Προς το περιεχόμενο

θα τρεμοπαίζει η λάμπα;


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας λογικός άνθρωπος από τη στιγμή δεν έχει τον εξοπλισμό και που έχει ιδέα από αυτά τα πράγματα, θα πάει σε ένα κατάστημα και θα αγοράσει ακριβώς αυτά που θα του προτείνουν για να είναι σίγουρος πως θα δουλέψουν σωστά μεταξύ τους.

 

Τίποτα άλλο από εμένα.

Ένας "λογικός" άνθρωπος θα έπρεπε να σκεφτεί πως για να ρωτάω εδώ μέσα προφανώς κ δεν έχω βγάλει άκρη στα καταστήματα. Σκέψου πως εδώ μέσα ήδη δύο απόψεις εκδιαμέτρου αντίθετες εμφανίστηκαν (η μια δικιά σου) τι σε κάνει να νομίζεις πως δεν έχω αντιμετωπίσει κ στα καταστήματα τα ίδια; Έπρεπε όμως να πετάξεις τις κακίες σου. Πολύ καλά το είπες ο ίδιος όμως "Τίποτα άλλο από εμένα" με έβγαλες και από τη θέση του να γίνω κ κακός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας "λογικός" άνθρωπος θα έπρεπε να σκεφτεί πως για να ρωτάω εδώ μέσα προφανώς κ δεν έχω βγάλει άκρη στα καταστήματα. Σκέψου πως εδώ μέσα ήδη δύο απόψεις εκδιαμέτρου αντίθετες εμφανίστηκαν (η μια δικιά σου) τι σε κάνει να νομίζεις πως δεν έχω αντιμετωπίσει κ στα καταστήματα τα ίδια; Έπρεπε όμως να πετάξεις τις κακίες σου. Πολύ καλά το είπες ο ίδιος όμως "Τίποτα άλλο από εμένα" με έβγαλες και από τη θέση του να γίνω κ κακός.

 

Μπαίνω στον κόπο να σου απαντήσω όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά για να σου λύσω την απορία και μόνο. Αυτό που με κάνει να πιστεύω ότι δεν έχεις αντιμετωπίσει τα ίδια στα καταστήματα, δεν είναι άλλο από το ότι εγώ για παρόμοια θέματα πάντα βρίσκω άκρη στα καταστήματα. Εννοείται φυσικά πως εννοώ τα καταστήματα ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, και όχι το κάθε άσχετο κινέζικο // euro shop // ότι νάναι.

 

Όσο για την υπόλοιπη προσπάθεια τρολαρίσματος που κάνεις, απλά την αγνοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω στον κόπο να σου απαντήσω όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά για να σου λύσω την απορία και μόνο. Αυτό που με κάνει να πιστεύω ότι δεν έχεις αντιμετωπίσει τα ίδια στα καταστήματα, δεν είναι άλλο από το ότι εγώ για παρόμοια θέματα πάντα βρίσκω άκρη στα καταστήματα. Εννοείται φυσικά πως εννοώ τα καταστήματα ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, και όχι το κάθε άσχετο κινέζικο // euro shop // ότι νάναι.

 

Όσο για την υπόλοιπη προσπάθεια τρολαρίσματος που κάνεις, απλά την αγνοώ.

Δεν απαντάω στο πρώτο σκέλος, απλά το αγνοώ.

Όσο για το δεύτερο σκέλος σχετικά με το τρολάρισμα, μην συμμετέχεις, δεν σε θέλω να υποβοηθάς την προσπάθειά μου, τον αγώνα μου αυτόν!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...