Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με την KGI Securities οι προπαραγγελίες για το iPhone X μπορεί να ξεπεράσουν τις 50 εκατομμύρια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα είχα χίλια πεντακόκια, ναι θα προσπαθούσα να μαζεύψω άλλα πεντακόκια και θα έπερνα oled και όχι το Iphone... :P

Βέβαια η Oled είναι μόνο για μένα και δεν μπορώ να κάνω φιγούρα έξω. Εκτός και αν την βάλω σε κανένα καρότσι και το τραβάω στην καφετέρια :P

Να σε δω να την ακουμπας πανω στο τραπεζακι της καφετεριας...χαχαχαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε δω να την ακουμπας πανω στο τραπεζακι της καφετεριας...χαχαχαχα

Μην σου πω ότι θα με κερνάνε συνέχεια για να φέρνω την ολεντ και να βλέπουν νόβα οι θαμωνες :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iphone X δειχνει να ειναι το καλυτερο τηλεφωνο της Απλ. Ειναι σαν να εβγαλε η Φεραρι ενα σουπερ ντουπερ μοντελο οποιος μπορει να το πληρωσει ΚΑΙ εχει χρηματα να το συντηρησει ας το παρει. Οσο εξωφρενικο ειναι να βαλει ενας υπαλληλος δοσεις για να παρει μια Φεραρι τοσο εξωφρενικο μου φαινεται ειναι να εχει αηφον και η κουτση Μαρια, χωρις πακετο ασφαλειας και πακετο ιντερνετ. 

 

Και αντε πες μες στην μοδα ειναι, φιγουρα πουλας, βαζεις 350 δοσεις των 3 ευρω ή πουλας κανα νεφρο και το πηρες. Στην πρωτη στραβη που θα βγαλεις οφ το κινητο ή θα το χασεις? Θα δουλευεις υπερωριες κανα εξαμηνο για να το φτιαξεις?

 

Προσωπικα δεν ενδιαφερομαι καθολου για αηφον για ιδεολογικους λογους (βλεπε ραδιο, καρτα μνημης, bluetooth, αποσπωμενη μπαταρια)  σε σημειο που αν μου το εκαναν δωρο θα το πουλαγα θα αγοραζα την  καψουρα μου (LG V20) και τα υπολοιπα θα πληρωνα κανα νοικι!

 

Ειλικρινα τσαντιζομαι οταν βλεπω ανθρωπους που τα βγαζουν δυσκολα περα να μοστραρουν αηφον και γενικα ακριβα κινητα! Πιστευω οτι με μπατζετ 350 ευρω καλυπτεται το 95% των χρηστων ακομα και το iphone se σε αυτα τα λεφτα ειναι μια χαρα λυση!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πρώτη φορά δεν περίμενε ο κόσμος στις ουρές το iPhone 8. Ίσως τελικά ο κόσμος να βαρέθηκε. Ίσος πολλοί να περιμένουνε το iPhone X.

 

http://nypost.com/2017/09/22/no-one-cares-about-the-iphone-8/

 

http://mashable.com/2017/09/22/apple-store-iphone-8-launch/#LDx_iHX2xOqV

 

http://mashable.com/2017/09/22/apple-store-iphone-8-launch/#LDx_iHX2xOqV

 

http://www.businessinsider.com/no-one-lined-up-for-iphone-8-but-it-could-be-good-for-apple-iphone-x-2017-9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσωπικα δεν ενδιαφερομαι καθολου για αηφον για ιδεολογικους λογους (βλεπε ραδιο, καρτα μνημης, bluetooth, αποσπωμενη μπαταρια)  σε σημειο που αν μου το εκαναν δωρο θα το πουλαγα θα αγοραζα την  καψουρα μου (LG V20) και τα υπολοιπα θα πληρωνα κανα νοικι!

 

Πιστευω οτι με μπατζετ 350 ευρω καλυπτεται το 95% των χρηστων ακομα και το iphone se σε αυτα τα λεφτα ειναι μια χαρα λυση!

To V20 το βρίσκεις γύρω στα 330 στο ebay καινουργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iphone X δειχνει να ειναι το καλυτερο τηλεφωνο της Απλ. Ειναι σαν να εβγαλε η Φεραρι ενα σουπερ ντουπερ μοντελο οποιος μπορει να το πληρωσει ΚΑΙ εχει χρηματα να το συντηρησει ας το παρει. Οσο εξωφρενικο ειναι να βαλει ενας υπαλληλος δοσεις για να παρει μια Φεραρι τοσο εξωφρενικο μου φαινεται ειναι να εχει αηφον και η κουτση Μαρια, χωρις πακετο ασφαλειας και πακετο ιντερνετ. 

 

Και αντε πες μες στην μοδα ειναι, φιγουρα πουλας, βαζεις 350 δοσεις των 3 ευρω ή πουλας κανα νεφρο και το πηρες. Στην πρωτη στραβη που θα βγαλεις οφ το κινητο ή θα το χασεις? Θα δουλευεις υπερωριες κανα εξαμηνο για να το φτιαξεις?

 

Προσωπικα δεν ενδιαφερομαι καθολου για αηφον για ιδεολογικους λογους (βλεπε ραδιο, καρτα μνημης, bluetooth, αποσπωμενη μπαταρια)  σε σημειο που αν μου το εκαναν δωρο θα το πουλαγα θα αγοραζα την  καψουρα μου (LG V20) και τα υπολοιπα θα πληρωνα κανα νοικι!

 

Ειλικρινα τσαντιζομαι οταν βλεπω ανθρωπους που τα βγαζουν δυσκολα περα να μοστραρουν αηφον και γενικα ακριβα κινητα! Πιστευω οτι με μπατζετ 350 ευρω καλυπτεται το 95% των χρηστων ακομα και το iphone se σε αυτα τα λεφτα ειναι μια χαρα λυση!

Και πολλά λες. Άλλο αν κάποιος θέλει και μπορεί να ξοδέψει περισσότερα. Να το κάνει συνειδητά όμως, όχι να νομίζει ότι ένα φτηνότερο κινητό δεν τον καλύπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...