Προς το περιεχόμενο

Insomnia.gr Blue and Night Theme


panoc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Heybro είπε

Κατανοητος. Αρα σαν theme στο insomnia εχουμε το γκρι με το κιντρινο δεν αλλαζει αυτο για την ωρα. Ηθελα απλα να το ξεκαθαρισουμε γιατι προσπαθουσα ωρα χθες και ελεγα γιατι δεν μπαινουν.

Χρησιμοποιοντας το δικο μου theme, εχεις 2 επιλογες. Ειτε το μπλε-ασπρο, ειτε το γκρι/κτιρινο/σκουρο ασπρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update 2.3.6

Προστεθηκαν οι σελιδες του club

Διορθωθηκε υποστηριξη σε καποια απο τα στοιχεια στις σελιδες των αγγελιων.

Επεξ/σία από panoc
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπράβο Πάνο για την καλή σου δουλειά. Το χρησιμοποιώ κάθε μέρα από την πρώτη μέρα που το έβγαλες. Το κίτρινο/σκούρο μαύρο είναι όλα τα λεφτά! Συνέχισε έτσι!

Επεξ/σία από GeorgeSmirlis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Έχω βάλει ακριβώς το ίδιο theme (Blue and Night v2.3.7) σε Firefox (non-portable) και Cyberfox Portable αλλά στον Cyberfox Portable μου βγάζει λευκό φόντο και η επιλογή Night Mode απλά αλλάζει τα γράμματα από μπλε σε κίτρινα.Το φόντο όμως παραμένει άσπρο.Αυτό διορθώνεται; (Stylus ver1.2.7)

Spoiler

Screenshot_01.png.4e4cd568dbb2c9f36d5063866d2b08dc.png

Screenshot_02.png.b902140eff5db12065038597926cc382.pngScreenshot_03.png.a4017245250a89eb93c013e8aa65d0e1.png

 

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tarantules είπε

Έχω βάλει ακριβώς το ίδιο theme (Blue and Night v2.3.7) σε Firefox (non-portable) και Cyberfox Portable αλλά στον Cyberfox Portable μου βγάζει λευκό φόντο και η επιλογή Night Mode απλά αλλάζει τα γράμματα από μπλε σε κίτρινα.Το φόντο όμως παραμένει άσπρο.Αυτό διορθώνεται; (Stylus ver1.2.7)

  Απόκρυψη περιεχομένων

Screenshot_01.png.4e4cd568dbb2c9f36d5063866d2b08dc.png

Screenshot_02.png.b902140eff5db12065038597926cc382.pngScreenshot_03.png.a4017245250a89eb93c013e8aa65d0e1.png

Αν και ποτε δεν εχω δοκιμασει τον cyberfox, κατεβασα μολις τωρα την τελευταια portable και ολα δειχνουν να λειτουργουν μια χαρα.

cyberfox.PNG.f57607d28d87f214354557b7f7c55247.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, panoc είπε

Αν και ποτε δεν εχω δοκιμασει τον cyberfox, κατεβασα μολις τωρα την τελευταια portable και ολα δειχνουν να λειτουργουν μια χαρα.

 

Άρα μάλον κάτι δεν κάνω σωστά εγώ.Ευχαριστώ πάντως για το feedback.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, tarantules είπε

Άρα μάλον κάτι δεν κάνω σωστά εγώ.Ευχαριστώ πάντως για το feedback.

Δεν ειναι και πολλα που μπορεις να κανεις λαθος. Δοκιμασε απεγκατασταση εγκατασταση του theme, και δοκιμασε και σε καθαρο profile μπας και εχεις κατι που δεν αφηνει το stlyus να κανει δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoc είπε

Δεν ειναι και πολλα που μπορεις να κανεις λαθος. Δοκιμασε απεγκατασταση εγκατασταση του theme, και δοκιμασε και σε καθαρο profile μπας και εχεις κατι που δεν αφηνει το stlyus να κανει δουλεια.

Θα το δοκιμάσω.Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά σου πραγματικά δίνει άλλη αίσθηση στην πλοήγηση, πολύ πιο ξεκούραστη και καλαίσθητη. Το είχα χρησιμοποιήσει και παλιότερα μέχρι που έκανε update το stylus και χάθηκαν τα θέματα. Από τότε επειδή δεν είχα πολύ χρόνο αμέλησα να τα ξαναπαιράσω. Το έβαλα σήμερα και είναι σαν να επέστρεψα στον πολιτισμό!! Συγχαρητήρια και πάλι!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε το γενικότερο theme του site/forum κι έχω στραμπουλήξει τα μάτια μου σήμερα.

Είχα βολευτεί με το theme σου, αλλά με light (μην το ψάχνεις), αλλά πλέον είναι εντελώς ανάποδα οι χρωματισμοί και κάτι κάθεται στραβά.

Όλα Night προς το παρόν.

Ρίξε μια ματιά στο screenshot, πάνω-πάνω, στα γκρι τετράγωνα και πλαίσια που έχουν ξεφύγει.

Παρέμειναν μετά από απεγκατάσταση του θέματος και νέο πέρασμα.

insomniasquares.png.009faf78e0e78843df2a8da11e712dd8.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Άλλαξε το γενικότερο theme του site/forum κι έχω στραμπουλήξει τα μάτια μου σήμερα.

Είχα βολευτεί με το theme σου, αλλά με light (μην το ψάχνεις), αλλά πλέον είναι εντελώς ανάποδα οι χρωματισμοί και κάτι κάθεται στραβά.

Όλα Night προς το παρόν.

Ρίξε μια ματιά στο screenshot, πάνω-πάνω, στα γκρι τετράγωνα και πλαίσια που έχουν ξεφύγει.

Παρέμειναν μετά από απεγκατάσταση του θέματος και νέο πέρασμα.

insomniasquares.png.009faf78e0e78843df2a8da11e712dd8.png

Επελεξε σαν theme του φορουμ το Light Και οχι το dark.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Πέτρος είπε

Τα χέρια να σου φιλήσω!

Βλέπω!

Διορθώθηκε και το glitch.

βασικα οτι αλλαγες κανω τις κανω με βαση το light theme γιαυτο και δεν εφαρμοζονται σωστα στο dark.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...