Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη Η/Υ] AOC Q3279VWF 32in QHD Freesync με 250€ @ amazon.co.uk (pre-order)


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 535
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενθαρρυντικότατο το review...πως το λες στη γυναίκα όταν έχεις 2 23άρες πάνω στο γραφείο ότι θα πάρεις 32άρα με 250 ευρώ αν μου βρείτε, την χτυπάω για πλάκα στην τιμή που έχει...  :mad:  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφη και πολύ δυνατά specs έχει

 

Να ρωτήσω σαν μάρκα αυτή η AOC έχει δώσει καλά δείγματα; Αξίζει;

 

Θυμάμαι είχα πολυ παλιά μια οθόνη,πρεπει να είναι παλιά μάρκα η ΑOC ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια off topic ερωτηση,

Εχω παραγγειλει το μονιτορ του τιτλου. Αν δεν εχω χρήματα μεσα στην καρτα θα με ειδοποιησουν οταν πανε να τραβηξουν ή θα ακυρωσουν αυτοματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου δίνουν περιθώριο λίγων ημερών (νομίζω 5)

καθημερινά θα σου "κτυπάνε" την κάρτα να βρουν υπόλοιπο και την 5η (μάλλον) μέρα θα σου πουν ότι ύστερα από πολλές προσπάθιες δεν πληρώθηκαν και ακύρωσαν την παραγγελία

 

Για 3 μέρες "υπομονή" είμαι σίγουρος γιατί μια φορά τα έβαλα την 3η μέρα και μου έστειλαν την παραγγελία

 

ΥΓ

Πάντως για multitasking νομίζω ότι 2 ποιοτικές 24αρες είναι καλύτερη επιλογή από αυτή σto pc.

Ποιο πολύ είναι για gaming/video αλλά ήθελε λίγα παραπάνω HZ (π.χ. 90-100) και θα πούλαγε σαν τρελή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι βασικα all around πανω απο μεσο ορο.Αψογο contrast πολυ καλη αποτυπωση χρωματων 2κ αναλυση και 75hz.Και οπως λεει ο τυπος στο review οποια weaknesses και αν βρεις με τετοια τιμη απλα τα ξεχνας.:D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά παίδες, αλλά σαν να έχει καθυστερήσει το release; Μπαίνουμε μέσα Δεκεμβρίου κι ακόμη πάπαλα

Από overcklockers.co.uk άρχισαν να τις στελνουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από overcklockers.co.uk άρχισαν να τις στελνουν

Στην ίδια τιμή με amazon κιόλας. Άρα δε θα αργησούν οι πρώτες εντυπώσεις από μάζα κόσμου

Tο θέμα είναι κατά πόσο όντως θα ανέβει η τιμή μετά ή με τι θα απαντήσει ο ανταγωνισμός γιατί αν μείνει εκεί φαίνεται σαν no brainer....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...