Προς το περιεχόμενο

Το επερχόμενο LG V30 θα έχει το χαμηλότερο f-stop σε smartphone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποιοτητα για ζωα???το ακουσαμε κ αυτο απο εναν ξερολα..παντου πεταγεται ενας ξερολας

 

και απο κατω γραφει ενας ασχετος,μολις αποκτησεις ιδεα απο γνωσεις ποιοτητας και εικονας επισης RnD και QC μετα μιλα...οκ γατακι; γιατι τωρα μιλας αλλα το μονο που ακουγεται ειναι νιαου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπε καποιος που το ονομα του ειναι συνωνυμο της αυτοκαταστροφης...

 

Ξανα στο θεμα μας

 

Μπραβο στην LG και το V30 που θα ειναι μια κινηταρα με καμεραρα και γενικα εφ ολης της υλης.

 

Το παραμυθι με τα bootloops εχει παλιωσει πραγματικα παρα πολυ! Get over it!

Ολες οι εταιριες εχουν καποιο καρφι στο παρελθον τους! Απο Samsung μεχρι LG μεχρι apple μεχρι μεχρι μεχρι...

Και ο παπας να βγαλει κινητο, αλαθητο δεν θα ναι!

 

 

Οχι το ειπε καποιος που και G3 ειχε και G4. το G3 επαθε 2 φορες το hairline crack και το G4 ενα ωραιο bootloop.

 

και γιατι ειναι "παραμυθι" το bootloop ΔΕΝ ΚΑΤΑΒΑΒΑ ? 400 ευρω ειχα δωσει για το G4.

 

H LG εχει μηδενικο ελεγχο ποιοτητας και εξαιρετικα χαμηλης ποιοτητας υλικα.

 

Ας τα πουλησει πουθενα αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την συχαθηκα την LG με το support για τον... που εχει και τα προιοντα ποιοτητας για ζωα....

 

Το support της ειναι καλο, εχεις λαθος.

 

Η ποιοτητα της ειναι εξαιρετικα χαμηλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το ειπε καποιος που και G3 ειχε και G4. το G3 επαθε 2 φορες το hairline crack και το G4 ενα ωραιο bootloop.

 

και γιατι ειναι "παραμυθι" το bootloop ΔΕΝ ΚΑΤΑΒΑΒΑ ? 400 ευρω ειχα δωσει για το G4.

 

H LG εχει μηδενικο ελεγχο ποιοτητας και εξαιρετικα χαμηλης ποιοτητας υλικα.

 

Ας τα πουλησει πουθενα αλλου.

 

400 και μιλάς ρε νέοπα??? 500 εσκασα και ακομα τα κλαιω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το ειπε καποιος που και G3 ειχε και G4. το G3 επαθε 2 φορες το hairline crack και το G4 ενα ωραιο bootloop.

 

και γιατι ειναι "παραμυθι" το bootloop ΔΕΝ ΚΑΤΑΒΑΒΑ ? 400 ευρω ειχα δωσει για το G4.

 

H LG εχει μηδενικο ελεγχο ποιοτητας και εξαιρετικα χαμηλης ποιοτητας υλικα.

 

Ας τα πουλησει πουθενα αλλου.

Επειδη καποτε καποιος ειχε kadet δεν σημαινει οτι ολα τα opel ειναι σαν το kadet....

 

Και το παραπανω το λεει καποιος που ειχε G4, G5, v10 και τωρα G6. Και ποτε ΚΑΝΕΝΑ δεν επαθε τιποτα.

 

Και λεω να κανω και καποια γραμματα BOLT ωστε να φαινονται πιο σπουδαια.

 

Δεν μπορω να πω πως δεν ειχε θεμα το G4 με bootloops. Αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι οσους ξερω που ειχαν θεμα και δεν σκονταψαν στο πρωτο εμποδιο, πηραν καινουριο! Και αν και εκεινο εβγαζε προβλημα, επερναν παλι καινουριο!

Εμενα αυτο μου λεει πως η LG ξερει το προβλημα και ΔΕΝ κανει τα στραβα ματια, αλλα λεει "Συγνωμη για την αναστατωση - Θα σας δωσουμε καινουριο"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη καποτε καποιος ειχε kadet δεν σημαινει οτι ολα τα opel ειναι σαν το kadet....

 

Και το παραπανω το λεει καποιος που ειχε G4, G5, v10 και τωρα G6. Και ποτε ΚΑΝΕΝΑ δεν επαθε τιποτα.

 

Και λεω να κανω και καποια γραμματα BOLT ωστε να φαινονται πιο σπουδαια.

 

Δεν μπορω να πω πως δεν ειχε θεμα το G4 με bootloops. Αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι οσους ξερω που ειχαν θεμα και δεν σκονταψαν στο πρωτο εμποδιο, πηραν καινουριο! Και αν και εκεινο εβγαζε προβλημα, επερναν παλι καινουριο!

Εμενα αυτο μου λεει πως η LG ξερει το προβλημα και ΔΕΝ κανει τα στραβα ματια, αλλα λεει "Συγνωμη για την αναστατωση - Θα σας δωσουμε καινουριο"

 

 

Προφανως δεν εισαι σχετικος με ολα αυτα, οποτε και συγχωρεισαι.

