Προς το περιεχόμενο

Nέο Galaxy Note8 από τη Samsung με Infinity Display 6,3 ιντσών και διπλή, κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραια παρουσιαση της samsung με τις οθονες στο πατωμα. απο εκει και περα προοριζεται για αυτους που θα το εχουν σαν εργαλειο στη δουλεια τους. Οποτε και τα 930$ που θα εχει δεν νομιζω να αποτελει λογο να μην το παρουν. Παντως εκτος απο το πενακι δεν ειδα κατι ιδιαιτερο στην συσκευη οσον αφορα καποιο χαρακτηριστικο η τεχνολογια που δεν την εχουν αλλα κινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα απλά περιμένουμε πτώση της τιμής! Το τηλέφωνο απλά τα σπάει παιδιά! Όσοι χρησιμοποιούν για δουλειά s pen καταλαβαίνουν τι εννοώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύθηκα πριν ένα μήνα από τη δουλειά μου και δεν παίζει φράγκο αλλά έκανα σήμερα brainstorming με τα φιλαράκια στην καφετέρια από τις 12 το πρωί και βρήκαμε τρόπο να βάλω χέρι στη σύνταξη του γέρου. Η επόμενη αγορά μου

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως αναμενοταν.. 
Σιγουρα τα 6Gb και η διπλη καμερα  που μου αρεσε πολυ στο iphone 7 plus (περαν του αυτονοητου που ειναι το πενακι), δινουν το κατι εξτρα σε σχεση με το S8+ μου, αλλα θα κρατηθω μεχρι το S9, αν ειχε και stereo speakers θα αλλαζα σιγουρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξυπνη κινηση απο την Samsung το δωρεαν DeX Station με προ-παραγγελια γιατι ηξερε οτι ο κοσμος θα φοβοταν με οτι εγινε με το 7 και θα περινενε.

 

Μιλαμε για το απολυτο κινητο που σε καθε αλλη περιπτωση θα ειχα προ-παραγγειλει λογω του δωρου αλλα η λογικη μου λεει να μην το παρω τωρα, αν και ο πειρασμος ακομα με τρωει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύθηκα πριν ένα μήνα από τη δουλειά μου και δεν παίζει φράγκο αλλά έκανα σήμερα brainstorming με τα φιλαράκια στην καφετέρια από τις 12 το πρωί και βρήκαμε τρόπο να βάλω χέρι στη σύνταξη του γέρου. Η επόμενη αγορά μου

...το μεσημέρι εννοείς  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο πολύ premium με ωραίες λειτουργίες κ το πενάκι . Αλλά 6.3 ίντσες ;;;; κινητό θελουμε όχι τηλεόραση στα χέρια . Δείχνει την κοπελίτσα την Ασιάτισσα που μιλάει στο βίντεο κ ο κρατάει στα χέρι της κ ήταν τουλάχιστον αστείο σαν μέγεθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξυπνη κινηση απο την Samsung το δωρεαν DeX Station με προ-παραγγελια γιατι ηξερε οτι ο κοσμος θα φοβοταν με οτι εγινε με το 7 και θα περινενε.

 

Μιλαμε για το απολυτο κινητο που σε καθε αλλη περιπτωση θα ειχα προ-παραγγειλει λογω του δωρου αλλα η λογικη μου λεει να μην το παρω τωρα, αν και ο πειρασμος ακομα με τρωει.

Mια απ τα ιδια αν και πιστευω οτι σε 2-3 μήνες θα είναι στα 700 ε οποτε δεν ειναι και υοσο δωρο το dex.

Απο τα πιο σοβαρα ειναι η διπλη καμερα + ο διπλος σταθεροποιητης ,το dual cam του iPhone 7plus απογοήτευσε πολυ κοσμο και το παράδειγμα ηταν πολυ πειστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...