Προς το περιεχόμενο

Τα καλύτερα videogames του 2017


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλύτερη αποκλειστικότητα του xbox το cuphead? ρε παιδιά δεν ήξερα ότι το κοινό που βαθμολογούσε ήταν ψυχοπαθείς.

ακόμα και εγώ που δεν είχα ποτέ μου xbox για το forza , το halo και άλλα 2-3 πιστεύω αξίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Persona 5 ? Hellblade πουθενά ;

και τα 2 πηραν βραβειο,δες το λινκ του φιλου παραπανω, ολα τα γνωστα παιχνιδια ηταν εκει, απλα 1 κερδισε απο καθε κατηγορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω τι και πάθαμε που ένας αρθρογράφος έγραψε ποια παιχνιδια του αρεσανε το ‘17 κ δεν εκανε πρωτα αδιάβλητη ψηφοφορία για το κοινό του insomnia που εκτος απο videogames ξερει τα παντα για Bitcoin ,εξερεύνηση διαστήματος και ηλεκτροκίνηση

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρόνος πάει ξεκάθαρα στη Nintendo.

Nintendo + Sony ξεκάθαρα...Σε λίγο θα πάρει PS4 και ο σκύλος μου. Νομίζω ιστορικά από τις πιο επιτυχημένες χρονιές του Playstation brand. Το PSVR παράλληλα, οδηγεί με μεγάλη διαφορά σε πωλήσεις, τα tethered VR headsets.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν κλαιγεσαι για το mass effect andromeda επειδη "τα ματια δεν ηταν εκφραστικα" (κατι που διορθωθηκε εξαλλου με patch) ενω προκειται για ενα αρτιοτατο game με αρκετα καλο σεναριο και απο την αλλη θεωρεις καλο το pubg που ειναι ουσιαστικα ενα game-σκουπιδι, με αθλιους σερβερ, χαλια optimization, γραφικα 5 ετιας στην καλυτερη, τοξικο community, μηδεν δομη και πολυπλοκοτητα και 1002 αλλα προβληματα τοτε δεν ειναι να απορει κανεις που ο χωρος των games παει κατα διαολου ολο και περισσοτερο. χαμηλης ποιοτητας κοινο = χαμηλης ποιοτητας τιτλοι

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν αναφορά για το hellblade ? Ο ήχος και μόνο του παιχνιδιού με έκανε να ανατριχιάζω, κάτι που έχω να πω για παιχνίδι παρά πολλά χρόνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2017 είχε πολύ καλά παιχνίδια και ας μην αναφέρονται στο άρθρο, εγώ αυτό κρατάω

 

ήταν πολύ καλή χρονιά γενικά και πάρα πολύ καλή για τους single player τίτλους  ειδικότερα , υπήρξαν πράγματα για σχεδόν όλα τα γούστα 

 

το μόνο λυπηρό είναι ότι για ολόκληρη ms αναφέρεται ένα indie game που οκ πέρα από το καλλιτεχνικό κομμάτι δεν φαίνεται και κάτι το ιδιαίτερο καθώς και το pubg (το οποίο βέβαια είτε μας αρέσει είτε όχι έχει τεράστια απήχηση) 

 

το ps4 πέρα από το προφανές horizon είχε και αριστουργήματα από ιαπωνία μεριά που αν και είναι για πιο συγκεκριμένο κοινό δεν παύουν να είναι αριστουργήματα (persona, nier, yakuza...) 

 

επίσης πολύ ευχάριστη έκπληξη και η ανάκαμψη της σειρά assassin's creed που είχε βαλτώσει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω τι και πάθαμε που ένας αρθρογράφος έγραψε ποια παιχνιδια του αρεσανε το ‘17

Αν δεν γνωριζουμε τα κριτηρια επιλογης υποψηφιων αλλα και νικητων  τοτε ποιο το νοημα του αρθρου?

Βασικα ετσι οπως ανεβαινουν τετοια αρθρα εχεις αμφιβολιες για το αν εχει παιξει ολα αυτα τα παιχνιδια.

 

Και εγω απο αυτα που εχω δει/διαβασει μου αρεσει το Divinity Original Sin 2,να το βγαλω παιχνιδι της χρονιας που δεν το εχω παιξει(ακομα)?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο αρθρο απο τον Ocelote οπως παντα εμπεριστατωμενο και λεπτομερες .

Εχω τις ενστασεις μου σχετικα με το Mass effect   αλλα η γενικοτερη αισθηση  στο κοινο ειναι αυτη που περιγραφεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...