Προς το περιεχόμενο

Η φρικη του Ινσταγκραμ και των stories


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει κλεισει κανεις το ινσταγκραμ επειδη αηδιασε η ειμαι ξενερωτος οπως με αποκαλεσε για πλακα ενα φιλαρακι.

Τι ειναι αυτη η φρικη εκει μεσα ρε παιδια?
Ολοι ζουν για τα stories που το 99% τα κανει για να δει ποιος η ποια τα ανοιξε και να βγουν τα αναλογα συμπερασματα.

Μα καμια σωτηρια....

Επεξ/σία από arsenal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το πείραγμα, δε βλέπω κάτι το ξενέρωτο στο να μη χρησιμοποιείς κάτι που δε σου προσφέρει. Δεν έχω ινστα γιατί κόσμος γύρω μου που βλέπω να έχει δεν το χρησιμοποιεί με τρόπο που θα μου πρόσφερε κάτι. Έχω τουιτερ, το χρησιμοποιώ με τρόπο που μου προσφέρει κάτι και όχι όπως το χρησιμοποιούν κάποιοι άλλοι. Φεις το ίδιο. Nothing wrong with that.

 

Και από την άλλη, αν κάποιος το έχει για να βλέπει γκόμενες εσένα τι σε απασχολεί;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ινσταγκραμ δεν εχει απολυτως κανεναν σκοπο υπαρξης, περα απο το να αυτοπροβαλλεται ο καθενας και η καθεμια, και να δειξει τι εφαγε/ηπιε στην εξοδο του, τι φορεσε, ποτε πηγε τουαλετα, την σελφι με τον Ντανο και τελος παντων να μας δειξει ποσο ουαου ατομο ειναι

tl;dr η ιδια δουλεια με το facebook

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ινσταγκραμ δεν εχει απολυτως κανεναν σκοπο υπαρξης, περα απο το να αυτοπροβαλλεται ο καθενας και η καθεμια, και να δειξει τι εφαγε/ηπιε στην εξοδο του, τι φορεσε, ποτε πηγε τουαλετα, την σελφι με τον Ντανο και τελος παντων να μας δειξει ποσο ουαου ατομο ειναι

 

tl;dr η ιδια δουλεια με το facebook

 

Αρα εχει σκοπο υπαρξης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μερικους εχει γινει τροπος ζωης ολη μερα κανουν follow/unfollow ανεβαζουν τι τρωνε που πανε που χεζουν κλπ κλπ και σκεφτεσαι οταν ανεβαζει καποιος 10-15 στορις και αλλες τοσες φωτο κανει κατι αλλο στην ζωη του? η μονο με αυτα ασχολειται? δεν εργαζεται?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για γατες, game & ancient memes και παγκοσμια αξιοθεατα που το εχω μια χαρα ειναι. Για διασκεδαση δλδ και για να ανακαλυψω νεα μερη. Γκομενες με τα βυζια εξω δεν μου εμφανιζει ποτε παντως (αρα εχει σχεση με το τι ψαχνει ο καθενας και που κανει likes).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ινσταγκραμ δεν εχει απολυτως κανεναν σκοπο υπαρξης, περα απο το να αυτοπροβαλλεται ο καθενας και η καθεμια, και να δειξει τι εφαγε/ηπιε στην εξοδο του, τι φορεσε, ποτε πηγε τουαλετα, την σελφι με τον Ντανο και τελος παντων να μας δειξει ποσο ουαου ατομο ειναι

 

tl;dr η ιδια δουλεια με το facebook

Ή πιθανόν αυτή να είναι η δική σου αντίληψη και να κάνεις τεράστιο λάθος επειδή κρίνεις βάσει μονό αυτών που βλέπεις κοντά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως αν είσαι κάποιο δημόσιο πρόσωπο και προβάλεις τη δουλειά σου από το insta στέκει. Πιθανόν και έτσι να ξεκίνησε. Αργότερα το κάθε πορνιδιο που ήθελε να προβληθεί έκανε λογαριασμό και ικανοποιούνταν. Καλά κάνει και έχει ο καθένας όπως και εγώ καλά κάνω και δεν έκανα ποτέ. Ελεύθερη χώρα είμαστε και όλοι τις επιλογές μας λουζόμαστε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα στόρις, τι είναι ακριβώς; μόνο φωτο δεν έχει αυτό το πράγμα;

Είναι φάση "κοίτα τι κάνω τώρα"

Ουαου τώρα σας δείχνω τα πόδια μου ενώ είμαι για μπάνιο και βάζω και εάν φλαμίνγκο δεν είμαι γαμάτος; 

και εμένα με αηδιάζει όλη αυτή η φάση.. επίσης η φάση είναι καθαρά για να χαζεύουν γκόμενες οι άντρες και οι γυναίκες άλλους γκόμενους+ τσάντες και μαλακίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...