Προς το περιεχόμενο

Φήμες για τρεις συσκευές με σχεδιασμό “iPhone X” από την Apple του χρόνου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Expecto Patronum φίλε έχεις δίκιο σε όλα! Δεν το λέω ειρωνικά κέρδισες! Μάπα όλα!! Εσένα θα ρωτάω απο δω και πέρα για όλα! Εκατομμύρια ηλίθιοι στον πλανήτη πρέπει να σε μάθουν!!! Βλακείες έγραφα αδερφέ είσαι σωστός αντικειμενικός δίκαιος και αδέκαστος!!!! Τα σέβη μου!!!!!

 

Το αστείο είναι ότι υπάρχουν άτομα που πέραν του ότι μπαίνουν σε ότι άρθρο βρουν περί apple μόνο και μόνο για να κράξουν (τιμές, τεχνογνωσία κτλπ.), θεωρούν και ότι όποιος έχει αντίθετη γνώμη σημαίνει ότι είναι και apple fanboy. Πώς λέει η παροιμία να δεις... "εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια" νομίζω.

 
Νικολό μην ασχολείσαι φίλε μου, το πολύ πολύ αν το φέρεις σε δύσκολη θέση το fanboy από πάνω να σου απαντήσει με καμιά φωτογραφία σύγκρισης τα specs από android κινητά και από iphone 5. Το οποίο iphone 5 παρεμπιπτόντως (μιας και το έχω και στο ντουλάπι μου μετά από 4 χρόνια ασταμάτητης χρήσης) νομίζω ότι θα έχει και τη καλύτερη λειτουργία.
 
Προσωπικά δοκίμασα και android των 250$ πέρσι και το έδωσα τζάμπα στη μάνα μου, ντρεπόμουν να το βάλω σε αγγελία μετά από....... 5 μήνες χρήσης.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο χρήστης kirileman είπε:
 Όπως θα πρέπει και εσύ και ορισμένοι αρνητές της πραγματικότητας να προσαρμοστείτε στη νέα πραγματικότητα που λέει ότι το iPhone X είναι το κορυφαίο smartphone στον κόσμο αυτή τη στιγμή (1ο σε οθόνη, 1ο σε ταχύτητα, 1ο σε συνολική απόδοση κ.α.).
Aφού το λές εσύ, έκλεισε...
Ο χρήστης kirileman είπε:
 
 
Το κινητό δεν είναι μόνο οθόνη, δεν είναι ηλεκτρονική κορνίζα για το σαλόνι, είναι και άλλα πράγματα. Για ποιους λόγους το αγόραζε ο καθένας από τα εκατομμύρια χρηστών του, δεν μπορεί να το ξέρει κανείς. 
Την αυτοαναίρεση μόνο σε εσάς την έχω δεί.
Λέτε λέτε...πετάτε τις "πατάτες" του cupertino, και μετά αυτοαναιρείστε.
Για ποιόν λόγο αγοράσανε όλοι το Χ;
Μα φυσικά για την οθόνη...

 

Συμφωνώ έχεις δίκιο φίλε! Ότι πεις εσύ! Μόνο για την οθόνη, που είναι απο την Samsung!!! Είμαι σωστός τα λέω καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιόν λόγο αγοράσανε όλοι το Χ;

Μα φυσικά για την οθόνη...

Περιμένουμε τα στοιχεία της έρευνάς σου.

 

hint: δεν το αγόρασαν για το μέγεθος της οθόνης, για το οποίο συζητάμε.

 

*Πήγαινε να τρολάρεις καλύτερα στις "οθονιές" του techblog. Εδώ δεν σε παίρνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Νικολό είπε:
Expecto Patronum φίλε έχεις δίκιο σε όλα! Δεν το λέω ειρωνικά κέρδισες! Μάπα όλα!! Εσένα θα ρωτάω απο δω και πέρα για όλα! Εκατομμύρια ηλίθιοι στον πλανήτη πρέπει να σε μάθουν!!! Βλακείες έγραφα αδερφέ είσαι σωστός αντικειμενικός δίκαιος και αδέκαστος!!!! Τα σέβη μου!!!!!
 
Το αστείο είναι ότι υπάρχουν άτομα που πέραν του ότι μπαίνουν σε ότι άρθρο βρουν περί apple μόνο και μόνο για να κράξουν (τιμές, τεχνογνωσία κτλπ.), θεωρούν και ότι όποιος έχει αντίθετη γνώμη σημαίνει ότι είναι και apple fanboy. Πώς λέει η παροιμία να δεις... "εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια" νομίζω.
 
Νικολό μην ασχολείσαι φίλε μου, το πολύ πολύ αν το φέρεις σε δύσκολη θέση το fanboy από πάνω να σου απαντήσει με καμιά φωτογραφία σύγκρισης τα specs από android κινητά και από iphone 5. Το οποίο iphone 5 παρεμπιπτόντως (μιας και το έχω και στο ντουλάπι μου μετά από 4 χρόνια ασταμάτητης χρήσης) νομίζω ότι θα έχει και τη καλύτερη λειτουργία.
 
