Προς το περιεχόμενο

TV season 2017-2018


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To mist ξεκινησε καλα ειναι η αληθεια, αλλα μετα το 4ο επεσε σε τραγικα επιπεδα. Με το χτισημο χαρακτηρων συμφωνω με τον storm, αλλα εμεινε εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 343
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, stormrain είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

Κοιτα, εμενα μου αρεσε γιατι εχτιζε καλα τους χαρακτήρες.. Απλως αν ειναι να το δεις τσέκαρε μια μηπως εφαγε cancel οπως διαβασα καπου, γιατι αν ειναι ετσι δεν αξίζει τον κοπο.

Οντως εφαγε cancel

https://tvline.com/2017/09/27/the-mist-cancelled-spike-no-season-2/

Οποτε δεν την ξεκιναω. Ισως και για αυτο η χαμηλη βαθμολογια πηγε μια σεζον αδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Πανος999 είπε

Δεν καταλαβα ποιο ειναι το story ομως.... 

 

High class parties, rich kids, sex, drugs, drama.. what could go wrong? Νομιζω απο το τελος του τραιλερ, κανει μπαμ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/8/2018 στις 3:36 ΠΜ, panos_0079 είπε

χειροτερες σειρες αυτη τη περιοδο

sinner 2

Είναι απίστευτο πως βγάζουν σεζόν με την σέσουλα οι Αμερικάνοι. Αν πουλάει επαρκώς έχει δεύτερη (και τρίτη και τέταρτη...) σεζόν, τώρα αν το σενάριο πάσχει δεν τους ενδιαφέρει. Έχοντας δει την κάπως συμπαθητική πρώτη σεζόν δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ πως θα έχει δεύτερη σεζόν η σειρά αυτή, γι'αυτό ούτε καν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να την δω.

Απ'τις σειρές που έχω δει τελευταία η μόνη πραγματικά αξιόλογη είναι μια αγγλική mini σειρά του 2016 που ονομάζεται Fleabag. Απ'τις πιο πρόσφατες αρκετά συμπαθητική μου φάνηκε το The Terror, το Mr. Mercedes (η πρώτη σεζόν), και το πολύ παραμελημένο κατά την γνώμη μου sci-fi: Travelers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ozark[Season 2]

Ozark-netflix-poster.jpg?fit=1067,600

 

Σειρα διαμαντι. Η πρωτη σεζον αρκετα εισαγωγικη η δευτερη ανεβηκε 2 επιπεδα πανω. Θα την εβαζα στα ιδια επιπεδα με τις τελευταιες σεζον του breaking bad. Πολυ καλη αναπτυξη χαρακτηρων τρομεροι χαρακτηρες και ηθοποιοι. Στον τεχνικο τομεα η φωτογραφια ειναι στα υψηλα στανταρ του netflix στις σειρες οπως και η ατμοσφαιρα. Δειτε την οπωσδηποτε μεσα στις 3 καλυτερες σειρες των τελευταιων 2 χρονων. 9.5/10

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...