Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ξεκίνησε την παραγωγή hardware “εξόρυξης” κρυπτονομισμάτων


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, nhzt είπε

Ηδη o xώρος των crypto μολύνθηκε από εγκληματίες και κλοπές πορτοφολιών.

Μολυνθηκε? Μα τα κρυπτο δεν γινεται να υπαρξουν χωρις τους εγκληματιες!! Ποιοι νομιζεις βαλαν τα μυρια απο την αρχη για να ανεβουν οι τιμες κ να στηριξουν το ολο συστημα? Η μαφια αδερφε. Οσοι φτιαξαν το blockchain φεραν τα λαμογια μεσα να βαλουν ζεστο χρημα, κ τα λαμογια πλυναν αυτα που δεν πλενοντουσταν, κ βγαλαν κ κερδος απο πανω !!! Δεν μου ειναι δυνατον να φανταστω κατασταση που θα φωναξεις τον διαολο να σε βοηθησει κ μετα αυτος θα φυγει εθελοντικα. Λες να φυγουν οι εγκληματιες απο μονοι τους τωρα που μυριστηκαν τα λουκουμια? Τωρα πλεον εχουν κ admin δικαιωματα γιατι στηριξαν το ολο επιχειρημα.

3 λεπτά πριν, ilias.ilias είπε

Μια απορια-φοβο να εκφρασω.Ειμαι 54 ετων και με κοπο και εργασια μαζεψα λιγα χρηματα.Αυτα,δεν εχουν μια αξια-αντιστοιχια σε χρυσο?Εαν δηλαδη μπορουν να 'κοβουν' οσο χρημα θελουν.Εαν οχι,τοτε εαν τα κρυπτονομισματα μετατραπουν σε χρηματα,τοτε θα πρεπει να 'κοπει' περισσοτερο χρημα για να καλυψει τα κρυπτονομισματα και τα φυσικα ας μου επιτραπει η εκφραση,χρηματα.Ετσι τα χρηματα θα γινουν πληθωριστικα.Δηλαδη η Ε.Κ.Τ κοβει οσο χρημα της λειπει,αναλογο της νεας ζητησης που θα υπαρχει-οπως και στις Η.Π.Α.Σε αυτη την περιπτωση,(του πληθωριστικου χρηματος)ποιος θα ειναι ο νικητης?Αυτος με τα κρυπτονομισματα η αυτος με το φυσικο χρημα?Χαμενοι και οι δυο,αφου με τον πληθωρισμο οι τιμες των προιοντων θα εχουν εκτοξευτει.Εν κατακλειδι,θεωρω οτι ειναι ενα ομορφα στειμενο παιχνιδι,με ΟΛΙΓΟΥΣ στο τελος κερδισμενους(παντως οχι ο λαος).

Μη φοβασαι τιποτα. Τα κρυπτο πανε να ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ τα χρηματα, οχι να γινουν ισαξια. Για την ωρα θελουν καποιας μορφης ισοτιμια, για να καταλαβει το σχημα ο πολυς κοσμος κ να γλυκαθει. Μολις αρχισουν επειχηρησεις, ατομα, εργοστασια κλπ να τα δεχονται, θα παρακαμφτουν οι τραπεζες σε χρονο Dt. Οποτε θεμα πληθωρισμου δεν υπαρχει. Απο τωρα οι φιλοι του κρυπτο τον εχουν σκεφτει κ για αυτο τα περισσοτερα ηλ.νομισματα εχουν πεπερασμενη διαθεσημοτητα (φτανουν μεχρι ενα οριο, αρα δεν γινεται να γινουν πληθωριστικα).

