Προς το περιεχόμενο

καταθεση απο ΑΤΜ


giorgos888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδες , θελω να κανω μια αγορα  μεσω paypal αλλα δεν εχω χρηματα στον λογαριασμο μου ,μπορω μεσω ΑΤΜ να κανω καταθεση στον λογαριασμο μου; η  αν γινεται μεσω paysefcard να την εξαργηρωσω στον λογαριασμο μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια atm δεχονται καταθεση απευθειας και τα λεφτα μπαινουν στο λογαριασμο σου κατευθειαν.(χωρις φακελο).an ta κανεις καταθεση με φακελο λογικα επομενη εργασιμη θα τα δεις μεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω και τους δυο , να τονισω οτι εχω πειραιως  , τα χρηματα μπαινουν αμεσα η την επομενη;  γιατι αλλιως μπορω να περιμενω να παω αυριο απο την τραπεζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω και τους δυο , να τονισω οτι εχω πειραιως  , τα χρηματα μπαινουν αμεσα η την επομενη;  γιατι αλλιως μπορω να περιμενω να παω αυριο απο την τραπεζα

υπαρχουν atm που παιρνουν Online καταθεση χωρις φακελο και υπαρχουν και atm που εχουν καταθεση με φακελο αρα παει για επομενη ημερα ειτε πρωι ειτε μεσημερι αναλογως την τραπεζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι τράπεζες έχουν online κατάθεση.

Στην Πειραιώς και Εθνική το ΑΤΜ πρέπει να είναι στην Τράπεζα για να δεχθεί την online κατάθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Πειραιώς θα δεις στο μενού που θα βγάλει, στην δεξιά στήλη το 2ο ή 3ο κουμπί να γράφει "On Line" το πατάς και αφού βάλεις τα χρήματα στο συρτάρι, πατήσεις οκ για το ποσό που θα μετρήσει, το επόμενο λεπτό θα είναι έτοιμα για χρήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι τράπεζες έχουν online κατάθεση.

Στην Πειραιώς και Εθνική το ΑΤΜ πρέπει να είναι στην Τράπεζα για να δεχθεί την online κατάθεση.

Δεν έχουν όλα τα υποκαταστήματα online κατάθεση. Είναι όπως το λες, συνήθως το ΑΤΜ που βρίσκεται στο κατάστημα κατά 99% θα έχει. ΑΤΜ που βρίσκεται κάπου αλλού, σε πολυκαταστήματα, σούπερ μάρκετ, σε κάμιά μικρή τράπεζα ή σε κάνα χωριό στου διαόλου της μάνας ας πούμε, το πιθανότερο είναι να μην έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι τράπεζες έχουν online κατάθεση.

Στην Πειραιώς και Εθνική το ΑΤΜ πρέπει να είναι στην Τράπεζα για να δεχθεί την online κατάθεση.

Δεν εχουν ολα τα ΑΤΜ online καταθεση.

Στις Πειραιως της Καλαματας εχει μονο το κεντρικο καταστημα,τα αλλα δεν εχουν.

Προς τον TS,αν βρεις ΑΤΜ με online εμφανιζονται την ιδια στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν όλα τα υποκαταστήματα online κατάθεση. Είναι όπως το λες, συνήθως το ΑΤΜ που βρίσκεται στο κατάστημα κατά 99% θα έχει. ΑΤΜ που βρίσκεται κάπου αλλού, σε πολυκαταστήματα, σούπερ μάρκετ, σε κάμιά μικρή τράπεζα ή σε κάνα χωριό στου διαόλου της μάνας ας πούμε, το πιθανότερο είναι να μην έχει.

για να μην γινεται μπερδεμα.

α.τα atm που ειναι Off site δηλαδη εκτος τραπεζας πχ σε Super market καταστηματα κτλ δεν εχουν καταθεση ουτε με φακελο ουτε Online.

τα atm που ειναι στις τραπεζες εχουν καταθεση ειτε Online ειτε με φακελο.τα περισσοτερα δυστυχως ειναι με φακελο και λιγα εχω δει με Online kαταθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τα atm που ειναι στις τραπεζες εχουν καταθεση ειτε Online ειτε με φακελο.τα περισσοτερα δυστυχως ειναι με φακελο και λιγα εχω δει με Online kαταθεση.

μέχρι το τέλος του έτους όλα τα μηχανήματα θα είναι χωρίς φάκελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι να γινει γιατι καθε φορα ψαχνω atm για online Καταθεση.απλα ειναι αρκετα μεγαλο κοστος για αντικατασταση τοσων atm.σε παρα πολλα atm ακομα ειναι μεσα Pentium 3 και Pentium 4:P οποτε ισως χρειαστει να γινει και τιποτα αναβαθμιση σε αυτα εκτος αν αλλαζει μονο κατι στο σασι και κρατησουν τα ιδια Pc Με τα windows xp:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...