Προς το περιεχόμενο

Μετάβαση χρημάτων από ΕΤΕ σε ΕΤΕ


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω να μεταφέρω κάποια χρήματα σε έναν μάστορα αλλά ξέχασα το μηχάνημα που βγάζει τους κωδικούς.

 

Τώρα θα πάω σπίτι στις 3 αν κάνω την πληρωμή από εθνικη σε εθνική θα φανεί σήμερα ή από Δευτέρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμεσα θα φανουν.Με το iris πλεον ακομα και διατραπεζικα εμφανιζονται οι μεταφορες αν γινουν σε ωρες 8-4.Αλλα ειδικα ενδοτραπεζικα φαινονται αμεσα ετσι και αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμεσα θα φανουν.Με το iris πλεον ακομα και διατραπεζικα εμφανιζονται οι μεταφορες αν γινουν σε ωρες 8-4.Αλλα ειδικα ενδοτραπεζικα φαινονται αμεσα ετσι και αλλιως.

Μου έχουν πει από την ίδια τράπεζα ότι ώρα και να τα βάλεις θα φανούν άμεσα ισχύει ή είναι μουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχουν πει από την ίδια τράπεζα ότι ώρα και να τα βάλεις θα φανούν άμεσα ισχύει ή είναι μουφα.

Ισχυει.Το 8-4 που λεω εγω ειναι μεταφορα σε αλλη τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμεσα θα φανούν όπως γράφτηκε. Επίσης μπορείς να ρυθμίσεις να στέλνει κωδικό στο κινητό σου και να μη χρειάζεται έξτρα μηχάνημα.

Έχω την εντύπωση ότι το μηχάνημα είναι πιο ασφαλής μπορεί να κάνω και λάθος.

Ισχυει.Το 8-4 που λεω εγω ειναι μεταφορα σε αλλη τραπεζα.

ΟΚ, μπορείς και Σάββατο πχ να στείλεις την ίδια μέρα και να φανεί ή μόνο εργασίαμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορά μεταξύ λογαριασμών της ίδιας τράπεζας, τα χρήματα μεταφέρονται στιγμιαία ότι μέρα και ώρα να κάνεις την μεταφορά. Δοκιμασμένο στις τράπεζες Εθνική (για μεταφορά χρημάτων μεταξύ 2 λογαριασμών της Εθνικής) και σε Πειραιώς (μεταφορά μεταξύ 2 λογαριασμών της Πειραιώς). Επίσης δεν έχει σημασία αν ο άλλος λογαριασμός δεν είναι δικός σου, τα χρήματα πάλι μεταφέρονται άμεσα, αρκεί φυσικά και ο δικός σου λογαριασμός αλλά και ο άλλος να βρίσκονται στην ίδια τράπεζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορά μεταξύ λογαριασμών της ίδιας τράπεζας, τα χρήματα μεταφέρονται στιγμιαία ότι μέρα και ώρα να κάνεις την μεταφορά. Δοκιμασμένο στις τράπεζες Εθνική (για μεταφορά χρημάτων μεταξύ 2 λογαριασμών της Εθνικής) και σε Πειραιώς (μεταφορά μεταξύ 2 λογαριασμών της Πειραιώς). Επίσης δεν έχει σημασία αν ο άλλος λογαριασμός δεν είναι δικός σου, τα χρήματα πάλι μεταφέρονται άμεσα, αρκεί φυσικά και ο δικός σου λογαριασμός αλλά και ο άλλος να βρίσκονται στην ίδια τράπεζα.

 

α ωραια δεν το ξερα, να σε ρωτησω και κατι αλλο ξερεις η εθνικη καθε ποτε κανει ενημερωση θημαμε 3 φορες την μερα 8 το πρωι 12 το μεσσημερι και 4 σωστα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εχω ενεργοποιησει και ο κωδικος να έρχεται και στο κινητο. 

Αρχές 2009 που δημιουργησα το i-bank στη ΕΤΕ, έδιναν μόνο γεννήτρια κωδικών, με χρέωση κιόλας 7 ευρώ.Πάντως δουλευει ακόμη.

Απο ΕΤΕ -> ΕΤΕ λογαριασμο σε 5-10 λεπτά φαίνεται η μεταφορά χρημάτων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...