Προσωπικά δοκίμασα και android των 250$ πέρσι και το έδωσα τζάμπα στη μάνα μου, ντρεπόμουν να το βάλω σε αγγελία μετά από....... 5 μήνες χρήσης.

 

Φίλε καλό είναι να μιλάμε να ανταλλάξουμε απόψεις να διαφωνήσουμε και μάθουμε πράγματα που δεν γνωρίζουμε. Τώρα ο συγκεκριμένος είναι απόλυτος και η κρίση του υποκειμενική και μονοδιάστατη. Δεν μου αρέσει η λογική του ότι δεν μου αρέσει είναι εξ ορισμού μάπα. Όταν είδα πως δεν έχει διάθεση διαλόγου και ανταλλαγής απόψεων αλλά μίσος μόνο προς μια εταιρεία και αγάπη για μια άλλη σταμάτησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένουμε τα στοιχεία της έρευνάς σου.

 

 

Eπίσης. Περιμένουμε στοιχεία της ερευνάς σου οτι το Iphone X είναι 1ο σε όλα.

 

 

*Πήγαινε να τρολάρεις καλύτερα στις "οθονιές" του techblog. Εδώ δεν σε παίρνει.

Ούτε που ξέρω που πέφτει. Αλλά για να το αναφέρεις, θα είσαι συχνός θαμώνας. 

Να φανταστώ τους λόγους που δεν με παίρνει; B)

Επεξ/σία από Expecto Patronum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε καλό είναι να μιλάμε να ανταλλάξουμε απόψεις να διαφωνήσουμε και μάθουμε πράγματα που δεν γνωρίζουμε. Τώρα ο συγκεκριμένος είναι απόλυτος και η κρίση του υποκειμενική και μονοδιάστατη. Δεν μου αρέσει η λογική του ότι δεν μου αρέσει είναι εξ ορισμού μάπα. Όταν είδα πως δεν έχει διάθεση διαλόγου και ανταλλαγής απόψεων αλλά μίσος μόνο προς μια εταιρεία και αγάπη για μια άλλη σταμάτησα!

Το πρόβλημα δεν είναι μόνο ο συγκεκριμένος.. αυτός απλός το απεικονίζει τώρα.. το πρόβλημα είναι ότι σε άρθρα της apple δεν θα δεις ποτέ σχόλια συζήτησης παρά μόνο κράξιμο για τιμές και για το πόσο πίσω ή μπροστά είναι η τεχνολογία της..

 

Δυστυχώς ως ένα σημείο το προκαλεί και η ίδια εταιρεία με τη στάση και την εικόνα που βγάζει προς τα έξω και εννοείται τα αντίπαλα πρόβατα τρέχουν να πουν τους άλλους πρόβατα, νομίζοντας ότι είναι διαφορετικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Νικολό είπε:
 
Φίλε καλό είναι να μιλάμε να ανταλλάξουμε απόψεις να διαφωνήσουμε και μάθουμε πράγματα που δεν γνωρίζουμε. Τώρα ο συγκεκριμένος είναι απόλυτος και η κρίση του υποκειμενική και μονοδιάστατη. Δεν μου αρέσει η λογική του ότι δεν μου αρέσει είναι εξ ορισμού μάπα. Όταν είδα πως δεν έχει διάθεση διαλόγου και ανταλλαγής απόψεων αλλά μίσος μόνο προς μια εταιρεία και αγάπη για μια άλλη σταμάτησα!
Το πρόβλημα δεν είναι μόνο ο συγκεκριμένος.. αυτός απλός το απεικονίζει τώρα.. το πρόβλημα είναι ότι σε άρθρα της apple δεν θα δεις ποτέ σχόλια συζήτησης παρά μόνο κράξιμο για τιμές και για το πόσο πίσω ή μπροστά είναι η τεχνολογία της..
 
Δυστυχώς ως ένα σημείο το προκαλεί και η ίδια εταιρεία με τη στάση και την εικόνα που βγάζει προς τα έξω και εννοείται τα αντίπαλα πρόβατα τρέχουν να πουν τους άλλους πρόβατα, νομίζοντας ότι είναι διαφορετικοί.

 

Σίγουρα το προκαλεί ως ένα σημείο. Εδώ υπάρχει φανατισμός άκρατος και έχεις δίκιο αντί να συζητάμε πάνω στην τεχνολογία και την έκφραση αυτής, ασχολούμαστε με το κράξιμο. Παντού γίνεται, όμως όπως και κάθε τι άλλο σε αυτή την χώρα, εδω γίνεται με υπερβολή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δεν είναι μόνο ο συγκεκριμένος.. αυτός απλός το απεικονίζει τώρα.. το πρόβλημα είναι ότι σε άρθρα της apple δεν θα δεις ποτέ σχόλια συζήτησης παρά μόνο κράξιμο για τιμές και για το πόσο πίσω ή μπροστά είναι η τεχνολογία της..

