Προς το περιεχόμενο

[Activity Tracker] HUAWEI Color Band A2 16€ με επιστροφή @Γερμανός [ΤΕΛΟΣ]


Pseudonumo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πήρα από public που έχει παραλαβή από κατάστημα.. Νομίζω επίσης το honor αντί huawai μου αρέσει περισσότερο καθώς το "ασημένιο"/μεταλικό κομμάτι είναι ανθρακί στο honor (να μία διαφορά!).

 

Ψηνόμουν από παλιά να δοκιμάσω την χρηστικότητα τέτοιων ρολογιών καθώς μου αρέσουν γενικά και τα ρολόγια. Αφού ήταν σε προσφορά είπα να η ευκαιρία. Μπορεί να είναι και πεταμένα λεφτά όλη η ιδέα (για μένα) αλλά δεν "παίξεις" δε θα μάθεις. 

 

Άμα το λουράκι χαλάσει μπορεί κάποιος να βάλει κάτι τέτοιο στα 20mm με πατέντα ωστόσο (να κόψει οβάλ κενό από κάτω να φορτίζει και να μετράει παλμούς). Σε αρκετά περίεργα λουράκια εφαρμόζονται αναγκαστικά πατέντες και τοποθετούνται συμβατικά. 

 

Thx TS!  :-D 

Είσαι σίγουρος ότι έχουν διαφορά στο μεταλλικό περιφερειακό κομμάτι;

Εμένα ίδια μου φαίνονται ακόμα και σε HD photos. 

 

Αυτο ειναι το Honor :  https://i.ebayimg.com/00/s/MTA1MFgxMDUw/z/g54AAOSwnK9ZVdBO/$_57.JPG?set_id=8800005007

 

κι αυτο το Huawei: http://consumer-img.huawei.com/content/dam/huawei-cbg-site/en/mkt/pdp/wearables/aw61/AW61-04.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

όχι δεν είμαι σίγουρος. Η εικόνα (από μπροστά) το δείχνει ανθρακί πάντως το honor αλλά βλέποντας άλλες φωτογραφίες μάλλον είναι ίδια. :( Δε βαριέσαι καλό είναι και ασημένιο.. 

 

επίσης κοιτώντας τα λουράκια (που όντως δεν έχει πουθενά ανταλλακτικά!) ίσως και αυτά για το Α1 με πατέντα (ανάποδα με θέρμανση? και κόψιμο με κοπίδι για οβάλ τρύπα) να μπαίνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν είμαι σίγουρος. Η εικόνα (από μπροστά) το δείχνει ανθρακί πάντως το honor αλλά βλέποντας άλλες φωτογραφίες μάλλον είναι ίδια. :( Δε βαριέσαι καλό είναι και ασημένιο.. 

 

Θα ψηνόμουν κι εγω αν ηταν λίγο πιο σκουρο ασημενιο προς ανθρακι. Αλλα ΟΚ, λεπτομερειες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το ρολοι, εμενα μου φανηκε καλυτερο απο το miband2 και μονο η οθονη που φαινεται καλυτερα μου φτανει.

Τωρα για τις εφαρμογες που εχει περισσοτερες το xiaomi δεν ξερω γιατι δεν τις χρησιμοποιουσα και ιδιαιτερα.

Χωρια που το πηρα και αμεσα και δεν περιμενα ενα μηνα.

Ευχαριστω ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πήρα και εγώ από public ψυχικου είχε αρκετά ακόμα. Μου έβγαλε αμέσως ενημέρωση. Ολά καλά αλλά το ξυπνητήρι δεν μου το εμφανίζει, δεν συγχρονίζονται με του κινητού; Έχω ενεργοποιησεις ειδοποιήσεις από την εφαρμογη ρολοϊ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/661790-huawei-color-band-a2-honor-band-a2/?p=56115823

 

- Το δικό μου με το που το ενεργοποίησα / έκανα pair με το iPhone / άνοιξα την εφαρμογή Huawei Wear, βρήκε και κατέβασε / εγκατέστησε στο κινητό νεότερο firmware 1.1.4.

- Στην εφαρμογή υπάρχει και η επιλογή Do Not Disturb που σταματάει συνολικά τα notifications από το να πηγαινουν στο ρολόι και απενεργοποιεί το αυτόματο άναμμα της οθόνης όταν σηκώνουμε τον καρπό μας. Θα προτιμούσα αυτή την επιλογή να την είχα και στο ίδιο το band.

- Οι εφαρμογές Huawei Wear & Huawei Health υποτίθεται ότι χρειάζονται στο Android έκδοση 4.4 και πάνω αλλά δύο χρήστες που δοκιμάσαμε σε MLS tablet με 4.4.2, μας έβγαζε τη συσκευή (tablet) μη συμβατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα προχτες αυτο .

 

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_773697.html

 

Ετσι για ενημέρωση ειναι το επομενο μοντελο ?

Έτσι φαίνεται , αν είχε καλύτερη τιμή θα το προτιμούσα αλλά βγαίνει σχεδόν διπλάσια ( από του Γερμανού με την επιστροφή) 

Με το καλό να το παραλάβεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι φαίνεται , αν είχε καλύτερη τιμή θα το προτιμούσα αλλά βγαίνει σχεδόν διπλάσια ( από του Γερμανού με την επιστροφή) 

Με το καλό να το παραλάβεις 

 

Η μόνη ένστασή μου γι' αυτό είναι ότι φαίνεται στο χέρι πιο σπορτίφ, πιο casual, ενώ το band A2 είναι λίγο πιο κυριλέ, φοριέται και σε πιο επίσημες περιστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη ένστασή μου γι' αυτό είναι ότι φαίνεται στο χέρι πιο σπορτίφ, πιο casual, ενώ το band A2 είναι λίγο πιο κυριλέ, φοριέται και σε πιο επίσημες περιστάσεις.

Ναι , είδα video στο youtube τα είχε δίπλα - δίπλα 

το 3αρι έχει περισσότερες δυνατότητες και αυτονομία απ ότι γράφουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , είδα video στο youtube τα είχε δίπλα - δίπλα

το 3αρι έχει περισσότερες δυνατότητες και αυτονομία απ ότι γράφουν

Φίλε μου μπορείς να δώσεις λίγο το λινκ? Σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα προχτες αυτο .

 

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_773697.html

 

Ετσι για ενημέρωση ειναι το επομενο μοντελο ?

Επειδη το κοιτουσα και εγω φιλε νομιζω οτι εχει γλωσσα ΜΟΝΟ Κινεζικα...προσεξε το και ριξε μια ερωτηση να εισαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το κοιτουσα και εγω φιλε νομιζω οτι εχει γλωσσα ΜΟΝΟ Κινεζικα...προσεξε το και ριξε μια ερωτηση να εισαι σιγουρος.

@ reviews 

The product is configured in Chinese but once you connect it you have it in English.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I need to know about information regarding language,this band is available in English language or only Chinese. please reply ASAP.

By Jawed Sep-24/2017 10:09:40

A

Hello Jawed,

The item only with language: Simplified Chinese.

 

 

 

Απο τις ερωτησεις που κανουν στο λινκ που εδωσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...