Προς το περιεχόμενο

Nέο Galaxy Note8 από τη Samsung με Infinity Display 6,3 ιντσών και διπλή, κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mια απ τα ιδια αν και πιστευω οτι σε 2-3 μήνες θα είναι στα 700 ε οποτε δεν ειναι και υοσο δωρο το dex.

Απο τα πιο σοβαρα ειναι η διπλη καμερα + ο διπλος σταθεροποιητης ,το dual cam του iPhone 7plus απογοήτευσε πολυ κοσμο και το παράδειγμα ηταν πολυ πειστικό

Με 1029 αρχικη δεν νομιζω.Γυρω στα 800 στην καλυτερη τα χριστουγεννα, οποτε στα 880 που βγαινει τωρα αν βγαλεις το δωρο δεν ειναι τιποτα.Ο λογος που θα περιμενω ειναι μην γινει καμια στραβη παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1029 αρχικη δεν νομιζω.Γυρω στα 800 στην καλυτερη τα χριστουγεννα, οποτε στα 880 που βγαινει τωρα αν βγαλεις το δωρο δεν ειναι τιποτα.Ο λογος που θα περιμενω ειναι μην γινει καμια στραβη παλι.

Οχ γαμωτο ,μαλλον εχεις δίκιο, λες να ριξω προπαραγγελια ε?την στραβη δεν την φοβαμαι ,έχει περασει απο 1000 κυματα ,πιο σίγουρο τηλ δεν θα υπαρχει ,μιλαμε για samsung και οχι για τον μητσο στην γωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχ γαμωτο ,μαλλον εχεις δίκιο, λες να ριξω προπαραγγελια ε?την στραβη δεν την φοβαμαι ,έχει περασει απο 1000 κυματα ,πιο σίγουρο τηλ δεν θα υπαρχει ,μιλαμε για samsung και οχι για τον μητσο στην γωνια

Και το Note 7 η Samsung το εφτιαξε αλλα κοντεψε να ριξει αεροπλανο το ατιμο.
 
Χωρις πλακα τωρα ναι ειναι δυσκολο να ξανασυμβει αλλα γιατι να το ρισκαρεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συγκεκριμένο αγοραστικό κοινό και υπερκοστολογημενο στα 999$..Σαν μέσος χρήστης και τυχαίνοντας να θέλω να πάω σε μεγάλη οθόνη θα προτιμήσω το xiaomi mi Max 2 μοντέλο 4/128gb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο (και "δυνατό") τηλέφωνο. Βγήκαν (σχεδόν) όλα που είχαν "διαρρεύσει" πριν την παρουσίαση. 

"Ωραία" και η τιμή του, πιο λίγο δεν θα μπορούσαν να το βάλουν για αρχική.

Το στήσιμο της σκηνής ήταν πραγματικά εκπληκτικό και έκλεψε όλη την παράσταση. Η παρουσίαση (για ακόμη μια φορά) για κλάματα, με την Κα De Silva και τον Jonathan να σώζουν κάπως την κατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδονιζομαι με αυτο το κινητο παιδια, ασχετα αν δεν πεσει στο χερι μου ποτε εκτος κ αν φτασει καποιααα στιγμη στο 500αρικο (δεν).

 

Δεν σας κρυβω οτι βλεποντας το βιντεο οι ορμονες μου χτυπησαν κοκκινο. Η λιμπιντο μου εκτοξευτηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδονιζομαι με αυτο το κινητο παιδια, ασχετα αν δεν πεσει στο χερι μου ποτε εκτος κ αν φτασει καποιααα στιγμη στο 500αρικο (δεν).

 

Δεν σας κρυβω οτι βλεποντας το βιντεο οι ορμονες μου χτυπησαν κοκκινο. Η λιμπιντο μου εκτοξευτηκε.

Σιγά φίλε μου τηλεφωνο είναι, συγκρατησου..
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Boweevil είπε:
Απολύθηκα πριν ένα μήνα από τη δουλειά μου και δεν παίζει φράγκο αλλά έκανα σήμερα brainstorming με τα φιλαράκια στην καφετέρια από τις 12 το πρωί και βρήκαμε τρόπο να βάλω χέρι στη σύνταξη του γέρου. Η επόμενη αγορά μου
...το μεσημέρι εννοείς  

 

12 η ώρα ειναι ξημερώματα ρε φίλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...