 

Δυστυχώς ως ένα σημείο το προκαλεί και η ίδια εταιρεία με τη στάση και την εικόνα που βγάζει προς τα έξω και εννοείται τα αντίπαλα πρόβατα τρέχουν να πουν τους άλλους πρόβατα, νομίζοντας ότι είναι διαφορετικοί.

Ενώ σε άρθρα της samsung (λέω εγώ), πέφτει αντικειμενικότητα στο φούλ.

Άλλωστε του οτι είσαι απροβατοποιημένος φαίνεται...καθαρά.

Άν εσύ έπεισες τον εαυτό σου, εγώ θα σου το χαλάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ σε άρθρα της samsung (λέω εγώ), πέφτει αντικειμενικότητα στο φούλ.

Άλλωστε του οτι είσαι απροβατοποιημένος φαίνεται...καθαρά.

Άν εσύ έπεισες τον εαυτό σου, εγώ θα σου το χαλάσω;

Δεν έχω παρακολουθήσει άρθρα της samsung καθώς δεν τυχαίνει να κατέχω κάποια συσκευή της, και ναι συμβαίνει παντού, και ναι υπάρχουν apple fanboys ίδιου επιπέδου. Το θέμα είναι ότι προσπαθείς να βγάλεις ΌΠΟΙΟΝ σχολιάζει θετικά την apple ότι είναι fanboy.

 

Όπως προείπα "εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια", αλλά δεν είναι έτσι. Από όσους σχολίασαν εσύ ήσουν αυτός που απαντούσε επιθετικά και πήγαινε το θέμα στα κλασσικά gossip θέματα των fanboys. Άλλωστε σε ένα άρθρο για "φήμες!" περί σχεδιασμού "του χρόνου!" κατάληξες να κράζεις πυρήνες,ram και ios. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


iPhone X: 10χρονος ξεγελά το Face ID
https://techblog.gr/...years-old-3833/
 
https://youtu.be/dUMH6DVYskc

 

Πολύ ενδιαφέρον! Εαν είναι αληθινό καθώς το βρίσκω λίγο τραβηγμένο. Έχω δει πολλά με δίδυμους τα οποία ισχύουν. Θέλω παρά πολύ να δω την συνέχεια. Τι ισχύει τι όχι. Γιατί έχουν ανάβει άλλα τόσα που ήταν ψεύτικα. Σε καθε περίπτωση είναι πολύ ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παρακολουθήσει άρθρα της samsung καθώς δεν τυχαίνει να κατέχω κάποια συσκευή της, και ναι συμβαίνει παντού, και ναι υπάρχουν apple fanboys ίδιου επιπέδου. Το θέμα είναι ότι προσπαθείς να βγάλεις ΌΠΟΙΟΝ σχολιάζει θετικά την apple ότι είναι fanboy.

 

Νομίζω οτι δεν είσαι στο μυαλό του καθενός για να γνωρίζεις με τέτοια βεβαιότητα. 

Άλλωστε μίλησα γενικά και όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.

Μάντεψε λοιπόν...

 

 

 

 

Όπως προείπα "εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια", αλλά δεν είναι έτσι. Από όσους σχολίασαν εσύ ήσουν αυτός που απαντούσε επιθετικά και πήγαινε το θέμα στα κλασσικά gossip θέματα των fanboys. Άλλωστε σε ένα άρθρο για "φήμες!" περί σχεδιασμού "του χρόνου!" κατάληξες να κράζεις πυρήνες,ram και ios. 

Εγώ...μάλλον να κοιτάξεις λίγο στην αντικειμενικοτητά σου. Μιλάω όπως μου μιλάνε.

Όλα απο φήμες ξεκινάνε...

https://www.youtube.com/watch?v=m1sWjXDaA7o

Μουσικούλα για χαλάρωση... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι δεν είσαι στο μυαλό του καθενός για να γνωρίζεις με τέτοια βεβαιότητα. 

Άλλωστε μίλησα γενικά και όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.

Μάντεψε λοιπόν...

 

 

 

Εγώ...μάλλον να κοιτάξεις λίγο στην αντικειμενικοτητά σου. Μιλάω όπως μου μιλάνε.

Όλα απο φήμες ξεκινάνε...

Μουσικούλα για χαλάρωση... B)

Καιιιι.. μόλις με έκανες να στεναχωρηθώ για το χρόνο που σπατάλησα. Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μιλάς για "όλους". Στοιχεία;

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8858&idPhone2=8131

 

Έχεις δίκιο...το αγοράσανε επειδή έχει Notch.

Μy fault...ή επειδή η κάμερα είναι κάθετη και όχι οριζόντια. B)

Καιιιι.. μόλις με έκανες να στεναχωρηθώ για το χρόνο που σπατάλησα. Thanks

Γιατί βρέ; Δεν σου αρέσει ο Κωστόπουλος;

Έχω μεγάλο ρεπερτόριο. Ζήτα και θα λάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...