Οσο για αυτα που μαζεψες.... οχι δεν εχουν ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ αντιστοιχια σε οτιδηποτε. Το κρατος μας τα παραγγελνει απ την ΙΔΙΩΤΙΚΗ Τραπεζα Ελλαδος, η οποια τα τυπωνει με αερα κοπανιστο, κ τα δινει στο κρατος το οποιο δεχεται μετα οτι της ΧΡΩΣΤΑΕΙ κ μαλιστα με ΤΟΚΟ. Κ αυτη κ μονο η ανταλλαγη κρατους κ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ (ξαναλεω) Τραπεζας της Ελλαδος ειναι που τους δινει την οποιαδηποτε νομιμοτητα τους. Αν μαλιστα διαβασεις κ το καταστατικο της Τραπεζας Ελλαδος θα δεις οτι ΔΕΝ υπαρχει κανενας ελενκτικος/κρατικος/κυβερνητικος μηχανισμος που να εχει την αρμοδιοτητα να ελενξει το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κανει. Ουτε τους διυθυντες της, ουτε το χρημα που κοβει, ουτε το που δανιζει κ απο ποιον δανιζεται, ουτε το ποιοι δουλευουν για αυτην, ουτε τι εχει στα θησαυροφυλακια της, ΟΥΤΕ ΚΑΝ μπορει να μπει να ελενξει αν η Τραπεζα κρατα τον χρυσο της πατριδας μας στα υπογεια της!!!!!

Η Τραπεζα Ελλαδος ειναι ΜΕΤΟΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ κ ειναι εισηγμενη στο Χρηματιστηριο Αθηνων (καμια δημοσια υπηρεσια δεν γινεται να ειναι στο χρηματηστηριο). Οι κυριοι μεγαλομετοχοι της ηταν οι οικογενεια Ροτσιλντ. Το ελληνικο ψευδο-κρατος εχειι καπου στο 3% των μετοχων της. Ποτε δεν ειχε παραπανω- η τραπεζα ηταν απ την αρχη ιδιωτικη. Εξ ου κ αυτο που ειπα πριν, οτι η Ελλαδιτσα δεν ειχε ΠΟΤΕ δικο της νομισμα (την δραχμη την εκοβαν οι Ροτσιλντ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

23 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

Μολυνθηκε? Μα τα κρυπτο δεν γινεται να υπαρξουν χωρις τους εγκληματιες!! Ποιοι νομιζεις βαλαν τα μυρια απο την αρχη για να ανεβουν οι τιμες κ να στηριξουν το ολο συστημα? Η μαφια αδερφε. Οσοι φτιαξαν το blockchain φεραν τα λαμογια μεσα να βαλουν ζεστο χρημα, κ τα λαμογια πλυναν αυτα που δεν πλενοντουσταν, κ βγαλαν κ κερδος απο πανω !!! Δεν μου ειναι δυνατον να φανταστω κατασταση που θα φωναξεις τον διαολο να σε βοηθησει κ μετα αυτος θα φυγει εθελοντικα. Λες να φυγουν οι εγκληματιες απο μονοι τους τωρα που μυριστηκαν τα λουκουμια? Τωρα πλεον εχουν κ admin δικαιωματα γιατι στηριξαν το ολο επιχειρημα.

Μη φοβασαι τιποτα. Τα κρυπτο πανε να ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ τα χρηματα, οχι να γινουν ισαξια. Για την ωρα θελουν καποιας μορφης ισοτιμια, για να καταλαβει το σχημα ο πολυς κοσμος κ να γλυκαθει. Μολις αρχισουν επειχηρησεις, ατομα, εργοστασια κλπ να τα δεχονται, θα παρακαμφτουν οι τραπεζες σε χρονο Dt. Οποτε θεμα πληθωρισμου δεν υπαρχει. Απο τωρα οι φιλοι του κρυπτο τον εχουν σκεφτει κ για αυτο τα περισσοτερα ηλ.νομισματα εχουν πεπερασμενη διαθεσημοτητα (φτανουν μεχρι ενα οριο, αρα δεν γινεται να γινουν πληθωριστικα).

