Προς το περιεχόμενο

Το επερχόμενο LG V30 θα έχει το χαμηλότερο f-stop σε smartphone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παμε ρε LG .πολυ κραξιμο βλεπω αλλα  εγω μετα απο optimus G που το εχω πανω απο 4χρονια και δε κολλαει πουθενα παλι σε LG θα παω.. Και φιλος με g2 το εχει χρόνια και ειναι τουμπανο και κραταει γερα ακομα.. ΚΑΙ το G6 το εχει εδω και 3μηνες και η ποιοτητα ειναι απιστευτη οποτε το κραξιμο για τη ποιοτητα δε νομιζω οτι στεκει(τουλαχιστον για μενα)και τα nexus 4&5 αψογα....Τη Samsung με εκρηξεις δε την εχει φτασει παντως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε ρε LG .πολυ κραξιμο βλεπω αλλα  εγω μετα απο optimus G που το εχω πανω απο 4χρονια και δε κολλαει πουθενα παλι σε LG θα παω.. Και φιλος με g2 το εχει χρόνια και ειναι τουμπανο και κραταει γερα ακομα.. ΚΑΙ το G6 το εχει εδω και 3μηνες και η ποιοτητα ειναι απιστευτη οποτε το κραξιμο για τη ποιοτητα δε νομιζω οτι στεκει(τουλαχιστον για μενα)και τα nexus 4&5 αψογα....Τη Samsung με εκρηξεις δε την εχει φτασει παντως

 

Η LG εχει προφανως το εξης προβλημα. Μια χαρα στα φτηνα και μεσαια κινητα της και κακη ποιοτητα στα ακριβα της. Και εγω ειχα μερικα μεσαια LG στην οικογενεια και ηταν και ειναι μια χαρα.

 

Αλλα στις "ναυαρχιδες" που πουλαει 400-500 ευρω, δεν τα πηγε καλα. Δες τις αγγελιες ΕΔΩ ΜΕΣΑ με LG G3, στα μισα φαινεται το hairline crack πανω και κατω στο πλαισιο (στα μικροφωνα και στα ακουστικα). Απαραδεκτο. Δες αγγελιες απο ανθρωπους που τα πουλανε αμεσως μετα απο αλλαγη πλακετας λογω bootloop, απο ΦΟΒΟ μην τους κρεμασει ξαφνικα ξανα. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

 

Επισης μπες σε αλλο forum για LG G4 και κλαψε με τα θεματα bootloop, οθονες, αυτονομια, security level upd, wifi συνδεση, knock, και αλλα πολλα που ουδεποτε φτιαχτηκαν,

 

να ειμαστε αντικειμενικοι. δεν μπορεις να πουλας σαβουρα στα 500 ευρω. μια - δυο φορες και ο "οπαδος" σου χαθηκε απο την εταιρια. Παει σε αλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι θες διαβαζεις εδω ο καθε πικραμενος και τα ανηλικα που παιρνουν κινητα με ξενα λεφτα και αφου πειραματιστουν και τα τεντωσουν με χρησεις που δεν ενδείκνυνται φταιει η lg η οποια αλλη. Ειμαστε μια παρεα και οικογενειες που οι 3 στους 5 πηραν lg για τηλεφωνα βεβσια και κανενα μοντελο εκτος απο ενα g3 που ραισε αμυδρα στο κατω μερος κανενα μα ΚΑΝΕΝΑ g2 g3 g4 v10 δεν έβγαλε το παραμικρο οποτε να παμε ολοι να παρουμε λαχειο; ΜΑΣ τα πρηξατε κοινώς περαστε και απο τον θειο σαμ να δειτε τι γινεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι θες διαβαζεις εδω ο καθε πικραμενος και τα ανηλικα που παιρνουν κινητα με ξενα λεφτα και αφου πειραματιστουν και τα τεντωσουν με χρησεις που δεν ενδείκνυνται φταιει η lg η οποια αλλη. Ειμαστε μια παρεα και οικογενειες που οι 3 στους 5 πηραν lg για τηλεφωνα βεβσια και κανενα μοντελο εκτος απο ενα g3 που ραισε αμυδρα στο κατω μερος κανενα μα ΚΑΝΕΝΑ g2 g3 g4 v10 δεν έβγαλε το παραμικρο οποτε να παμε ολοι να παρουμε λαχειο; ΜΑΣ τα πρηξατε κοινώς περαστε και απο τον θειο σαμ να δειτε τι γινεται.

 

Δεν χρειαζεται φιλε μου να μας βριζεις. Ξερουμε και εμεις να απανταμε και να βριζουμε αλλα ειναι λιγο anti-social, δεν νομιζεις ;

 

Εδω λεμε τις αποψεις μας ωραια και καλα, τις εμπειριες μας και τι μας εχει συμβει. Τις αμβισβητεις. ΟΚ, Κανενα προβλημα, αλλα κρατα το name calling για τις παρεες σου και την οικογενεια,

 

Γιατι δεν ειμαστε ουτε ανηλικα, ουτε "ο καθε πικραμενος",

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΔΩ ΜΕΣΑ με LG G3, στα μισα φαινεται το hairline crack πανω και κατω στο πλαισιο (στα μικροφωνα και στα ακουστικα). Απαραδεκτο.

