Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις για Spotify


lek88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Από την εφαρμογή αλλάζει η φωτογραφία αλλά δεν αφαιρείται εντελώς. Δεν με πειράζει όμως... Έβαλα μια άσχετη φωτογραφία και όλα οκ. Μου αρκεί που έφυγε η φάτσα μου :lol:

 

Το όνομα δεν αλλάζει αλλά ούτε αυτό με πειράζει. 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υποτίθεται δεν μπορείς να την αφαιρέσεις μόνο αν έχεις συνδεδεμένο λογαριασμό Facebook. Πρέπει να έχει και κάποιο πρόβλημα, όμως, και δεν εμφανίζει πάντα την επιλογή Αφαίρεσης. Κατά τύχη μου την έβγαλε μία φορά πριν σε έναν άλλο λογαριασμό. Αλλά ναι, και μια άκυρη εικόνα κάνει τη δουλειά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορώ να κάνω ιδιωτικό  play list? Μόνο για δημόσιες βλέπω. Θα ήθελα αν γινόταν να κάνω μια ιδιωτική να μη φαίνεται στους άλλους. 

 

Επίσης, πως κάνω αναζήτηση για κάποιον χρήστη; 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις φτιάχνεις ένα playlist είναι ιδιωτικό από προεπιλογή. Αν θες, το αλλάζεις μετά σε δημόσιο.

Η αναζήτηση χρήστη γίνεται όπως και η αναζήτηση τραγουδιών. Γενικά, όταν κανείς μια αναζήτηση για κάτι, ψάχνει τα πάντα. Κομμάτια, άλμπουμ, καλλιτέχνες και χρήστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκει που λεει (στον υπολογιστη) δημοσιευση της δραστηριοτητας μου στο ινερνετ..για απενεργοποιησε το .Αλλαζει τιποτα ?

Στις ρυθμισεις του spotify αναφερομαι

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, bluesattack είπε

Εκει που λεει (στον υπολογιστη) δημοσιευση της δραστηριοτητας μου στο ινερνετ..για απενεργοποιησε το .Αλλαζει τιποτα ?

Στις ρυθμισεις του spotify αναφερομαι

Αν πατήσω πάνω στον φάκελο (play list) από υπολογιστή  μου βγάζει επιλογές. Μια από αυτές είναι και να γίνει ο φάκελος ιδιωτικός! Δεν κοίταξα καν στην δημοσίευση δραστηριότητας. Όταν βρω περισσότερο χρόνο θα το κοιτάξω λίγο γεννικα από υπολογιστή να δω τι γίνεται εκεί μέσα και το τι δυνατότητες υπάρχουν. Ευχαριστώ!!! Δεν έχω ιδέα από Spotify... Τώρα προσπαθώ να τα μάθω. 

 

Edit: Γίνεται και από κινητό τελικά. Αλλά όταν το κάνω από κινητό, στον υπολογιστή φαίνεται ακόμα δημόσια ή λίστα. Το ίδιο γίνεται αν κάνω και το ανάποδο. Οπότε την κάνω ιδιωτική και από τις δυο μεριές να είμαι σίγουρη. 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ενδιαφέρομαι για χρήση spotify μέσω amazon dot.
Υπαρχει καποιος που να το δουλεύει έτσι να μου πει εντυπώσεις?(για ήχο θα συνδεσω άλλα ηχεία πάνω του,δε με απασχολει).
Επίσης,επειδή έχω 2 συσκευές dot σε διαφορετικούς ορόφους,μπορω να ακούω απο οποια θέλω ή γινεται register μονο σε 1 συσκευή?
Αν ναι,μπορουν να ακουνε διαφορετικό πραγμα ταυτόχρονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πατώντας την εφαρμογή να ανοίξει από το κινητό μου βγάζει το μήνυμα ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή στο εξωτερικό μόνο για 14 μέρες. 

Από πότε ισχύει πάλι αυτό και πως το αντιμετωπίζουμε γνωρίζει κάποιος ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/3/2018 στις 7:28 ΜΜ, Xiristos είπε

Πατώντας την εφαρμογή να ανοίξει από το κινητό μου βγάζει το μήνυμα ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή στο εξωτερικό μόνο για 14 μέρες. 

Από πότε ισχύει πάλι αυτό και πως το αντιμετωπίζουμε γνωρίζει κάποιος ; 

Δε ξέρω εάν έχει σχέση, αλλά κοίτα λίγο αυτό. Κατ' αρχήν νομίζω ότι πρέπει να έχεις premium account και όχι free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας θέλω να ρωτήσω για το spotify premium family pack.  Καταρχάς μπορούμε να το έχουμε 4 φίλοι? Κάτι διάβασα ότι ελέγχει τη τοποθεσία.

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν μπορούμε να πληρώσουμε όλο το ποσό της συνδρομής  για ένα χρόνο  από πριν και να μην μας χρεώνει με το μήνα. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπορεί να βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Masma είπε

Καλησπέρα σας θέλω να ρωτήσω για το spotify premium family pack.  Καταρχάς μπορούμε να το έχουμε 4 φίλοι? Κάτι διάβασα ότι ελέγχει τη τοποθεσία.

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν μπορούμε να πληρώσουμε όλο το ποσό της συνδρομής  για ένα χρόνο  από πριν και να μην μας χρεώνει με το μήνα. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπορεί να βοηθήσει.

1. Δεν ελέγχει τοποθεσία, δοκιμή ήταν αλλά το άφησαν μετά από την κατακραυγή του κόσμου.

2. Δεν μπορείς να πληρώσεις όλο το ποσό της συνδρομής, τα τραβάει ανά μήνα. Αυτό που μπορείς να κάνεις (που έχω κάνει εγώ) είναι να βγάλεις μια virtual προπληρωμένη, τη γεμίζεις μια φορά με το ετήσιο ποσό τη συνδρομής, τη βάζεις στο spotify και ξεμπέρδεψεςς για ένα χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...