Προς το περιεχόμενο

[update] Xiaomi Mi Band 2 @ bangood 13.45€ [ΤΕΛΟΣ]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέχασα να αναφέρω ότι ψάχνω κάτι αντίστοιχο σε iOS.

 

Το Mi Band Advanced που κοστίζει και 3,50€, τουλάχιστον μου επιτρέπει να περάσω χρονόμετρο στο band?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να εμφανίζεται το χρονόμετρο στην οθόνη του band όχι, να το χειρίζεσαι από αυτό και να εμφανίζεται η πληροφορία στην οθόνη του κινητού, ναι. Η συγκεκριμένη εφαρμογή σου δίνει πλήθος επιλογών και συνδυασμών που μεταμορφώνει την χρήση του band.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή από όσο καταλαβαίνω, χρονόμετρο γιοκ!

 

Με το app του Nike Run μπορώ να το συνδέσω? Έτρεχα χθες στον διάδρομο και είχα το κινητό δίπλα μου (εκ των πραγμάτων, είναι 6s Plus και με το μέγεθος που έχει δεν μπορώ να το έχω πάνω μου)

 

Είχα ανοίξει το Nike Run app και είχα βάλει και μουσική από Spotify, αλλά μόλις το ακουμπούσα κάτω, πάπαλα η δραστηριότητα.

 

Ξέρω ζητάω πολλά από συσκευή των 15€, απλά λέω μπας και το κάνει και αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή από όσο καταλαβαίνω, χρονόμετρο γιοκ!

 

Με το app του Nike Run μπορώ να το συνδέσω? Έτρεχα χθες στον διάδρομο και είχα το κινητό δίπλα μου (εκ των πραγμάτων, είναι 6s Plus και με το μέγεθος που έχει δεν μπορώ να το έχω πάνω μου)

 

Είχα ανοίξει το Nike Run app και είχα βάλει και μουσική από Spotify, αλλά μόλις το ακουμπούσα κάτω, πάπαλα η δραστηριότητα.

 

Ξέρω ζητάω πολλά από συσκευή των 15€, απλά λέω μπας και το κάνει και αυτό

Τί εννοείς : "αλλά μόλις το ακουμπούσα κάτω, πάπαλα η δραστηριότητα"

Για εξήγησε μου μήπως και μπορέσω να σου δώσω λύση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια λιγο ασχετο με το θεμα...

screen protector για το band στην Ελλαδα μπορω να βρω απο καπου?

Χρειαζομαστε τετοιο πραγμα; εχει οθονη αξια προστασιας;

Ξέχασα να αναφέρω ότι ψάχνω κάτι αντίστοιχο σε iOS.

 

Το Mi Band Advanced που κοστίζει και 3,50€, τουλάχιστον μου επιτρέπει να περάσω χρονόμετρο στο band?

Ψαχνω στο store δεν βγαζει τιποτα. Τι συμβαινει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εμένα δεν αξίζει ο κόπος για προστασία οθόνης.. στης γυναίκας μου η πρώτη που της πήρα δεν έμπαινε σωστά καν και η δεύτερη αν και είχε άψογη εφαρμογή δεν πατιόταν πλέον σωστά το touch του. Νομίζω δεν αξίζει ο κόπος να παιδευτεί κάποιος μιας και θεωρώ πως είναι έτσι κι αλλιώς αρκετά ανθεκτική (τουλάχιστον της γυναίκας μου σχεδόν 1 χρόνο τώρα δεν βλέπω κάτι και δεν την λες και προσεκτική)

Επεξ/σία από Craven
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και εγώ με untracked (ημ. παραγγελίας 09/09).

Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις, νιώθω μια καλύτερη ποιότητα κατασκευής σε σχέση με το προηγούμενο Mi1s. Αξιόπιστη η λειτουργία της οθόνης με σήκωμα του καρπού (στο 1 και στο 1s ήθελε πολλές δοκιμές για να πιάσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...