Προς το περιεχόμενο

The Crown (Netflix)


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/2/2018 στις 9:41 ΠΜ, totalius είπε

Σκέφτομαι να τη ξεκινήσω και εγω γιατι διαβάζω τα καλύτερα αλλα μου ειναι παντελώς αδιάφορο το θεμα της σειράς και τα άτομα με τα οποία ασχολείται . Θα δω τα δυο πρώτα και βλέπουμε .

Είδα τις δύο σεζόν (λόγω συζύγου) :P , πολύ καλογυρισμένη, πολύ καλοί ηθοποιοί, ωραία μουσική επένδυση , ΑΛΛΑ , ισχύει και για μένα αυτό που έγραψες, αδιάφορο  έως εξοργιστικό το θέμα ( η ζωή των κοπρόσκυλων ) . Αυτό που αποκομίζεις είναι η αναπαράσταση κάποιων ιστορικών γεγονότων με λεπτομέρειες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
12 ώρες πριν, KilliK είπε

μονο εγω ειμαι αλλεργικος στις σειρες που δειχνουν το "δραμα" της ελιτ;

Ναι 😂

Πολύ καλή και η 4η σεζόν. Η ηθοποιός που παίζει την Νταϊάνα, ίδια με την αειμνηστη είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mary είπε

Ναι 😂

Πολύ καλή και η 4η σεζόν. Η ηθοποιός που παίζει την Νταϊάνα, ίδια με την αειμνηστη είναι...

Ναι η  ομοιοτητα ειναι εκπληκτικη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xavier είπε

το κομματι της νταιανας ηταν το πιο αδιαφορο της σειρας. γενικα οσο πιο πολυ πλησιαζει το παρον, τοσο μειωνεται το ενδιαφερον μου. 

Ακόμη δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω όλη τη νέα σεζόν παρ'ολα αυτά στο θέμα της Νταϊάνα εμένα η αίσθηση που μου άφησε δεν είναι πολύ θετική...οκ η ηθοποιός μοιάζει εμφανισιακά αλλά νομίζω ότι την παρουσιάζουν λίγο πιο "χαζουλα" τουλάχιστον στην αρχή..

Ο ηθοποιός που κάνει όμως τον Κάρολο μου έκανε εξαιρετική εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ElCha είπε

Ακόμη δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω όλη τη νέα σεζόν παρ'ολα αυτά στο θέμα της Νταϊάνα εμένα η αίσθηση που μου άφησε δεν είναι πολύ θετική...οκ η ηθοποιός μοιάζει εμφανισιακά αλλά νομίζω ότι την παρουσιάζουν λίγο πιο "χαζουλα" τουλάχιστον στην αρχή..

Ο ηθοποιός που κάνει όμως τον Κάρολο μου έκανε εξαιρετική εντύπωση.


Εντάξει στην αρχή ειναι η Νταιάνα στα 18-20 ετη της προφανώς θα είναι αγαθιάρα.  Εμένα πάντως μου θύμισε φατσικά πάρα πολύ την Τζόντι Φόστερ όταν ήταν νέα στις πρώτες τις ταινίες. 
Εδώ έπαιξε καλά...έπιασε πάρα πολύ και την φωνή της Νταιάνας. Κολμαν κλασσικά δύναμη. Ευχάριστη έκπληξη η Άντερσον που μετά το ρόλο της μιλφάρας στο Sex Education στάθηκε πάρα μα πάρα πολύ καλά και εδώ πέρα στον ρόλο της Θάτσερ. Τρομερή ομοιότητα στον τόνο και στο ρυθμό της φωνής. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...