Προς το περιεχόμενο

[update] Xiaomi Mi Band 2 @ bangood 13.45€ [ΤΕΛΟΣ]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι και δω κανένας από εσάς σε κανένα γυμναστήριο να το φοράει στον αστράγαλο, θα αρχίσω να φωνάζω: Ντιντήηηηηη, Ντιντήηηηηηη

 

Ξεκάθαρες κουβέντες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχετε αγοράσει ελαττωματικά παιδιά διότι μετά τη δεύτερη αναβάθμιση (περίπου ένα χρόνο πριν) σταμάτησε να μου μετράει ως βήματα το κούνημα των χεριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχετε αγοράσει ελαττωματικά παιδιά διότι μετά τη δεύτερη αναβάθμιση (περίπου ένα χρόνο πριν) σταμάτησε να μου μετράει ως βήματα το κούνημα των χεριών.

Και πως παιρνει μετρηση το miband για τα βηματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βράδυ όταν κοιμάμαι μια χαρά μου μετράει τον ύπνο και με ακρίβεια μπορώ να πω. Όμως μερικές φορές που κοιμάμαι μεσημέρι δεν το διαβάζει ως ύπνο. Ξέρει κανείς γιατί;

 

ναι μετράει μόνο τον βραδινό ύπνο. Αυτό είναι ένα γνωστό θέμα που έχει που δυστυχώς έχουν πρόβλημα άνθρωποι με εναλλασσόμενο ωράριο πχ νοσηλευτές, γιατροί, νυχτοφύλακες κλπ

 

τώρα για τα βήματα που λέτε, παρατήρησα οτι και κολλημένο να έχω το χέρι στον κορμο αν βγω έξω και περπατήσω τα μετράει τα βήματα, ίσως καταγράφει κάποιου είδους κραδασμό, δεν μπορώ να ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικός: BAND2 στο GEABEST

Τελική τιμή: 15,91€ unregistered

πεζει να πεσει πιο κατο;γιατι καπιες φορες το βλεπω και 11€-12€(αλλα περιορισμενα κομματια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορουμε να το ξερουμε αυτο.

 

Και στα 15€ μια χαρα τιμη ειναι.

Καλυτερη αποστολη για το mi band registered ή unregistered(banggood και gearbest)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μετράει μόνο τον βραδινό ύπνο. Αυτό είναι ένα γνωστό θέμα που έχει που δυστυχώς έχουν πρόβλημα άνθρωποι με εναλλασσόμενο ωράριο πχ νοσηλευτές, γιατροί, νυχτοφύλακες κλπ

 

Έχει λυθεί το συγκεκριμένο με την χρήση της εφαρμογής Link.png Site: Notify& Fitness for Mi Band

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορουμε να το ξερουμε αυτο.

 

Και στα 15€ μια χαρα τιμη ειναι.

 

Και στα €10,64 πολύ καλύτερα..

 

http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Wristband-Watch-Bracelet-OLED-Heart-Rate-Monitor-MU/162688513601?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=461702486254&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

Βέβαια μπορεί να έλθει μαϊμού αλλά το PayPal είναι εδώ.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα €10,64 πολύ καλύτερα..

 

http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Wristband-Watch-Bracelet-OLED-Heart-Rate-Monitor-MU/162688513601?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=461702486254&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

Βέβαια μπορεί να έλθει μαϊμού αλλά το PayPal είναι εδώ.. 

Έχεις αγοράσει απο δω?

Και πως θα καταλάβεις ότι είναι μαιμου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα €10,64 πολύ καλύτερα..

 

http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Wristband-Watch-Bracelet-OLED-Heart-Rate-Monitor-MU/162688513601?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=461702486254&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

Βέβαια μπορεί να έλθει μαϊμού αλλά το PayPal είναι εδώ.. 

 

ναι αλλα δεν είναι κριμα να φας τον χρονο σου κτλπ από το να δωσεις +5 ευρουλακια να τσιμπησεις το γνησιο 100% από το να παρεις από τον κάθε τυχαρπαστο; :) ;)

 

βεβαια ισως να είναι γνησιο αλλα too cheap to be true 

 

(στις φωτο ολοι καλοι ειμαστε...από κοντα είναι τι θα παραλαβεις το θεμα ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...