 

Αμα πιστευεις οτι η LG εχει ΚΑΛΗ ποιοτητα στα ακριβα της μοντελλα, μπορεις να την υποστηριζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ..... Όσο έβγαζε κάποιος άκρη στο παρελθόν με τους Νεοδημοκράτες και τους Πασοκτζήδες , οσο μπορείς να κάνεις κουβέντα με τους Ολυμπιακούς και τους Παναθηναϊκούς άλλο τόσο θα μπορέσεις να πείσεις τους αντι*LG*ηδες ότι η LG έβγαλε κορυφαίες συσκευές ...... Πραγματικά μετά απο ενα κορυφαίο G2 και ένα μοναδικό V10 μπορώ να πω οτι δεν ειναι και η ποιό αξιόπιστη εταιρία . Αλλά θέλω με το χέρι στην καρδιά ολοι εσείς που αλλάξατε 10δες κινητά να μου πει πια εταιρία δεν εχει τα θεματάκια της στην αξιοπιστία , φυσικά να μη ξεχνάμε και το Support τόσο απο τις εταιρίες οσο και απο τον πωλητή των συσκευών . Ας αφήσουμε τη μιζέρια με τα κινέζικα τον 180€ που είναι τουμπανιασμένα σε Hardware και μπαταρίες μεγάλης χωρητικότητας και ας κοιτάζουμε και λίγο τις καινοτομίες . Σχεδόν όλες οι εταιρίες πρέπει να φάνε πολλά ψωμιά για να φθάσουν στην κάμερα αλλά και στην hiend ποιότητα ήχου τη σειρά V της LG . Αφήνω σίγουρα απ' έξω την apple γιατί απο μόνη της κάνει άλλο παιχνίδι με τις συσκευές της λόγο software , αλλά παραμένει πίσω σε άλλες ευκολίες που θα τις βρεις και σε κινητό των 100 € .

Εγώ προσωπικά εύχομαι για το V30 να κρατήσει σίγουρα το IR Blaster , να μη τσιγκουνευτεί την μπαταρία και το βασικότερο να εισάγει και πάλι δεύτερη οθόνη που αξίζει πολύ για όσους τη συνήθισαν. Όσοι ήμαστε Fun της LG έχουμε μεγάλες προσδοκίες για το V30 !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως δεν εισαι σχετικος με ολα αυτα, οποτε και συγχωρεισαι.

 

Αμα πιστευεις οτι η LG εχει ΚΑΛΗ ποιοτητα στα ακριβα της μοντελλα, μπορεις να την υποστηριζεις.

Ποσο πιο σχετικος μπορει να γινει καποιος? Απο G4 τα εχω παρει ολα με τη σειρα!

 

Οι πιθανοτητες ειναι καθαρα εναντιον μου και ομως ακομα και σε αυτη τη περιπτωση δεν ειχα ποτε προβλημα!

 

G3 δεν ειχα. Δεν μπορω να εκφερω γνωμη. Δεκτο!

 

Αλλα ας μην λεμε και οτι να ναι για ποιοτητες κατασκευης. Υπαρχουν και τα durability tests σε youtube και ο κοσμος μπορει να δει και να κρινει απο το να ακουει τον καθενα μας (συμπεριλαμβανομενου και εμενα εννοειται!!!)

 

Anyway - Το αφηνω εδω γιατι ολοι ξερουμε τι σημαινει να διαφωνεις σε ενα φορουμ.

 

Καλη συνεχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το support της ειναι καλο, εχεις λαθος.

 

Η ποιοτητα της ειναι εξαιρετικα χαμηλη.

 

μια φορα και ενα καιρο ναι ηταν καλο αλλα, φιλε μου επειδη της εχω φαει στην μαπα απειρες φορες δεν γραφουν κανονικα και με ειρωνια ξερολιτιδας που πραγματικα δεν ξερουν που τους πανε τα 4 μιλαω για ελληνικο support εξω ολοι ξερουμε πως ολα ειναι αλλιως...αλλα το support της εδω ειναι απο τα πιο αθλια... και μιλω απο μεγαλη πειρα πανω σε αυτο ποσο μαλλον 4 μηνες για να βγαλω ακρη με κατι σκαρτα κομματια oled που ειχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξαναγραψει οτι εχω παρει ολα τα lg απο g2 το οποίο μπηκε στον 4ο χρόνο g3 8 μηνους g4 13 μηνους v10 9 μηνους και στην παρεα 3 4 που ημαστε τα παίρναμε πακετο η απο ιδιο μαγαζί και μας έκανε καλυτερη τιμη. Κανενα δεν έβγαλε ουτε εμφάνισε τίποτα Ξαφνικο θανατο, κιτρινες οθονες, ραισματα, οθονη φάντασμα και άλλα ολα εργοστασιακα απειραχτα και μεση χρηση.

Τωρα καποιοι πού τοσο πολυ την μισήτε απλα αγνοήστε τη και μη βγάζετε χολη, ειδα και τα σαμσουνκ και σονυ που ειχα τι απιδια πιασανε. ΤΕΛΕΙΟ κινητο δεν υπαρχει χωνευτετο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε πολύ ντόρος με το κινητό, αναμένω να δούμε τι ψάρια πιάνει γιατί οι προσδοκίες είναι μεγάλες, ειδικά για την κάμερα. Μέχρι τώρα τα όσα ακούγονται για το v30 και το mate 10 νομίζω θα είναι από τα πιο ολοκληρωμένα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε πολύ ντόρος με το κινητό, αναμένω να δούμε τι ψάρια πιάνει γιατί οι προσδοκίες είναι μεγάλες, ειδικά για την κάμερα. Μέχρι τώρα τα όσα ακούγονται για το v30 και το mate 10 νομίζω θα είναι από τα πιο ολοκληρωμένα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...