Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις για Spotify


lek88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά έχω απορίες σχετικά με το Spotify. Μπορεί κάποιος αν ξέρει το ψευδώνυμο που έχω δώσει να με αναζητήσει και να με βρει στην εφαρμογή; Είμαι καινούρια στην εφαρμογή και κάθε τρεις και λίγο έχω απορίες... Οποτε θυμάμαι κάτι θα ρωτάω. Επίσης, πως μπορώ να δω πόσες μέρες μου απομένουν μέχρι να λήξει η free έκδοση; Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η free έκδοση δεν λήγει ποτέ! Μήπως έχεις πάρει δοκιμαστικά Premium έκδοση για 1 μήνα; Τότε μπορείς να συνδεθείς στο spotify.com με τον λογαριασμό σου για να δεις πότε λήγει.

Ναι, μπορεί να σε βρει κάποιος αναζητώντας το ψευδώνυμό σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι, είμαι στην free έκδοση!  Το ψευδώνυμο γίνεται να αλλάξει; Επίσης, γίνεται να αλλάξω την φωτογραφία μου εκεί; 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Μπορείς αν έχεις λογαριασμό στο Facebook να τον συνδέσεις στο Spotify για να χρησιμοποιείται το όνομα που έχεις στο Facebook ή να φτιάξεις νέο λογαριασμό στο Spotify με το όνομα που θες. Νομίζω με τον τελευταίο τρόπο μπορείς να επικοινωνήσεις και με την Υποστήριξη του Spotify για να σου μεταφέρουν playlists κλπ. στον νέο σου λογαριασμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασα χθες και έκανα εγγραφή ως νέος χρήστης μόνο με το Mail μου. Αλλά επειδή κάποια στιγμή το βράδυ ήθελα να κάνω κοινοποίηση στο Facebook ένα τραγούδι, πάτησα κοινοποίηση και μου ζήτησε να συνδεθεί με Facebook. Λογικό! Το κακό όμως είναι ότι μπήκε η φάτσα μου από την φωτογραφία προφίλ του fb στο Spotify και δεν βγαίνει με τίποτα πλέον! Θα μείνει μόνιμα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε το εξής: Στην εφαρμογή του Spotify πάτα πάνω δεξιά το βελάκι δίπλα από το όνομά σου > Ρυθμίσεις > κατέβα λίγο κάτω και κάπου δείχνει τον λογαριασμό σου στο facebook. Εκεί ενδεχομένως να υπάρχει ένα κουμπί για να τον αποσυνδέσεις από το Spotify. Δεν ξέρω σίγουρα να σου πω γιατί έφτιαξα από την αρχή τον λογαριασμό μου μέσω facebook οπότε δεν μου δίνεται αυτή η επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από το Spotify? 

Μπαίνω και πατάω την φωτογραφία και δεν κάνει κάτι. Μου βγάζει την φωτογραφία μου και γύρω γύρω κάτι σαν barcode της εφαρμογής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι από την εφαρμογή δοκιμάζω! Θέλει υπολογιστή; Γιατί κ από browser κινητόυ δοκίμασα και δεν είδα κάτι. Πως το έκανες;;; 

Spotify. Com? 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...