Οσο για αυτα που μαζεψες.... οχι δεν εχουν ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ αντιστοιχια σε οτιδηποτε. Το κρατος μας τα παραγγελνει απ την ΙΔΙΩΤΙΚΗ Τραπεζα Ελλαδος, η οποια τα τυπωνει με αερα κοπανιστο, κ τα δινει στο κρατος το οποιο δεχεται μετα οτι της ΧΡΩΣΤΑΕΙ κ μαλιστα με ΤΟΚΟ. Κ αυτη κ μονο η ανταλλαγη κρατους κ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ (ξαναλεω) Τραπεζας της Ελλαδος ειναι που τους δινει την οποιαδηποτε νομιμοτητα τους. Αν μαλιστα διαβασεις κ το καταστατικο της Τραπεζας Ελλαδος θα δεις οτι ΔΕΝ υπαρχει κανενας ελενκτικος/κρατικος/κυβερνητικος μηχανισμος που να εχει την αρμοδιοτητα να ελενξει το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κανει. Ουτε τους διυθυντες της, ουτε το χρημα που κοβει, ουτε το που δανιζει κ απο ποιον δανιζεται, ουτε το ποιοι δουλευουν για αυτην, ουτε τι εχει στα θησαυροφυλακια της, ΟΥΤΕ ΚΑΝ μπορει να μπει να ελενξει αν η Τραπεζα κρατα τον χρυσο της πατριδας μας στα υπογεια της!!!!!

Η Τραπεζα Ελλαδος ειναι ΜΕΤΟΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ κ ειναι εισηγμενη στο Χρηματιστηριο Αθηνων (καμια δημοσια υπηρεσια δεν γινεται να ειναι στο χρηματηστηριο). Οι κυριοι μεγαλομετοχοι της ηταν οι οικογενεια Ροτσιλντ. Το ελληνικο ψευδο-κρατος εχειι καπου στο 3% των μετοχων της. Ποτε δεν ειχε παραπανω- η τραπεζα ηταν απ την αρχη ιδιωτικη. Εξ ου κ αυτο που ειπα πριν, οτι η Ελλαδιτσα δεν ειχε ΠΟΤΕ δικο της νομισμα (την δραχμη την εκοβαν οι Ροτσιλντ).

Για την πρωτη παραγραφο,την αντικατασταση δηλαδη,δεν γνωριζω τιποτα.Εαν ομως ειναι ετσι,ο φοβος του πληθωρισμου παραμενει.Οι αλλες παραγραφοι ειναι γνωστες.Παντως ευχαριστω για την διαθεση και την προσπαθεια να απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, tz_aristotelis είπε

 σαν να κατασκευαζει καποιος μηχανηματα που παραγουν εικονικα λεφτα αλλα θελει πραγματικα λεφτα για να τα πουλησει.

Και τα "πραγματικά" είναι εικονικά.

5 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Σε ποια καταψυξη ησουν κρυμενος τοσο καιρο αδερφε? Ενταξει, την δεκαετια του 90 που εγω ασχολιομουν με οικονομικα κ ειχα διαβασει οτι το χρημα ειναι εντελως ψευτικο, το καταλαβαινα οτι κανενας γυρω μου δεν με πιστευε. Γελαγα μαζι τους που με λεγανε τρελο... (εσυ το εχεις χωνεψει τελικα οτι η Ελλαδα δεν ειχε ΠΟΤΕ δικο της νομισμα??? Το εχεις χαμπαριασει καλα οτι ποτε ως κρατος -απ την επανασταση κ ως σημερα- δεν εχουμε κρατικη κεντρικη τραπεζα κ δεν βγαλαμε ΠΟΤΕ ελληνικο χαρτονομισμα?). Το ιδιο κ στην Αμερικη- δεν πιστευε κανενας οτι το δολλαριο δεν ειναι του κρατους τους. Μεχρι που ηρθε το ιντερνετ κ "ξυπνησε" κ η κουτση Μαρια...

