Προς το περιεχόμενο

POS χωρις αγορα συσκευης


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατάλαβα, τους βομβαρδίσαμε με τα mail για άνοιγμα web pos.

Eγώ έχω συμπληρώσει 6μηνο τέλος Φλεβάρη κ ακόμη καμμία απάντηση στο email ή στο interface.

edit

Λες κ διάβασαν το μήνυμα μου. Μου ζήτησαν εκκαθαριστικό για να γίνει η ενεργοποίηση του.

edit2

Κ μετά ζήτησαν την άδεια ασκήσεως επαγγέματος

edit3

Ξαναταυτοποιήθηκε κ όλα οκ, δεν άνοιξε όμως τπτ στο interface. Μάλλον τώρα θέλει ξανά αίτηση.

Καλή φάση.

Επεξ/σία από kontow
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ενεργοποιησαν και μένα το Virtual POS στο VIVA επαγγελματικό λογαριασμό μετά από σχετική αίτηση που έκανα. Τώρα να δω λίγο με τη λογίστρια πως θα περαστεί στο σύστημα, σύμφωνα με αυτό:  https://support.vivawallet.com/hc/el/articles/360001362225-Λογαριασμός-Viva-Wallet-Web-POS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, octap79 είπε

Μου ενεργοποιησαν και μένα το Virtual POS στο VIVA επαγγελματικό λογαριασμό μετά από σχετική αίτηση που έκανα. Τώρα να δω λίγο με τη λογίστρια πως θα περαστεί στο σύστημα, σύμφωνα με αυτό:  https://support.vivawallet.com/hc/el/articles/360001362225-Λογαριασμός-Viva-Wallet-Web-POS

Πώς έκανες την αίτηση;

Εγώ έκανα τηλεφωνικά και ακόμα περιμένω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GothicCrusader είπε

Πώς έκανες την αίτηση;

Εγώ έκανα τηλεφωνικά και ακόμα περιμένω ...

Με email στο [email protected]

Την προηγούμενη Τετάρτη έστειλα οτι θα ηθελα να ενεργοποιηθεί το Virtual POS μπλα μπλα μπλα ....την επόμενη ημέρα μου ηρθε email να μπω στο λογαριασμο μου να ανεβάσω το τελευταίο εκκαθαριστικό. Την Παρασκευή μου ήρθε email ότι ενεργοποιήθηκε, όπως και είχε γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη viva συνδέεται με δικο τους λογαριασμο οπως σωστα ; To viva wallet το θυμαμαι το 2016-17 μου το ειχαν απορρίψει με υφος καρδιναλιων να κάνω ξανά αίτηση και μπουρδες .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2020 στις 2:10 ΠΜ, octap79 είπε

Μου ενεργοποιησαν και μένα το Virtual POS στο VIVA επαγγελματικό λογαριασμό μετά από σχετική αίτηση που έκανα. Τώρα να δω λίγο με τη λογίστρια πως θα περαστεί στο σύστημα, σύμφωνα με αυτό:  https://support.vivawallet.com/hc/el/articles/360001362225-Λογαριασμός-Viva-Wallet-Web-POS

δε βλέπω διαφορές από παλιά... ο ίδιος λογαριασμός είναι... οπότε ουσιαστικα΄το IBAN βαζουμε παντού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/3/2020 στις 6:07 ΜΜ, kirileman είπε

Πού ακριβώς εμφανίζεται στη σελίδα τους;

Όπως στη φωτό.

Έκανα 2 αιτήσεις,  cybercreep, δες το προηγούμενο Post μου.

Χωρίς τίτλο.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...