Προς το περιεχόμενο

Αξιζει την αρνητικη αξιολογηση?


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ας μου εξηγήσει όμως κάποιος πώς φαντάζεται ότι θα μπορούσε να τον "προστατέψει" το σύστημα. Όχι το insomnia, γενικά. Να δούμε τι μπορεί να γίνει, μπορεί εμάς να μην πάει το μυαλό μας εκεί και να υπάρχει μια λύση.

 

Το σύστημα πάντα θα είναι «διατρητό» από τη στιγμή που είναι δωρεάν.

 

Οπότε να μια καλή αρχική λύση: θα μπορούσαν οι αγγελίες να ήταν με χρέωση. Ιδανικά μια μικρή συνδρομή του τύπου €10 το χρόνο ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων, αντί για χρέωση ανά αγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πόσο υπόλοιπο εγγύησης μιλάμε?

 

Εγώ στη θέση σου απλά θα το ανέφερα στο comment αλλά η αξιολόγηση θα ήταν θετική. (πάντα στην περίπτωση που όλα τα άλλα ήταν άψογα και δεν έχεις κάποιο άλλο θέμα)

 

Mεχρι το 2018 , απο οσο μου ειχε πει τουλαχιστον.

 

 

Χθες του εστειλα ενα μυνημα στο κινητο , τον εκανα και add στο facebook αλλα ουτε με δεχτηκε , ουτε απαντησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεχρι το 2018 , απο οσο μου ειχε πει τουλαχιστον.

 

 

Χθες του εστειλα ενα μυνημα στο κινητο , τον εκανα και add στο facebook αλλα ουτε με δεχτηκε , ουτε απαντησε.

κοιταξε στην εταιρια κατασκευης αν παρεχουν εγγυηση βαση serial εμενα η crucial με καλυψε σε ραμ βαση serial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεχρι το 2018 , απο οσο μου ειχε πει τουλαχιστον.

 

 

Χθες του εστειλα ενα μυνημα στο κινητο , τον εκανα και add στο facebook αλλα ουτε με δεχτηκε , ουτε απαντησε.

Να σου πω κάτι? Άλλαξα γνώμη. Σε ταλαιπώρησε έστω και ψυχολογικά. Μπήκες εδώ, έφτιαξες θέμα, δεν απαντάει στα μνμ, δεν απαντάει στο fb, σου είπε για την απόδειξη και την ξέχασε, τον ψάχνεις και αγνοείται. 

 

Άστου μία αρνητική να τελειώνει η υπόθεση, κάθεσαι και σκοτίζεσαι τζάμπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ακούγεται λίγο υπερβολή αρνητική αξιολόγηση επειδή ξέχασε να σου στείλει την απόδειξη και σε μένα έχει γίνει παρόμοιο περιστατικό με απόδειξη αλλά δεν μπήκα καν στην διαδικασία να το σχολιάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κρινετε γιατι θα κριθειτε ,

 μπορει κατι να του εχει τυχει του ανθρωπου ολα ανθρωπινα ειναι ,

αμεσως ολοι πεσανε να τον φανε σα τα κορακια να τον κατηγορησετε και τι με τη αποδειξη εινα το φοβερο προβλημα να του κανει αρνητικη ολοι εσεις αλανθαστοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επαναλαμβάνω, βάσει όρων χρήσης, οι αξιολογήσεις είναι τελικές.

 

Σε διαγραφή αξιολόγησης προχωράμε σε περιπτώσεις που μπήκε αξιολόγηση σε λάθος χρήστη ή αναφέρει προσωπικά δεδομένα που ο αξιολογούμενος δεν επιθυμεί να εμφανίζονται δημόσια.

 

Παρακαλώ συμβουλευτείτε τους όρους χρήσης των αγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κρινετε γιατι θα κριθειτε ,

 μπορει κατι να του εχει τυχει του ανθρωπου ολα ανθρωπινα ειναι ,

αμεσως ολοι πεσανε να τον φανε σα τα κορακια να τον κατηγορησετε και τι με τη αποδειξη εινα το φοβερο προβλημα να του κανει αρνητικη ολοι εσεις αλανθαστοι 

Aν πάθαινε κάτι, και δεν μπορούσε να απαντήσει σε ένα απλό τηλεφώνημα, δεν θα έκανε καμιά δεκαριά check-in τον Ιούλιο. Λέω εγώ τώρα...

Και βάζε και καμιά τελεία, σαν την δήλωση του προέδρου του εδεσσαικού είναι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τις συστασεις για το συντακτικο ,  ετσι κανω και εγω 10.000 ποστσ ειδικα οταν δεν εχω αλλη δουλεια! να κανω δεν ξερεις ουτε πως ! ουτε γιατι ! γραφει ο αλλος στα γρηγορα  μια απαντηση!

 

Δεν θα ασχοληθω αλλο με την μπουρδολογια του καθενως ! γενικα μιλαω παντα! και οχι για σενα! επειδη θα βιαστεις να παρεξηγηθεις! το τονιζω! 

 

ειπα απλως το αυτονοητο ας ειμαστε λιγο ανθρωποι αυτο.

 

γιατι παντα η αληθεια ειναι καπου στη μεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, έχεις δίκιο για αυτο, και εγώ γράφω κάπως χύμα απο το κινητό, αλλά όσο για το δεύτερο σκέλος, θα συμφωνούσα μαζί σου αν δεν ήταν πάνω απο μήνας.

 

Και εγώ απο τέτοια φάση περιμένω εδώ και ενάμιση χρόνο επιστροφή δανεικού τροφοδοτικού. Γμσέτα κοροϊδία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να εχει θα περιμενω λιγο καιρο ακομα μπας και παρω καποια απαντηση καπου , μιας και του εστειλα παντου  και βλεπουμε πως θα κινηθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εμπειρια να ξερετε οτι εχει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ πωλητες εδω μεσα , και τοσα χρονια δεν μου συναιβει τιποτα και εχω παρει πολλα πραγματα και με καταθεση πρωτα....οπως και εχω στειλει και εγω. Μη χαλιεσε θα επικοινωνησει πιστευω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κρινετε γιατι θα κριθειτε ,

 μπορει κατι να του εχει τυχει του ανθρωπου ολα ανθρωπινα ειναι ,

αμεσως ολοι πεσανε να τον φανε σα τα κορακια να τον κατηγορησετε και τι με τη αποδειξη εινα το φοβερο προβλημα να του κανει αρνητικη ολοι εσεις αλανθαστοι 

 

Τίποτα δεν έχει πάθει. Μια χαρά post κάνει στο fb του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...