Ο Καποδίστριας, είχε βγάλει το "φοίνικα" που ήταν ελληνικό εθνικό νόμισμα. Και είχε την τύχη που γνωρίζουμε (ο Καποδίστριας).

Τα αρχεία του foreign office , σχετικά με τη δολοφονία Καποδίστρια (1831) δεν έχουν δωθεί ακόμη προς μελέτη . Προφανως οι Άγγλοι , προστατεύουν τους Μαυρομιχάληδες , που (μας λένε ότι) σκότωσαν τον Καποδίστρια.

 

Μετά τον Καποδίστρια, ήρθε στην Ελλάδα ένας (Μαξ Ντε) Ρότσιλντ, στην ανώνυμη εταιρεία του οποίου δόθηκε το αποκλειστικό προνόμιο να εκδίδει χρήμα και να δανείζει με τόκο το ελληνικό δημόσιο  (άρθρο 1 , ΦΕΚ  101/25-1-1836) . Η ανώνυμη εταιρεία (του Μαξ Ντε Ρότσιλντ) λεγόταν Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος (που δεν είναι ούτε εθνική , ούτε της Ελλάδος).

Επεξ/σία από Dr_73
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Η εταιρεία αυτή θα πουλήσει mining boards σε όλο τον κόσμο. Δεν φαντάζομαι να τα θέλει για την πάρτη της.

Δέν το ξέρεις όμως σίγουρα, μιλάμε για κίνα, οπου το ρευμα είναι φθηνό και η φάρμες mining κοινές επιχειρήσεις, μακάρι να έχω άδικο γιατί gpu θα την βλέπουμε με το μακαρόνι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Mourloz είπε

Εσύ θα πρότεινες στους νέους της Ελλάδας να πάνε να πάρουν 20 rx580 ή να κάνουν ένα προπτυχιακό/μεταπτυχιακό;

Εγώ τους προτείνω να φύγουν από την ελλάδα, πριν αποκτήσουν ελληνικό Α.Φ.Μ. Και αν γίνεται να αφαιρέσουν από πάνω τους το καρκίνωμα που λέγεται "ελληνική υπηκοότητα" . Μόνο έτσι μπορούν να σωθούν .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Έτσι λειτουργούν τα χρηματιστήρια χρόνια τώρα. Ειδικά τα παράγωγα. Αέρας κοπανιστός. Δεν είδα να παθαίνουν κάτι γενικά εκτός από εκείνα που η οικονομίας της χώρας τους ήταν φούσκα.

Βάλε μέσα σε αυτά και τις τράπεζες που δανείζουν x10 τα λεφτά που έχουν. Αν πάνε όλοι οι καταθέτες να πάρουν τα λεφτά τους, τότε δεν θα έχουν να τα δώσουν.

Βάλε όσους προσφέρουν "ψυχαγωγία", αέρα κοπανιστό πουλάνε και αυτοί δεν παράγουν έργο. (εδώ ίσως μπορείς να πεις ότι με την ψυχαγωγία "βοηθούν" τους υπόλοιπους να παράγουν περισσότερο)

Βάλε τον τζόγο, που στην ουσία κάποιοι μαζεύουν λεφτά από τους πολλούς (παίχτες) για να τα δώσουν σε λίγους (τους νικητές) και να κρατήσουν την προμήθειά τους.

Από αέρα κοπανιστό γενικά ο κόσμος μας είναι γεμάτος. Οπότε μην το ψάχνεις.

 

 

όταν πουλάς "αέρα"  βγάζεις λεφτά,

τώρα ποιοι αγοράζουν;

μια παλιά αμερικάνικη παροιμία λέει "κάθε λεπτό γεννιέται και ένα κορόιδο"

 

Επεξ/σία από koufs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Εγώ τους προτείνω να φύγουν από την ελλάδα, πριν αποκτήσουν ελληνικό Α.Φ.Μ. Και αν γίνεται να αφαιρέσουν από πάνω τους το καρκίνωμα που λέγεται "ελληνική υπηκοότητα" . Μόνο έτσι μπορούν να σωθούν .

