Προς το περιεχόμενο

Διαρροή του iOS 11 αποκαλύπτει τς ονομασίες iPhone 8, iPhone 8 Plus και... iPhone X


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4η χρονιά στο ίδιο σχέδιο στα απλά.. Θα έχει λογικά 1100 με 1200 το επετειακό μακάρι το εύχομαι μέσα απτή καρδιά μ. Εγώ μάλλον θα περιμένω Christmas για note 8 στα 680 καινούργιο κ 590 μεταχειρισμένο.. Οι οθόνες σαμσουνγκ στα iPhone στοιχίζουν...

Το γεγονός ότι το 8 θα έχει ίδια bezels με το 7 νομίζω μετά τα χριστούγεννα κάνει το 7 απίστευτο deal αφού πέσει 100ευρ και θα είναι τρομερό deal. Αλλα δεν λέω αν βρείς το Note 8 στα 700ευρ δεν θα έχει καλύτερο κινητό σε αυτό το price range και τέτοια specs και features.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα δεν λέω αν βρείς το Note 8 στα 700ευρ δεν θα έχει καλύτερο κινητό σε αυτό το price range και τέτοια specs και features

Ναι αλλά και πάλι το iPhone 7 θα είναι πιο γρήγορο , απροβλημάτιστο και πιο mobile από την παντόφλα.

 

Γενικά επικρατεί μια άποψη ότι ο κόσμος είναι χαζός που παίρνει iPhone. Δείξε μου ένα Android με πληκτρολόγιο που να πιάνει καλύτερα την ελληνική γλώσσα σε υπαγόρευση και να γίνεται trackpad και έφυγα να το αγοράσω !

 

Αν η δουλειά σου είναι να γράφεις πολύ συχνά κείμενα , το iOS είναι μονόδρομος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά και πάλι το iPhone 7 θα είναι πιο γρήγορο , απροβλημάτιστο και πιο mobile από την παντόφλα.

 

Γενικά επικρατεί μια άποψη ότι ο κόσμος είναι χαζός που παίρνει iPhone. Δείξε μου ένα Android με πληκτρολόγιο που να πιάνει καλύτερα την ελληνική γλώσσα σε υπαγόρευση και να γίνεται trackpad και έφυγα να το αγοράσω !

Swift key. Πες του ότι θέλεις θα τα γράψει έτσι ακριβώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά και πάλι το iPhone 7 θα είναι πιο γρήγορο , απροβλημάτιστο και πιο mobile από την παντόφλα.

 

Γενικά επικρατεί μια άποψη ότι ο κόσμος είναι χαζός που παίρνει iPhone. Δείξε μου ένα Android με πληκτρολόγιο που να πιάνει καλύτερα την ελληνική γλώσσα σε υπαγόρευση και να γίνεται trackpad και έφυγα να το αγοράσω !

 

Αν η δουλειά σου είναι να γράφεις πολύ συχνά κείμενα , το iOS είναι μονόδρομος

Και Google Keyboard. Για εμένα, καλύτερο από SwiftKey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα είναι Καταπληκτικά κινητά και τα τρία .. Λέω να πάρω το επετειακο , σίγουρα θα με βγάλει τουλάχιστον 4 με 5 χρόνια, οπότε κερδισμένος θα βγω . Αλλα και κάτι να με χαλάσει η να το βαρεθώ σε 3 χρόνια το πουλάω ένα ~700ρι και το αλλάζω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iOS 11 ακόμα και στο 5ς μου το οποίο θα αλλάξω με το SE αν και όποτε γιατί τρέχει μια χαρά ακόμα. Ενώ για να δεις νέα έκδοση σε android έχεις δυο πιθανότητες είτε να βάλεις launcher και να νομίζεις ότι έχεις νέα έκδοση είτε να κανείς root. Όσον αφορά το design περί ορέξεως. Άλλωστε το 80% κυκλοφορεί με το κινητό του μέσα σε θήκη όποτε ...Και τέλος από την στιγμή που βλέπουμε τις κινεζικές εταιρείες να πουλάνε τόσο ακριβά ( σε σχέση με την ποιότητα του προϊόντος τους, του χρόνου που βρίσκονται στην αγορά ,και της ποιότητας κατασκευής - software ) δεν υπάρχει πλέον η καραμέλα του είναι ακριβά.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαρροη και καλα...Αποκλειεται να εχω εγω καλυτερο υδραυλικο απο την apple,samsung,intel.κτλ. Ολο διαρροες ειναι λιγες μερες πριν την κυκλοφορια νεου προιοντος. Καταρχην υπογραφονται συμβολαια για διαρροες. Αν γινουν ξερουν που να ψαξουν. Και κατα δευτερο, ολοι ξερουμε οτι αμα σου δειχνει καποια ταχα μου τυχαια το βρακι της...δεν ειναι και τοσο τυχαια η 12345η φορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα τα λεφτά είναι το λειτουργικό IOS 11 Να θυμησω ότι το android nougat πέρασε και δεν ακούμπησε . Τώρα έβγαλαν το νέο το OREO το οποιο θα μπει στις συσκευές σε κάνα εξάμηνο και εάν . Πολλά λέγαμε και για το νέο ipad pro το οποιο βάζει αλλα στάνταρ στις ταμπλέτες . Ναι θα πάρω το edition η όπως θα λέγεται γιατί θα ξέρω ότι σε 4 μήνες δεν θα έχει χάσει την αξια του . Τώρα αν θα έχει γυαλι η χρυσο δεν με ενδιαφέρει γιατί από την πρωτη μερα πάντα μα πάντα βάζω θήκη και τζαμάκι σε όλα τα κινητά μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή κίνηση της Apple να βγάλει με home button το επόμενο της μοντέλο και μια συσκευή που θα ανατρέπει όλα όσα είχαμε συνηθίσει ώστε να χωνέψει καλύτερα το αγοραστικό κοινό μια τόσο μεγάλη αλλαγή.
Τώρα από ότι καταλαβαίνω η Apple έκανε ditch το 7s για να πάει στον πολυαγαπημένο αριθμό των Κινέζων 8, που θα ξεπουλήσει στην Κίνα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω να δούμε περισσότερα κινούμενα εικονίδια στην αρχική οθόνη και για τον καιρό αλλά και γκάτζετ που θα προσαρμόζονται ανάλογα με τις επιθυμίες του χρήστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν με το καλο βγει το επομενο iPhone απο το 9s πως θα το πουν αραγε; 10 δυσκολο φαινεται αν το Χ το χρησιμοποιησουν τωρα... Μου φαινεται με το Χ θα κανουν την παρομοια πατατα στην ονομασια οπως οταν βαπτισαν τον διαδοχο του iPad 2 "The New iPad" αντι για iPad 3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολουμε με αυτους που δινουν 700-800 και τρωνε λαγκαρισματα (αντροιντ) .Οσο για το μηλο μια χαρα ειναι οι τιμες εχει ενα brand name δυνατο .δεν μπορει να εχει κινητο τον 500 εyro ειναι θεμα πρεστιζ, ΤΟ λειτουρικο το βλεπεται και πεφτει το δακρυ κορομηλο ,ακομα και ενα 5 χρονο παιδι μπορει να χιεριηστο οποιοαδηποτε συσκευη τοπυ μηλου.τριτη 8 η ωρα ,,,ξερεται καλυτερα απο εμενα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...