Καλα και τα μισα iphone εδω μεσα ειναι με σπασμενες οθονες και τα αλλα μισα με "ξεχασμενο κωδικο" η apple θα φταιει γιαυτο ετσι;  :fear:

 

Προσωπικα απο lg g pro πηγα σε lg g4 (στο ενδιαμεσο ειχα και motorola x  που το πουλησα μεσα σε 4ης μερες). Κανενα lg δεν μου εσπασε ή χαλασε. 602 σειρα το lg μου με καμια 10αρια πτωσεις απο γραφειο πανω σε πλακακι διχως θηκη. Ουτε σπασιματα ουτε bootloop, ουτε ειχα ουτε ir και βλακειες που συμβαινουν σε αλλους.

 

Ας ειμαστε αντικειμενικοι λοιπον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και τα μισα iphone εδω μεσα ειναι με σπασμενες οθονες και τα αλλα μισα με "ξεχασμενο κωδικο" η apple θα φταιει γιαυτο ετσι;  :fear:

 

Αμα δεν ξερεις τι ειναι το hairline crack, μην σχολιαζεις καλυτερα.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ETO6wkK0dTk

 

http://www.trustedreviews.com/news/lg-g3-owners-complain-of-cracking-issues-2915894

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω τι ειναι γιατι το ειχε φιλος. Ευχαριστω για την προσπαθεια ενημερωσης.

 

Οχι δεν ξερεις γιατι σχολιασες

 

 

Καλα και τα μισα iphone εδω μεσα ειναι με σπασμενες οθονες και τα αλλα μισα με "ξεχασμενο κωδικο" η apple θα φταιει γιαυτο ετσι;

 

Αυτο δειχνει οτι δεν ξερεις. Γιατι οι σπασμενες οθονες και τα κλειδωμενα ειναι λαθος του ιδιοκτητη. Το να ραγιζουν τα πανω και κατω "πλαγια" ειναι προβλημα του κινητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που εχεις μεινει λιγο πισω στο 2014. Επισης η εγγυηση το καλυψε το προβλημα και απο τοτε που το φτιαξανε στο κολλητο μου δεν εχει κανει κιχ. Και αυτος λοττο να παιξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που εχεις μεινει λιγο πισω στο 2014. Επισης η εγγυηση το καλυψε το προβλημα και απο τοτε που το φτιαξανε στο κολλητο μου δεν εχει κανει κιχ. Και αυτος λοττο να παιξει;

 

Αυτο δειχνει οτι δεν ξερεις. Γιατι οι σπασμενες οθονες και τα κλειδωμενα ειναι λαθος του ιδιοκτητη. Το να ραγιζουν τα πανω και κατω "πλαγια" ειναι προβλημα του κινητου.

 

 

Αλλα λογια να αγαπιωμαστε. Καλο βραδυ και νασαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα LG V10 πάρα πολύ όμορφο αλλά image retention πολύ έντονο και ενοχλητικό.ζεσταινοταν πολύ εύκολα και μπαταρία η χειρότερη που έχω δεί.στο g5 πάλι image retention που ενώ μπορεί να το λύσει με αναβάθμιση εχωντας ενσωματωμένο το blue light filter απλά δεν το αναγνωρίζει το σέρβις.gps επίσης προβληματικό.αλλαχτηκε οθόνη στο σέρβις και δέκτης GPS,αλλά το image retention πάλι υπάρχει.κατα τα άλλα πολύ καλές κάμερες και δεν κολλάει πουθενά.να δούμε αν αλλάξει τις quantum ips γιατί δεν παλεύεται το image retention

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Κατοχος και θαυμαστης g2, πηγα στο g3. Τρομερο κινητο (φωτο για την εποχη του, οθονη, ταχυτητα κλπ), δεν χωραει αμφισβητηση, αλλα μετα απο 2 χρονια ειχαμε bootloop... αμεση ανταπόκριση στο σερβις και μαλιστα μεσω vodafone και αλλαγη με νεο κινητο (1 εβδομάδα εκτος εγγυησης ημουν). Δυστυχως σε ενα μηνα, νεο bootloop effect... Καινουρια ανταποκριση στο σερβις με πιστωση χρηματων (οσο ειχε επισημα εκεινη τη στιγμη το g3) για αγορα νεου κινητου. Αργοτερα αγορα g5. Bootloop σε μια εβδομαδα και αντικατασταση με s7 (γιατι ποσες δοκιμες να κανω ακομη); Μ'αρεσει τρελα η lg, αλλα ποσο ν ρισκάρεις και ειδικα οταν το κινητο ειναι εργαλειο δουλειας (οπως συμβαινει με την περιπτωση μου);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...