Προς το περιεχόμενο

[Μηχανικό Πληκτρολόγιο] Genesis Thor 300 - Outemu Red Switches 29.90€ - eshop.gr[ΑΛΛΑΞΕ Η ΤΙΜΗ ΣΕ 34.90€]


Xristaras12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

Το λευκό χρώμα είναι μειον βέβαια αλλα έχει και σκάλες ρύθμισης για όποιον τον ενοχλεί.

To λευκο χρωμα του πληκτρολογιου,δεν ειναι κουραστικο για τα ματια,ειναι καπως σαν σταχτι λευκο,διακριτικο. Το προτιμουσα σε πρασινο χρωμα που θα μου θυμιζε dos εποχες και το midnight commander, αλλα δεν υπηρχε τοτε σε πρασινο.  Αν ξαναμπει σε προσφορα σε πρασινο χρωμα το πηρα αμεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, benign είπε

To λευκο χρωμα του πληκτρολογιου,δεν ειναι κουραστικο για τα ματια,ειναι καπως σαν σταχτι λευκο,διακριτικο. Το προτιμουσα σε πρασινο χρωμα που θα μου θυμιζε dos εποχες και το midnight commander, αλλα δεν υπηρχε τοτε σε πρασινο.  Αν ξαναμπει σε προσφορα σε πρασινο χρωμα το πηρα αμεσα.

Το πράσινο χρωμα έχει τους blue διακόπτες.

Λευκό-> κόκκινοι

Πράσινο-> μπλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, looneygeorge είπε

ανέβηκε στα 34,90 η τιμή προσφοράς..

 

Σου λέει αφού φεύγει σαν ζεστό ψωμί, ας βγάλουμε ένα 5 εύρω ακόμα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, GeorgeHellas είπε

Το πράσινο χρωμα έχει τους blue διακόπτες.

Λευκό-> κόκκινοι

Πράσινο-> μπλε

Μπορει να το παρω τοτε και αυτο με τους μπλες διακοπτες. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το stalkάρω εδώ και μια βδομάδα για να το βρω στα 29.90 και να το χτυπήσω.. και την μονη μέρα που δεν κοίταξα, μπήκε στα 29.90 και τώρα που το είδα πήγε 34.90.. αδικία.

Επεξ/σία από thomason993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, benign είπε

To λευκο χρωμα του πληκτρολογιου,δεν ειναι κουραστικο για τα ματια,ειναι καπως σαν σταχτι λευκο,διακριτικο. Το προτιμουσα σε πρασινο χρωμα που θα μου θυμιζε dos εποχες και το midnight commander, αλλα δεν υπηρχε τοτε σε πρασινο.  Αν ξαναμπει σε προσφορα σε πρασινο χρωμα το πηρα αμεσα.

το χαρακτήρισα ως μείον επειδή δεν έχει RGB φωτισμό, αν δεις στην υπογραφή το έχω:P

Με την αλλαγή τιμής δεν ξέρω αν θεωρείται προσφορά, βέβαια δεν ξέρω σε τι τιμές παίζουν τα άλλα γνωστά μηχανικά με αντίστοιχους διακόπτες.

Αν ΔΕΝ ειναι προσφορά κάντε μια αναφορά να αλλάξει ο τίτλος (τον αλλαξα και εγώ βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά εγώ παρέλαβα σήμερα το απόγευμα απο κατάστημα, είναι πολύ καλό.

Απο τη στιγμή που το παρέλαβα ένιωσα μια αίσθηση ποιότητας λόγω βάρους της συσκευασίας. Τώρα το χρησιμοποιώ και είναι πολύ βοηθητικό με το λευκό backlight (ρυθμιζόμενο brightness 3 step). Οι διακόπτες δεν κάνουν θόρυβο (το κλικ), όμως ακούγεται έντονα κατά την πληκτρολόγηση όταν τερματίζει το πλήκτρο. Δεν ξέρω αν το περιγράφω επαρκώς, αλλά αν πιέσεις το πλήκτρο πολύ αργά, δεν ακούγεται κάποια στιγμή το χαρακτηριστικό κλικ των μηχανικών διακοπτών. 

Στο σώμα του υπάρχει και αλουμίνιο και στην πλάτη υπάρχουν αρκετά παχιά λαστιχάκια για στήριξη καθώς και τα αναδιπλούμενα ποδαράκια που είναι και αυτά rubberized στην άκρη.

Εξαιρετική ποιότητα κατά τη γνώμη μου για 30€.

 

DSC_0817_19.jpg

DSC_0820.jpg

Επεξ/σία από manpower
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

το χαρακτήρισα ως μείον επειδή δεν έχει RGB φωτισμό, αν δεις στην υπογραφή το έχω:P

Με την αλλαγή τιμής δεν ξέρω αν θεωρείται προσφορά, βέβαια δεν ξέρω σε τι τιμές παίζουν τα άλλα γνωστά μηχανικά με αντίστοιχους διακόπτες.

Αν ΔΕΝ ειναι προσφορά κάντε μια αναφορά να αλλάξει ο τίτλος (τον αλλαξα και εγώ βέβαια)

Και στην καινουργια τιμη παραμενει προσφορα με βαση το τι κυκλοφορει απο μηχανικα στην Ελλαδα.

Επεξ/σία από benign
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...