...πολύ αισιόδοξο σε βλέπω, τα ίδια λες και στα παιδιά σου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zko είπε

...πολύ αισιόδοξο σε βλέπω, τα ίδια λες και στα παιδιά σου ;

Μία κόρη έχω και ναι . Μαθαίνει αγγλικά από την πρώτη δημοτικού, με προοπτική μόλις τελειώσει το σχολείο να αποχαιρετήσει την όμορφη χώρα με προκαταβολή φόρου 100%.

Δεν υπάρχει πουθενά αλλού αυτό ! Και σε μια ημερίδα επαγγελματικού προσανατολισμού που θα μιλήσω προσεχώς , το ίδιο θα πω σε όσους σκοπεύουν να ακολουθήσουν την επαγγελματική μου πορεία . Να το κάνουν , αλλά σε άλλη χώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr_73 είπε

Μία κόρη έχω και ναι . Μαθαίνει αγγλικά από την πρώτη δημοτικού, με προοπτική μόλις τελειώσει το σχολείο να αποχαιρετήσει την όμορφη χώρα με προκαταβολή φόρου 100%.

Δεν υπάρχει πουθενά αλλού αυτό ! Και σε μια ημερίδα επαγγελματικού προσανατολισμού που θα μιλήσω προσεχώς , το ίδιο θα πω σε όσους σκοπεύουν να ακολουθήσουν την επαγγελματική μου πορεία . Να το κάνουν , αλλά σε άλλη χώρα.

...υπάρχει και το μένω και παλεύω αγαπητέ !  κάποτε τους χαρακτηρίζανε ....ριψάσπιδες κάποιοι αυτούς τους....πονηρούς......

σε χαιρετώ πάντως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zko είπε

...υπάρχει και το μένω και παλεύω αγαπητέ !  κάποτε τους χαρακτηρίζανε ....ριψάσπιδες κάποιοι αυτούς τους....πονηρούς......

σε χαιρετώ πάντως....

Ρομαντικός? 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zko είπε

...υπάρχει και το μένω και παλεύω αγαπητέ !  κάποτε τους χαρακτηρίζανε ....ριψάσπιδες κάποιοι αυτούς τους....πονηρούς......

σε χαιρετώ πάντως....

Ριψάσπηδες χαρακτηρίζαν αυτούς που δεν πολεμούσαν ότι η χώρα πήγαινε σε πόλεμο . Τώρα δεν είμαστε σε πόλεμο , οπότε δεν αποδέχομαι τέτοιους χαρακτηρισμούς. Αν πάρει κανείς τα όπλα μόνος του , εγκληματία θα τον βαπτίσουν και θα πάει φυλακή.

Έπειτα τον καιρό εκείνο στον οποίο αναφέρεσαι ... οι ηγετες ήταν έλληνες. Πολλά χρόνια τώρα έχει πάψει να ισχύει αυτό .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr_73 είπε

Ριψάσπηδες χαρακτηρίζαν αυτούς που δεν πολεμούσαν ότι η χώρα πήγαινε σε πόλεμο . Τώρα δεν είμαστε σε πόλεμο , οπότε δεν αποδέχομαι τέτοιους χαρακτηρισμούς. Αν πάρει κανείς τα όπλα μόνος του , εγκληματία θα τον βαπτίσουν και θα πάει φυλακή.

Έπειτα τον καιρό εκείνο στον οποίο αναφέρεσαι ... οι ηγετες ήταν έλληνες. Πολλά χρόνια τώρα έχει πάψει να ισχύει αυτό .

...ακριβώς αυτό είναι που θέλουν όλοι αυτοί που σε απασχολούν να φύγεις εσύ, η κόρη σου ,εγώ και όλοι μας οι αγανακτησμένοι.......

