Προς το περιεχόμενο

Xiaomi redmi note 3 pro εξεράγη


KinigosPsixon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω το κινητό του τίτλου και ένα πρωί πριν 2 περίπου βδομάδες εξεράγη καθώς φόρτιζε. Μίλησα με vickmall kai xiaomi αλλά και οι δύο αρνήθηκαν να μου το αντικαταστήσουν καθώς η xiaomi λέει δεν αντικαθιστά αυτή κινητά και το vickmall λέει ότι είναι εκτός εγγύησης καθώς έχει ένα χρόνο μόνο. Γράφω το θέμα αυτό για δύο λόγους. Πρώτον για να ενημερωθούν τυχών κάτοχοι και να προσέχουν που το έχουν όταν το φορτίζουν και δύο μήπως υπάρχει κάποια επιπλέον κίνηση που μπορώ να κάνω ως προς την αντικατάσταση του κινητού μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από την μπαταρία έγινε εσωτερικά κάποιο κελί βραχυκύκλωσε αλλά άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας. Πάντως τουλάχιστον στην εταιρία που δούλευα πριν οι μπαταρίες που αλλοιώνονταν απλά φούσκωναν και υποτίθεται ότι περνάνε ISO για να μην συμβεί αυτό που έγινε σε εσένα. Δεν ξέρω αν μπορεί να σε βοηθήσει ο συνήγορος για κάτι τέτοιο. Πάντως ευτυχώς που δεν έπαθες τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ευτυχώς είχα ψιλό ξυπνήσει και το άκουσα που έσκασε mail έστειλα αλλά δεν συγκινήθηκαν απλά είπαν ότι δεν είναι αυτοί υπεύθυνοι να στείλω στο μαγαζί που το αγόρασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινεζοκαταστηματα δινουν 1 χρονο εγγυηση.

Εφοσον περασε,δυστυχως δε μπορεις να κανεις τιποτα.

Συμβαινουν δυστυχως αυτα.

Εδω γινεται σε κινητα των 600++ ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το κανείς θέμα να φόντο γνωστό κ να καταλάβουν οι κινεζιες ότι η μείωση του κόστους παραγωγής δεν σημαίνει Ότο θα κουβαλάμε μια βόμβα πάνω μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το κανείς θέμα να φόντο γνωστό κ να καταλάβουν οι κινεζιες ότι η μείωση του κόστους παραγωγής δεν σημαίνει Ότο θα κουβαλάμε μια βόμβα πάνω μας

Πες το στη samsung αυτο.

Μεμονωμενα περιστατικα παντα θα υπαρχουν σε οτιδηποτε εχει μπαταριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κανένα θέμα με την xiaomi η με την Samsung η οποιαδήποτε εταιρεία αλλά θεωρώ απαράδεκτο κ το συμβάν αλλά κ την όλη αντιμετώπιση του καταναλωτή.

https://www.google.gr/amp/en.yibada.com/articles/amp/182667/20170102/exploding-redmi-note-3-redmi-note-3-review-xiaomi-news-xiaomi-mi4i-fire.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...