει και Games ???

Οποτε αν δουμε την πλευρα Gaming 1080TI Είναι πιο γρηγορη , αν δουμε την επαγγελματικη πλευρα η Tesla Είναι καλυτερη ... Αλαξε κατι από αυτά που ξερα ???

Δεν ξερω ρωταω μπορει να εχασα κατι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κανω λαθος ??? Για επαγγελματικη καρτα δεν την προωθουσαν ???Και ουσιαστικά λενε ότι παιζει και Games ???

Οποτε αν δουμε την πλευρα Gaming 1080TI Είναι πιο γρηγορη , αν δουμε την επαγγελματικη πλευρα η Tesla Είναι καλυτερη ... Αλαξε κατι από αυτά που ξερα ???

Δεν ξερω ρωταω μπορει να εχασα κατι....

Αστο καταλαβα στο οικονομικο κοματι ηταν το λαθος μου .... οκ ότι και καλα εχουν διαφορα.....στην τιμη.

 

Εγω αυτό που περιμενα ηταν η μια πολύ δυνατη GPU εππαγγελματικη σε επιπεδο Tesla , η μια πολύ δυνατη Gaming gpu ... Και τελικα δεν ειδα τιποτα από τα 2 . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...