για φαντάσου το  λιγάκι ,τι καλά που θα είναι όλα ....και μην ξεχνάς ότι η φύση απεχθάνεται το κενό....όταν αδειάζει κάτι το αναπληρώνε κάτι άλλο.

Είναι τυχαίο που το ελληνικό κράτος προσπαθεί με κάθε τρόπο να κλείσει κάθε επιχειρηματική δραστηριότητα των πολιτών του και να τους κάνει μετανάστες ;

1 λεπτό πριν, zko είπε

...ακριβώς αυτό είναι που θέλουν όλοι αυτοί που σε απασχολούν να φύγεις εσύ, η κόρη σου ,εγώ και όλοι μας οι αγανακτησμένοι.......

για φαντάσου το  λιγάκι ,τι καλά που θα είναι όλα ....και μην ξεχνάς ότι η φύση απεχθάνεται το κενό....όταν αδειάζει κάτι το αναπληρώνε κάτι άλλο.

Είναι τυχαίο που το ελληνικό κράτος προσπαθεί με κάθε τρόπο να κλείσει κάθε επιχειρηματική δραστηριότητα των πολιτών του και να τους κάνει μετανάστες ;

....και όσο για τον πόλεμο που λές , νομίζω ότι τώρα ο πόλεμος που ζούμε είναι μεγάλος και τρομερός και το χειρότερο ....δεν γνωρίζουμε τον εχθρό και φαγωνόμαστε μεταξύ μας......να είσαι καλά πάντως και το ότι προβληματιζόμαστε έστω και από το πληκτρολόγιο .....είναι παρήγορο.

σε χαιρετώ καληνύκτα......

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zko είπε

...ακριβώς αυτό είναι που θέλουν όλοι αυτοί που σε απασχολούν να φύγεις εσύ, η κόρη σου ,εγώ και όλοι μας οι αγανακτησμένοι.......

για φαντάσου το  λιγάκι ,τι καλά που θα είναι όλα ....και μην ξεχνάς ότι η φύση απεχθάνεται το κενό....όταν αδειάζει κάτι το αναπληρώνε κάτι άλλο.

Είναι τυχαίο που το ελληνικό κράτος προσπαθεί με κάθε τρόπο να κλείσει κάθε επιχειρηματική δραστηριότητα των πολιτών του και να τους κάνει μετανάστες ;

Αυτά έχουν γίνει ήδη . Η επιχειρηματική δραστηριότητα των ελλήνων στην ελλάδα, έχει ήδη τελειώσει . Απλά δεν το έχουν καταλάβει (ακόμη) όλοι .

Επίσης έχει χαθεί και η ιδιοκτησία (ακινήτων) , με σχεδιασμό να περάσει σε "νέα" χέρια , νεοεισερχόμενων (στη χώρα) που θα δουλεύουν φθηνότερα.

Αυτά , δεν μπορώ να τα πολεμήσω ούτε εγώ, ούτε εσύ, ούτε 5 εκατομμύρια ελλήνων παραμένοντας απλώς στην χώρα ... ούτε βέβαια με την "ψήφο" μας (την ποιά ;;;;     )

Εκτός κι αν βρεθεί ο απο μηχανής θεός που θα φέρει την κάθαρση .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κάνε κουράγιο φίλε μου....η κάτασταση πάει για μπάμ , κανείς δεν ξέρει ακρίβώς πότε αλλά άς είμαστε έτοιμοι καλού--κακού......μένοντας και προσπαθώντας όμως......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Εγώ τους προτείνω να φύγουν από την ελλάδα, πριν αποκτήσουν ελληνικό Α.Φ.Μ. Και αν γίνεται να αφαιρέσουν από πάνω τους το καρκίνωμα που λέγεται "ελληνική υπηκοότητα" . Μόνο έτσι μπορούν να σωθούν .

Δεν είναι λύση αυτό. Ίσα ίσα, είναι καταστροφή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...