Προς το περιεχόμενο

TV season 2017-2018


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, najinblue3 είπε

βγηκε το innocents, και μια ακομα σειρα που θα δω asap

Μετα το τρειλερακι που πεταξες, εβαλα καρφι να το δω.. 

3 επεισοδια ειναι ολα κ ολα..Ειδα τα 2 καπακι! Καλη σειρουλα, τιποτα το τρομερο μεχρι στιγμης.. 

Θα συνεχιστει ομως η αυτο ητανε??? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Μετα το τρειλερακι που πεταξες, εβαλα καρφι να το δω.. 

 3 επεισοδια ειναι ολα κ ολα..Ειδα τα 2 καπακι! Καλη σειρουλα, τιποτα το τρομερο μεχρι στιγμης.. 

 Θα συνεχιστει ομως η αυτο ητανε??? 

Ναι θα εχει συνεχεια, και μενα μου αρεσε, ειδικα το 3ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The 100[Season 5]

tumblr_or3hq1AaCN1uukatko1_500.jpg

Ανταξια των προηγουμενων κραταει το ενδιαφερον μεχρι το τελος. Καποιες κλισε φασεις οι πρωταγωνιστες κανουν καποια λαθη στις σκεψεις τους που ερχονται σε αντιθεση με τις παλιοτερες σεζον αλλα καπως επρεπε να βγουν τα επεισοδια. Το τελευταιο 10λεπτο εξαιρετικο και αναμενω πως και πως την 6 σεζον. 8/10 για την σεζον

The Cardinal[Season 2]



DUas5ecWkAIw48o.jpg

https://www.imdb.com/title/tt5583512/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

Κορυφη και η δευτερη σεζον. Τελειως αλλο τοπιο στον καταπρασινο Καναδα. Στην πρωτη ειχαμε χιονια. 6 επεισοδια χωρις να κανει κοιλια. Δειτε την σιγουρα αρκετοι δεν την γνωριζετε. 8/10 για την σεζον

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Το Killjoys αξιζει? 

αν σου αρεσει το ειδος ειναι οκ. Βλεπεται ανετα. Κατι καλυτερο απο το ιδιο καναλι ειναι το Dark matter, που θα προτεινα να δεις αυτο 1ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/8/2018 στις 12:05 ΜΜ, Balantakos είπε

Το Killjoys αξιζει? 

 

Στις 26/8/2018 στις 12:57 ΜΜ, najinblue3 είπε

αν σου αρεσει το ειδος ειναι οκ. Βλεπεται ανετα. Κατι καλυτερο απο το ιδιο καναλι ειναι το Dark matter, που θα προτεινα να δεις αυτο 1ο

 

Εάν βέβαια θέλεις να δεις κάτι στο ίδιο είδος, αλλά πολλές κατηγορίες επάνω είναι το The Expanse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To Castle Rock να το συνεχίσω ή οχι? Εχω δει τα 3 πρώτα επεισόδια, αλλα ειμαι στο οριο του να με παρει ο υπνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stormrain είπε

To Castle Rock να το συνεχίσω ή οχι? Εχω δει τα 3 πρώτα επεισόδια, αλλα ειμαι στο οριο του να με παρει ο υπνος.

Επος μην το αφησεις. Φτασε μεχρι το 7 και αν δεν σου κανει καθολου κλικ παρατησε το. Απο νεα δες και sinners sharp objects.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
30 λεπτά πριν, Arkin είπε

Επος μην το αφησεις. Φτασε μεχρι το 7 και αν δεν σου κανει καθολου κλικ παρατησε το. Απο νεα δες και sinners sharp objects.

Θα του δωσω ευκαιρια λοιπον. Μολις τελειωσα το Τhe Mist επισης του King το οποιο το βρηκα παρα πολυ καλο και μαλλον περιμενα κατι αναλογο, αλλα αφου λες ειναι καλο συνεχιζω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stormrain είπε

Θα του δωσω ευκαιρια λοιπον. Μολις τελειωσα το Τhe Mist επισης του King το οποιο το βρηκα παρα πολυ καλο και μαλλον περιμενα κατι αναλογο, αλλα αφου λες ειναι καλο συνεχιζω. :)

Ρε συ storm το Mist εχοντας δει την ταινια βλεπω η σειρα εχει 5.4 στο imdb και ουτε καν το εχω κατεβασει. Ειναι οντως καλο? Γιατι τοσο χαμηλη βαθμολογια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Spoiler

 

9 ώρες πριν, Arkin είπε

Ρε συ storm το Mist εχοντας δει την ταινια βλεπω η σειρα εχει 5.4 στο imdb και ουτε καν το εχω κατεβασει. Ειναι οντως καλο? Γιατι τοσο χαμηλη βαθμολογια?

Κοιτα, εμενα μου αρεσε γιατι εχτιζε καλα τους χαρακτήρες.. Απλως αν ειναι να το δεις τσέκαρε μια μηπως εφαγε cancel οπως διαβασα καπου, γιατι αν ειναι ετσι δεν αξίζει τον κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...