Προς το περιεχόμενο

TV season 2017-2018


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ags1_ka_horizontal_no-tune-in_1800x1200. 

 

Ξεκινησα χθες το Αmerican Gods στο ote tv. Ειδα 2 επεισοδια. Εξαιρετικη ατμοσφαιρα φωτογραφια και ειναι αρκετα περιεργη. Σε κραταει ομως η παραγωγη σε πολυ υψηλο επιπεδο και 2 3 πολυ καλοι ηθοποιοι. Το starz το εμπιστευομαι εχει βγαλει black sails outlander missing ash vs evil dead spartacus οποτε σας το προτεινω. Η φωτογραφια φερνει αρκετα σε Hannibal που την εχω πρωτη μαζι με Utopia σε φωτογραφια και ατμοσφαιρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Heybro είπε

ags1_ka_horizontal_no-tune-in_1800x1200. 

Ξεκινησα χθες το Αmerican Gods στο ote tv. Ειδα 2 επεισοδια. Εξαιρετικη ατμοσφαιρα φωτογραφια και ειναι αρκετα περιεργη. Σε κραταει ομως η παραγωγη σε πολυ υψηλο επιπεδο και 2 3 πολυ καλοι ηθοποιοι. Το starz το εμπιστευομαι εχει βγαλει black sails outlander missing ash vs evil dead spartacus οποτε σας το προτεινω. Η φωτογραφια φερνει αρκετα σε Hannibal που την εχω πρωτη μαζι με Utopia σε φωτογραφια και ατμοσφαιρα.

Δε μου άρεσε αυτό ιδιαίτερα, γράψε ολοκληρωμένη άποψη όταν τελειώσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xavier είπε

μια χαρα  ειναι το american gods

Μου εμειναν 2 επεισοδια μεχρι το 6 που ειδα μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις. Σε ολα τα επεισοδια εισαι σε στυλ WTF. Το intro που εχουν φτιαξει ειναι οτι καλυτερο εχω δει σε σειρα μαζι με daredevil.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για οσους το βλεπουν βγηκε και ο 3 κυκλος του  Shades of Blue που εχει μονο 10 επ και θα ναι ο τελευταιος.αν και το 1 τα σπασε.
επισης μια συμπαθητικη σειρα φαντασιας και λιγο δραμα ειναι το Reverie  που χει σχεση με το VR.η πρωταγ παντως μιαζει λιγο με τη τυπισσα απ το timeless  χμμμ

ενω ξεκινησε και το The Affair   στο 3 κυκλο σε αυτο
το αλλο με το κομητη ποτε αρχιζει; 

Επεξ/σία από star12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/6/2018 στις 1:25 ΠΜ, star12 είπε

για οσους το βλεπουν βγηκε και ο 3 κυκλος του  Shades of Blue που εχει μονο 10 επ και θα ναι ο τελευταιος

Τουλάχιστον είναι αυτοτελές;

Το πιο εκνευριστικό πράγμα αυτό που έκαναν στο Marseille (Ντεπαρτιέ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος η πρώτη σεζόν του American Gods. Η σειρά μου άρεσε πάρα πολύ. Όλα τα επεισόδια. Στο τέλος επιτέλους βγαίνει κάποια άκρη και δένει το γλυκό. Κάποιες σκηνές θέλουν lsd τις βλέπεις και λες τι γίνεται τώρα. Μοναδική φωτογραφία από τον δημιουργό του Hannibal και το ενδιαφέρον αμείωτο σε όλη τη σεζόν. Δεν είναι για όλους όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cardinal(Season 1)

4090_cardinal-lrg.jpg

Θα ελεγα οτι προκειται για διαμαντακι απο αυτα που ειναι το Happy Valley και το Utopia. Σειρες που δεν ειναι τοσο διαδεδομενες στο ευρυ κοινο και πανε χαμενες αναμεσα σε ολη τη σαβουρα που κυκλοφορει. Καναδικη παραγωγη 6 επεισοδιων χωρις να κανει κοιλια και καθε επεισοδιο ειναι εξαιρετικο. Η ατμοσφαιρα μοναδικη στον χιονισμενο Καναδα και το διδυμο δενει αψογα. Ξεκινησα δευτερη σεζον χθες γυριστηκε καλοκαιρι οποτε παει το χιονι και εχουμε ενα καταπρασινο υποβαθρο επισης πανεμορφο στην ιδια περιοχη. Μολις την τελειωσω θα γινει review και για την δευτερη σεζον.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Heybro είπε

Cardinal(Season 1)

4090_cardinal-lrg.jpg

Θα ελεγα οτι προκειται για διαμαντακι απο αυτα που ειναι το Happy Valley και το Utopia. Σειρες που δεν ειναι τοσο διαδεδομενες στο ευρυ κοινο και πανε χαμενες αναμεσα σε ολη τη σαβουρα που κυκλοφορει. Καναδικη παραγωγη 6 επεισοδιων χωρις να κανει κοιλια και καθε επεισοδιο ειναι εξαιρετικο. Η ατμοσφαιρα μοναδικη στον χιονισμενο Καναδα και το διδυμο δενει αψογα. Ξεκινησα δευτερη σεζον χθες γυριστηκε καλοκαιρι οποτε παει το χιονι και εχουμε ενα καταπρασινο υποβαθρο επισης πανεμορφο στην ιδια περιοχη. Μολις την τελειωσω θα γινει review και για την δευτερη σεζον.

Μπηκε στη watchlist..Κανονισε να ειναι ωραια!!😂 Εχω 114 ταινιες/σειρες κ χρονο 0..

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/6/2018 στις 9:55 ΠΜ, Πανος999 είπε

Μπηκε στη watchlist..Κανονισε να ειναι ωραια!!😂 Εχω 114 ταινιες/σειρες κ χρονο 0..

Περιμένω εντυπώσεις. Τελειωνω την δεύτερη σεζόν σε λίγο και είναι στο ίδιο υψηλό επίπεδο με την πρώτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/6/2018 στις 8:56 ΠΜ, Captain Falafel είπε

The terror ξεκιναει πολυ καλα αλλα εμενα καπου προς την μεση με εχασε

Counterpart δεν ειναι κακη ειδικα αν σου αρεσει το ειδος αλλα ειναι καπως low budget.

The crossing, εξαιρετικη ιδεα αλλα η εκτελεση meh

Condor απλως καλος ο πιλοτος.

ΓΕνικα καμια απο αυτες τις σειρες δεν ειναι που θα λες ας βαλω το επομενο και ας ειναι 3 ωρα τη νυχτα.

Τελικά συμφωνώ σε όλα. Απορώ ειδικά για το The terror πώς ενώ ξεκινάει πολύ δυνατά κάπως αρχίζει και βουλιάζει σιγά σιγά χωρίς λόγό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...